CreditPortal Recenze

CreditPortal

Výhody
+ Líbí se nám možnost vyzvednutí půjčky v hotovosti na vybraných čerpacích stanicích již za 15 minut od schválení půjčky.

Nevýhody
– Nevýhodu vidíme v poměrně vysokém zúročení, když vezmeme v úvahu, že se jedná o rychlou půjčku se splatností maximálně 30 dní.


Navštívit stránku →

Shrnutí:

CreditPortal je poměrně mladá dynamická společnost, která se chce odlišit od ostatních společností poskytujících krátkodobé úvěry. Na první místo kladou důvěryhodnost, propracovaný systém a etický přístup ke klientům. Jejich služby a produkty jsou koncipovány tak, aby co nejvíce pomohly klientům s neodkladnými finančními výdaji, když jejich rozpočet prostě nestačí. CreditPortal nabízí flexibilní nastavení výše půjčky i délky splácení, rychlé zpracování žádosti, přehledné podmínky a také možnost výběru více způsobů vyplacení finančních prostředků.

TIP!

Podívejte se na naše srovnání nebankovních půjček.

Creditportal – Recenze

CreditPortal poskytuje rychlé a jednoduché vyřízení vaší žádosti o půjčku. Jejich předností oproti ostatním společnostem poskytujícím rychlé půjčky jsou například věrnostní slevy, výhody při půjčkách na složenky a faktury, férové a pevně dané poplatky, jednoduchá a srozumitelná smlouva a samozřejmostí je pak osobní a zároveň profesionální klientský servis. Podmínky pro schválení půjčky jsou velice jednoduché – plnoletost a žádné nesplacené aktuální půjčky.

Kolik půjčují500 – 30 000 Kč
Úrok40 % p.a.
Splátky od595Kč
Poplatky
Doba splácení5 – 30 dní
Minimální věk18 let
Schvalují se záznamem v registrech?
VýhodyMožnost refinancování

CreditPortal poskytuje rychlé nebankovní půjčky v rozmezí 500 Kč až 30 000 Kč. Doba splácení je fixně dána na 5 až 30 dní. Úroková sazba je fixní, a to ve výši 40 % p.a., , což znamená, že po celou dobu trvání úvěru se tento úrok nezmění. Předností je určitě možnost refinancování a také to, že při poskytnutí půjčky neplatíte předem žádné poplatky, jak tomu často bývá u jiných společností. Šetří to čas klienta i společnosti.

Jak půjčky u CreditPortal fungují?

Půjčit si od CreditPortal je velice jednoduché. Stačí si zažádat o půjčku online přes internet nebo prostřednictvím telefonu, a do několika minut po schválení žádosti budete mít finanční prostředky k dispozici. Vyberete si půjčku, vyplníte žádost, potvrdíte autorizační SMS a peníze máte do několika málo minut k dispozici. Díky tomu, že jsou půjčky od CreditPortal velmi flexibilní, klienti si sami volí, na jak dlouho půjčku potřebují. Operátoři z CreditPortal vás budou vždy s předstihem informovat o tom, kdy je potřeba půjčku uhradit. Ve chvíli, kdy o půjčku požádáte, je ale třeba abyste si sami zhodnotili, že ji budete schopni včas splatit. Klienti, kteří splácí řádně a včas, mají nárok na poskytnutí slev a bonusů.

Navýšení
Půjčka
Refinancování
Mimořádná splátka
Předčasné splacení
Možnost pojištění

Klienti společnosti CreditPortal nemají možnost navýšení půjčky ani mimořádné splátky. Důvodem je maximální doba splatnosti 30 dní. Ovšem velkou výhodou je možnost refinancování půjčky či její předčasné splacení. V den, kdy chcete půjčku předčasně splatit je však nutné na vašem klientském profilu najít přesnou sumu, která by daný den měla přijít na bankovní účet CreditPortal, aby byla půjčka řádně uhrazena a ukončena. Za předčasné splacení neplatíte žádný dodatečný poplatek navíc.

Jak refinancovat

Pokud potřebujete refinancovat vaši stávající půjčku a překlenout krátké období finanční tísně, je možné kontaktovat zákaznickou linku CreditPortal, kde vám rádi pomůžou. V případě, že budete mít uhrazeny všechny poplatky a úroky spojené s původním úvěrem, bude vám původní půjčka ukončena a vytvořena nová, refinancovaná, půjčka se stejně vysokou jistinou, kterou můžete mít až na 30 dní, stejně jako původní půjčku. A jak to funguje?

Po přihlášení do klientské zóny, kliknete na tlačítko Refinancovat a zvolíte datum nebo počet dní, o které chcete žádost refinancovat. Tím vytvoříte žádost o ukončení předchozí smlouvy a vytvoření smlouvy nové. Jakmile bude žádost schválena a vy uhradíte vygenerovanou výzvu k platbě (do 2 dnů), bude vaše žádost refinancována.

Jak získat půjčku

Při žádosti o vaší první půjčku od CreditPortal si zvolíte částku a počet dní, za které půjčený finanční obnos vrátíte. Ihned vidíte kalkulaci půjčky, včetně poplatků, úroků a úrokové sazby. Zároveň si vyberete, zda máte zájem o bezhotovostní půjčku nebo půjčku na čerpacích stanicích. Následně vyplníte kontaktní údaje, zdroje příjmu, pravidelné měsíční výdaje, bankovní účet a můžete nahrát přílohy, jako jsou výplatní pásky nebo občanský průkaz. Tyto přílohy jsou sice nepovinné, ale jejich vyplněním si výrazně zvýšíte šanci na získání půjčky a zároveň urychlíte proces schvalování a vyřízení úvěru.

Jak splatit půjčku

Půjčku je třeba samozřejmě splatit ve stanoveném termínu, a to bankovním převodem. U společnosti CreditPortal není možné mít více půjček najednou. Jakmile vaši půjčku splatíte řádně a včas, bude vám navýšen možný limit pro další půjčku až na 30 000 Kč.

Nesplácení

V případě, že nebudete schopni půjčku splatit řádně a včas, je nezbytné zkontaktovat zákaznickou linku CreditPortal. Operátoři vám pomohou najít řešení vzniklé situace a podají s vámi žádost o refinancování půjčky nebo se domluvíte na dalších možnostech splácení.

Výběr na čerpacích stanicích EuroOil

CreditPortal nabízí možnost vyzvednutí půjčky v hotovosti, a to na jakékoliv ze 191 čerpacích stanic EuroOil. Pro hotovost si můžete přijít již 15 minut po schválení půjčky. Je to velká výhoda, protože si své peníze můžete vyzvednout kdykoli, třeba i o víkendu.

Pracují i o víkendu
Žádost on-line?
Žádost telefonicky?
Mají pobočky

S pracovníky CreditPortal se můžete spojit v pracovní dny v době od 8 do 18 hodin, ale v období adventu od 7.12. do 29.12. také v neděli od 8 do14 hodin. Žádosti o půjčku jsou akceptovány zásadně jen přes on-line webový formulář, ovšem telefonicky se můžete vždy ujistit o správnosti a kompletnosti vyplňovaných údajů, aby vám byla půjčka co nejrychleji schválena.

Podpora

Pokud se potřebujete spojit s pracovníky CreditPortal, můžete využít hned několik způsobů. Napsat jim prostřednictvím on-line chatu, odeslat svůj dotaz přes kontaktní formulář nebo emailem či přímo zavolat na zákaznickou linku. Reagují velice rychle a vstřícně, takže se nemusíte obávat na cokoliv se zeptat.

On-line chat
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů8/10
Kvalita podporyDostatečná
CreditPortal Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.22 (9 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem