CreditOn recenze

CreditOn


Výhody
+ Líbí se nám rychlost při vyřízení půjčky, flexibilní datum splacení a naprosto přehledné a transparentní podmínky.

Nevýhody
– Půjčku nezískáte, pokud nedoložíte váš pravidelný měsíční příjem.

CreditOn - logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Společnost  CreditOn má svou centrálu v Lotyšsku, kde jejich služby v oblasti půjček využilo již více než 16 000 klientů. Nabízejí přehledné, transparentní a výhodné podmínky, díky kterým mohou klienti získat peníze do 15 minut od schválení žádosti. Díky tomu můžete svoje nečekané finanční problémy vyřešit bez jakéhokoli čekání a navíc z pohodlí domova. CreditOn podává pomocnou ruku, abyste mohli vyřešit svou aktuální situaci.

Pokud CreditOn není nebankovní půjčka pro vás, podívejte se na naše srovnání.

CreditOn – Recenze

CreditOn nabízí maximální komfort a pohodlí pro sjednání rychlé půjčky, krátkodobé půjčky i online půjčky. Díky tomu můžete své finanční problémy řešit bez zbytečných odkladů a z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti chodit do banky, pro kterou byste třeba nebyli zajímavým klientem. CreditOn se řídí zodpovědným půjčováním, a proto půjčuje jen na zaplacení nezbytných a bezodkladných nečekaných výdajů. Je tedy nutné doložit měsíční příjem pro ověření vaší bonity, abyste se nedostali do platební neschopnosti.

Kolik půjčují500 Kč – 20 000 Kč
Úrok0 % v případě včasného splacení
Splátky od500Kč
Poplatky
Doba splácení1 den – 2 měsíce
Minimální věk18 let
Schvalují se záznamem v registrech?
VýhodyMožnost prodloužit půjčku

U vaší první půjčky si můžete zvolit částku od 500 Kč do 20 000 Kč. Základní podmínkou pro získání půjčky je plnoletost. Dobu splácení si zvolíte dle vlastního požadavku, a to v rozmezí 1 dne až 2 měsíců. Jelikož CreditOn půjčuje vždy zodpovědně, půjčku nezískáte, pokud máte záznam v registrech a nedoložíte pravidelný měsíční příjem. Benefitem pak je možnost půjčku prodloužit v okamžiku, kdy víte, že z neočekávaných důvodů nebudete schopni půjčenou částku splatit včas.

Půjčka před výplatou

Flexibilita a rychlost hrají u společnosti CreditOn velkou roli. Díky možnosti zvolit si částku s přesností na stokoruny, abyste nemuseli zbytečně platit za peníze, které případně nevyužijete, ale i možnosti zvolit si splatnost půjčky tak, aby klientovi přesně vyhovovala, je půjčka před výplatou ideálním řešením nenadálého finančního deficitu. Celková splátka půjčky před výplatou je vždy konečná a neměnná. Výhodami jsou nejen rychlé a online vyřízení žádosti a peníze do 15 minut od schválení, ale také to, že půjčka je bez ručitele či zástavy nemovitosti a že žádosti jsou schvalovány i o víkendu.

Pohodlná půjčka CreditOn

V případě, že se dostanete do finanční tísně, měli jste větší vydání a nevyšli s rozpočtem, je nejlepším řešením nebankovní půjčka, u které bez složitého papírování získáte peníze z pohodlí svého domova. Stačí vám přístup k internetu a chvilka času k vyplnění formuláře. Pohodlnou půjčku získáte klidně i večer. Bát se nemusíte ani žádných skrytých poplatků. Půjčka je poskytována až do výše 20 000 Kč a není potřeba žádný ručitel, ani zástava nemovitosti.

Navýšení
Půjčka
Refinancování
Mimořádná splátka
Předčasné splacení
Možnost pojištění

Klienti, kteří si půjčí peníze od CreditOn nemají vzhledem k maximální době splatnosti 2 měsíce a tomu, že se jedná o opravdu rychlou a krátkodobou půjčku možnost refinancování, mimořádné splátky ani možnosti pojištění. Samozřejmostí je ovšem možnost předčasného splacení kdykoliv před termínem splatnosti půjčky. Takže klient se může zbavit svého závazku dříve, jakmile má dostatek financí na jeho úhradu.

Jak získat rychlou půjčku CreditOn

Získat rychlou půjčku CreditOn je velmi jednoduché a snadné. O půjčku zažádáte z pohodlí doma prostřednictvím online formuláře nebo na zákaznické lince, a to každý pracovní den od 8 do 18 hodin. Po schválení půjčky máte peníze na svém účtu do 15 minut. V prvním kroku si zvolíte výši půjčky, která může činit až 8 000 Kč pro nové klienty nebo až 20 000 Kč pro stávající klienty. Zvolit si můžete libovolnou částku s přesností na stokoruny. V následujícím kroku pak vyplníte osobní údaje a potvrdíte smluvní podmínky. Na mobilní telefon vám přijde unikátní SMS kód, který zadáte do formuláře, po jeho potvrzení vyplníte ostatní informace potřebné k uzavření půjčky. Po zpracování vaší žádosti o půjčku budete informováni SMS zprávou o tom, zda vám byla půjčka schválena.

Jak splatit půjčku

Krátkodobé půjčky CreditOn jsou rychlé a 100% transparentní. O tom, že se blíží termín splatnosti půjčky, budete informování pomocí SMS a emailu. Veškeré informace o půjčce si můžete navíc kdykoliv zkontrolovat ve svém uživatelském profilu na webu poskytovatele půjčky. Všem, kteří svou půjčku splatí řádně a včas, nabízí CreditOn větší slevy a další bonusové služby. Platbu pro splacení vaší rychlé půjčky můžete zaslat na účet společnosti, vždy je nutné uvádět vaše rodné číslo jako variabilní symbol.

Jak prodloužit půjčku

Společnost CreditOn bere v úvahu i situaci, kdy klient díky nepředvídatelným okolnostem není schopen splatit svůj závazek včas a nabízí možnost prodloužení termínu splatnosti půjčky. Stačí před řádným termínem splatnosti půjčky zaplatit poplatek za prodloužení a ve svém uživatelském profilu zvolit počet dní, po kterém půjčku zaplatíte. Lze takto odložit o 1 až 40 dní. Kompletní přehled poplatků za prodloužení je detailně uveden na webových stránkách CreditOn.

Důsledky nesplácení

Pokud klient nesplatí celkovou částku k úhradě v předem sjednaném termínu splatnosti a ani si jej neprodlouží, nese to důsledky v podobě navýšení celkové částky o účelně vynaložené náklady, smluvní pokutu a zákonné úroky z prodlení. Smluvní pokuta je ve výši 0,1 % z částky v prodlení denně. Zákonné úroky z prodlení se liší v závislosti na změně repo sazby, kterou určuje Česká národní banka a účelně vynaložené náklady, které se pohybují v rozmezí 100 Kč až 500 Kč.

Pracují i o víkendu
Žádost on-line?
Žádost telefonicky?
Mají pobočky

S pracovníky CreditOnu se můžete spojit pouze v pracovní dny v době od 8 do 18 hodin. Žádosti o půjčku je možné podávat nejen online, ale také telefonicky. Ovšem u telefonických žádostí se doba schválení prodlužuje, jelikož je následně nezbytné doložit pravidelný příjem.

Podpora

CreditOn nabízí vynikající kvalitu podpory. K dispozici máte možnost kontaktování přes kontaktní formulář, email, telefonicky i přes on-line chat. Určitě doporučujeme v případě jakýchkoliv dotazů v pracovní dny využít on-line chat. Je to nejrychlejší způsob komunikace a odpověď máte v podstatě okamžitě. Telefonická podpora je ovšem také velice profesionální a dostane se vám odpovědi na všechny otázky. Takže rozhodně v případě dotazů, neváhejte, a zeptejte se na všechno, co vám není jasné, nebo vás zajímá.

On-line chat
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů10/10
Kvalita podporyVýborná
CreditOn recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.21 (24 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

  1. Mia Steel 10.2.2021

Přispět názorem