SmartEmailing Recenze

SmartEmailing recenze


Výhody
+ Celý software včetně podpory je kompletně v češtině, nabízí pokročilou segmentaci a možnost šablony na míru.


Nevýhody
– Je zde o něco horší editor obrázků, v němž nelze ořezávat fotografie. 

SmartEmailing-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Smartemailing je jednoznačná jednička na českém trhu. Jde o emailový nástroj od české firmy a proto je administrace i komunikace s podporou nadmíru jednoduchá i pro anglicky nemluvící uživatele. Nabízí vše, co byste od pokročilého nástroje pro email marketing čekali – včetně pokročilé segmentace, A/B testování i autoresponderu. V rámci Smartemailingu můžete čekat široké spektrum dostupných integrací se službami jako Affilbox, Woocommerce či FAPI. Administrace je uživatelsky velmi přívětivá a designově čistá. Co se týče úpravy obrázků jako ořezávání či změna velikosti Smartemailing lehce zaostává.


Video Recenze

Finance – 7.8/10

Cena se odvíjí dle počtu kontaktů v databázi. Do té doby než přesáhnete hranici 200 emailů, tak máte tarif kompletně zdarma bez jiných velkých omezeních. Pro představu – za 1000 kontaktů zaplatíte 300 Kč bez DPH, za 2000 kontaktů 600 Kč bez DPH a při 5000 kontaktech 1200 Kč bez DPH. Ceny patří mezi standard – v porovnání např. s Mailchimpem je však o něco dražší.

Cena měs. - 500 kontaktů (bez DPH)160 Kč
Cena měs. - 2000 kontaktů (bez DPH)600 Kč
Cena měs. - 5000 kontaktů (bez DPH)1 200 Kč

Posílání emailů – 10/10

Bez autoresponderu či plánování emailů jakoby software pro email marketing nebyl kompletní, ani Smartemailing nezklamal a těmito elementárními funkcemi disponuje. Stejně tak zde objevíte statistiku míry otevření emailů a míry prokliků na odkaz.

Měření míry otevření
Měření míry prokliku
Plánování emailů
Autoresponder

Tvorba emailů – 8.8/10

Smartemailing má velice dobrý nástroj na tvorbu emailů. Najdete zde responzivní šablony, náhledy emailů v různých zařízeních, možnost zobrazení emailu v prohlížeči či vlastního designu pomocí HTML a CSS. Nechybí ani funkce A/B testování, která vám pomůže najít ty nejlépe fungující nadpisy. Ten, kdo by chtěl využít služeb designéra na šablonu na míru, může využít týmu v Smartemailingu, jenž to pro své klienty nabízí. Při tvorbě mailu je však třeba myslet na správnou volbu rozměrů obrázků, protože zde nenajdete editor na úpravu obrázků.

Možnost zobrazení emailu v prohlížeči
Responzivní šablony emailů
Náhledy emailu v různých zařízeních
Jednoduchý editor obrázků
Vlastní design pomocí HTML a CSS
Správa souborů
Navržení šablony mailu na míru
A/B testování

Správa databáze a lokalizace – 10/10

Základem každého dobrého emailového nástroje by měla být možnost odhlášení se z databáze, čehož si je tým Smartemailingu zřejmě vědom. Pokud máte již nějaké kontakty, můžete je bez problému importovat; stejně tak jako exportovat. Nemusíte sbírat jenom emaily či jména, ale naprosto libovolnou informaci díky funkci vlastních polí. Pokud neovládáte angličtinu, našli jste dokonalého kandidáta. Jak administrace, tak i podpora je kompletně v češtině.

Import kontaktů
Export kontaktů
Poskytnutí opt-in formulářů
Segmentování kontaktů
Možnost odhlášení z odběru
Podpora vlastních polí
Web v češtině
Podpora v češtině

Nezaujal vás SmartEmailing.cz? Podívejte se na naše srovnání nástrojů pro e-mail marketing.

Více informací →

SmartEmailing Recenze
SmartEmailing-logo

Název: SmartEmailing

Shrnutí:
✅ Import kontaktů
✅ Export kontaktů
✅ Poskytnutí opt-in formulářů
✅ Segmentování kontaktů
✅ Možnost odhlášení z odběru
✅ Podpora vlastních polí
✅ Web v češtině
✅ Podpora v češtině
✅ Možnost zobrazení emailu v prohlížeči
✅ Responzivní šablony emailů
✅ Náhledy emailu v různých zařízeních

 • Finance - 7.8/10
  7.8/10
 • Posílání emailů - 10/10
  10/10
 • Tvorba emailů - 8.8/10
  8.8/10
 • Správa databáze a lokalizace - 10/10
  10/10
9.2/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.35 (20 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám