MailerLite Recenze

MailerLite recenze


Výhody
+ Mají štědrý tarif zdarma, čisté a jednoduché uživatelské prostředí a šikovný nástroj na tvorbu. přistávacích stránek.


Nevýhody
– Jde o poměrně mladou společnost a postrádají některé pokročilejší funkce. 

mailerlite-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Mailer Lite je uživatelsky přívětivý emailový software, který oceňují především email marketingový začátečníci. Proč? Do 1000 kontaktů je software bezplatný a to bez razantních omezeních na funkcích – v tomto tarifu máte i autoresponer či jiné pokročilé funkce. Cena placených tarifů je cenově o mnoho nižší než u konkurence. Oceňujeme čistý design administrace a možnost tvorby landing pages na sběr emailů. Nižší cena se lehce odráží na rozsahu funkcí, což však většina běžných uživatelů ani nezaznamená. Najdete zde vše, co potřebuje běžný email marketér za velmi slušnou cenu.


Finance – 10/10

Cena je přibližně poloviční v poměru ke všem námi recenzovaných konkurentů. Za nejnižší cenu dostanete nejlepší výkon na trhu. Pro představu: do 1000 kontaktů v databázi je zdarma; měsíční cena za 2000 kontaktů je 220 Kč a 5000 kontaktů za 430 Kč.

Cena měs. - 500 kontaktů (bez DPH)zdarma
Cena měs. - 2000 kontaktů (bez DPH)10$ (cca 220 Kč)
Cena měs. - 5000 kontaktů (bez DPH)20$ (cca 430 Kč)

Posílání emailů – 10/10

Bez autoresponderu či plánování emailů jakoby software pro email marketing nebyl kompletní, ani Mailer Lite se nezahanbil a tyto funkce zde objevíte. Stejně tak se můžete těšit na statistiku míry otevření emailů a míry prokliků na odkaz.

Měření míry otevření
Měření míry prokliku
Plánování emailů
Autoresponder

Tvorba emailů – 8.8/10

Mailer Lite má kvalitní nástroj na tvorbu emailů. Najdete zde responzivní šablony, náhledy emailů v různých zařízeních, základní editor pro úpravu obrázků, možnost zobrazení emailu v prohlížeči či vlastního designu pomocí HTML a CSS. Nechybí ani funkce A/B testování, která vám pomůže najít ty nejlépe fungující nadpisy. Ten, kdo by chtěl využít služeb designéra na šablonu na míru, musí najmout externího grafika, protože to Mailer Lite v nabídce nemá.

Možnost zobrazení emailu v prohlížeči
Responzivní šablony emailů
Náhledy emailu v různých zařízeních
Jednoduchý editor obrázků
Vlastní design pomocí HTML a CSS
Správa souborů
Navržení šablony mailu na míru
A/B testování

Správa databáze a lokalizace – 7.5/10

Základem každého dobrého emailového nástroje by měla být možnost odhlášení se z databáze, což je pro Mailer Lite samozřejmostí. Pokud máte již nějaké kontakty, můžete je bez problémy importovat; stejně tak jako exportovat. Nemusíte sbírat jenom emaily či jména, ale naprosto libovolnou informaci díky funkci vlastních polí. Pokud neovládáte angličtinu, nebudete však potěšení z naprosto neexistující lokalizace do českého jazyka.

Import kontaktů
Export kontaktů
Poskytnutí opt-in formulářů
Segmentování kontaktů
Možnost odhlášení z odběru
Podpora vlastních polí
Web v češtině
Podpora v češtině

Pokud se vám zdá, že Mailer Lite není to pravé pro vaše marketingové aktivity, podívejte se na srovnání nejlepších nástrojů pro e-mail marketing.

Více informací →

MailerLite Recenze
mailerlite-logo

Název: MailerLite

Shrnutí:
✅ Import kontaktů
✅ Export kontaktů
✅ Poskytnutí opt-in formulářů
✅ Segmentování kontaktů
✅ Možnost odhlášení z odběru
✅ Podpora vlastních polí
✅ Možnost zobrazení emailu v prohlížeči
✅ Responzivní šablony emailů
✅ Náhledy emailu v různých zařízeních

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Posílání emailů - 10/10
  10/10
 • Tvorba emailů - 8.8/10
  8.8/10
 • Správa databáze a lokalizace - 7.5/10
  7.5/10
9.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.25 (4 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám