AWeber recenze

AWeber recenze


Výhody
+ Akceptují affiliate marketing, mají velice pokročilou segmentaci a analytiku; a nabízejí 30 denní free trial.

Nevýhody
– V porovnání s jinými softwary pro email marketing mají horší výběr šablon a při free trialu po váš chtějí číslo kreditní karty. 

aweber-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Aweber je jedním z nejpoužívanějším softwarem pro email marketing zejména v odvětví info a affiliate marketingu. Díky pokročilé a uživatelsky přívětivé segmentaci a analytice, je to ideální nástroj pro profíky, kteří mají s email marketingem již nějaké zkušenosti. Není to ideální řešení pro naprosté nováčky, protože zde není mnoho šablon a navíc nenabízí tarif zdarma.


Finance – 7.3/10

Cena patří mezi standard – není ani extrémně levná ani drahá. Neexistuje zde však žádný tarif kompletně zadarmo jako třeba v Mailchimp nebo Mailer Lite. Pro představu: měsíční cena za 500 kontaktů v databázi nepřesahuje 410 Kč; za 2000 kontaktů dáte 630 Kč a za 5000 kontaktů 1080 Kč.

Cena měs. - 500 kontaktů (bez DPH)19$ (cca 410 Kč)
Cena měs. - 2000 kontaktů (bez DPH)29$ (cca 630 Kč)
Cena měs. - 5000 kontaktů (bez DPH)49$ (cca 1080 Kč)

Posílání emailů – 10/10

Bez autoresponderu či plánování emailů jakoby software pro email marketing nebyl kompletní, ani Aweber se nezahanbil a tyto funkce zde objevíte. Stejně tak se můžete těšit na statistiku míry otevření emailů a míry prokliků na odkaz.

Měření míry otevření
Měření míry prokliku
Plánování emailů
Autoresponder

Tvorba emailů – 8.8/10

AWeber má kvalitní nástroj na tvorbu emailů. Najdete zde nějaké responzivní šablony, náhledy emailů v různých zařízeních, základní editor pro úpravu obrázků, možnost zobrazení emailu v prohlížeči či vlastního designu pomocí HTML a CSS. Nechybí ani funkce A/B testování, která vám pomůže najít ty nejlépe fungující nadpisy. Ten, kdo by chtěl využít služeb designéra na šablonu na míru, musí najmout externího grafika, protože to AWeber v nabídce nemá.

Možnost zobrazení emailu v prohlížeči
Responzivní šablony emailů
Náhledy emailu v různých zařízeních
Jednoduchý editor obrázků
Vlastní design pomocí HTML a CSS
Správa souborů
Navržení šablony mailu na míru
A/B testování

Správa databáze a lokalizace – 7.5/10

Základem každého dobrého emailového nástroje by měla být možnost odhlášení se z databáze, což je pro AWeber samozřejmostí. Pokud máte již nějaké kontakty, můžete je bez problémy importovat; stejně tak jako exportovat. Nemusíte sbírat jenom emaily či jména, ale naprosto libovolnou informaci díky funkci vlastních polí. Pokud neovládáte angličtinu, nebudete však potěšení z naprosto neexistující lokalizace do českého jazyka.

Import kontaktů
Export kontaktů
Poskytnutí opt-in formulářů
Segmentování kontaktů
Možnost odhlášení z odběru
Podpora vlastních polí
Web v češtině
Podpora v češtině

Není Aweber to pravé ořechové pro vaši e-mailovou strategii? Zkuste se podívat na srovnání nástrojů pro emailový marketing.

Více informací →

AWeber recenze
aweber-logo

Název: AWeber

Shrnutí:
✅ Import kontaktů
✅ Export kontaktů
✅ Poskytnutí opt-in formulářů
✅ Segmentování kontaktů
✅ Možnost odhlášení z odběru
✅ Podpora vlastních polí
✅ Možnost zobrazení emailu v prohlížeči
✅ Responzivní šablony emailů
✅ Náhledy emailu v různých zařízeních

 • Finance - 7.3/10
  7.3/10
 • Posílání emailů - 10/10
  10/10
 • Tvorba emailů - 8.8/10
  8.8/10
 • Správa databáze a lokalizace - 7.5/10
  7.5/10
8.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám