LAMA energy Recenze

Vyhody

+ Tradiční český dodavatel s vlastní těžbou plynu na jižní Moravě
+ Tarify šité na míru spotřebě
+ Smluvní podmínky neobsahují žádné skryté provize a poplatky spojené s uzavřením či vypovězením smlouvy.

Nevyhody

Není možnost zajít na pobočku nebo se setkat se zástupcem společnosti osobně
– Velice strohé a na informace skoupé webové stránky

 

Lama Energy Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

LAMA energy Recenze

Shrnutí:

Společnost LAMA energy je ryze česká společnost se silným ekonomickým zázemím a hlavně vlastní těžební infrastrukturou. Svým zákazníkům nabízí férové tarify i díky tomu, že do portfolia skupiny LAMA ENERGY GROUP patří i těžební vrty ropy a zemního plynu na jižní Moravě nebo poskytovatel internetové televize Telly. Zákazníci se mohou spolehnout na stabilitu a spolehlivost tohoto tradičního českého dodavatele energií.

Společnost dodává plyn a elektřinu do domácností, podnikatelům i velkoodběratelům. Na českém trhu působí od roku 2007 a později expandovala i na trh slovenský. LAMA energy si zakládá na férovém jednání se svými zákazníky, a tak jejich smluvní podmínky neobsahují žádné skryté provize a poplatky spojené s uzavřením či vypovězením smlouvy.

Služby – 6/10

Lama Energy Predstaveni

Společnost LAMA energy je českým dodavatelem plynu a elektřiny. Svým klientům dokáže garantovat cenu elektřiny i plynu díky tomu, že část dodávek elektřiny a plynu pokrývá z vlastní produkce a těžby v České republice, nebo výhodnou koupí plynu na energetických burzách v období, kdy je elektřina a plyn nejlevnější. Společnost nenabízí bohužel možnost online správy zákaznického účtu a nedisponuje mobilní aplikací, jako jiní velcí dodavatelé plynu a elektřiny. Ovšem nabízí opravdu odborně proškolený zákaznický servis, výhodné ceny a slevy pro zákazníky.

Plyn
Elektřina
Další výhodySlevy pro zákazníky
On-line správa
Mobilní aplikace

Elektřina od LAMA energy – 10/10

Lama Energy Elektrina

S dodávkami elektřiny od LAMA energy můžete ušetřit až tisíce korun ročně a nabídkou výhodných cen pro každého a tarify šitými na míru. Společnost si zakládá na férových podmínkách a absenci skrytých poplatků. Cena elektřiny je garantována díky tomu, že část dodávek elektřiny je pokryta z vlastní produkce v České republice.

Samozřejmě pro zákazníka je výhodnější dlouhodobý odběr elektřiny garantovaný výhodnou smlouvou, která je připravovaná na míru každému zákazníkovi. Ten v rámci nabízených služeb může měnit i výši záloh dle svých potřeb.

Závazky
Výhodné dlouhodobě
Změna výše zálohy

Plyn od LAMA energy – 10/10

Lama Energy Plyn

LAMA energy dodává domácnostem zemní plyn za výhodnou cenu již od roku 2009. Výhodná cena je garantována díky tomu, že část dodávek plynu je pokryta z vlastní těžby v České republice, případně výhodnou koupí plynu na energetických burzách, kdy je plyn nejlevnější. Společnost nabízí svým zákazníkům výhodné řešení přímo na míru dle aktuální i plánované spotřeby. Záleží samozřejmě na tom, jak bude plyn využívat.

Závazky
Výhodné dlouhodobě
Vlastní těžba plynu
Změna výše zálohy

Jak uzavřít smlouvu s LAMA energy – 4.3/10

Lama Energy Online Smlouva

U společnosti LAMA energy je možné uzavřít zcela nové smlouvy na dodávku plynu a elektřiny, převést k nim dodávky od konkurence nebo provést přepis energií. Bohužel není možné toto provést online, ale je třeba kontaktovat zákaznickou linku telefonicky, mailem nebo přes nezávaznou objednávku prostřednictvím formuláře na jejich webových stránkách.

Pro zákazníky, kteří mají rádi osobní kontakt, bude zřejmě nevýhodou, že není možné zajít na pobočku nebo do zákaznického centra, ani si sjednat schůzku s jednatelem u sebe doma. Dalším mínusem v dnešní uspěchané době může být, že zákaznická linka nefunguje o víkendu, kdy má většina lidí více času něco řešit.

Přechod ke společnosti LAMA energy je velice snadný, bezstarostný a hlavně zdarma. Individuální cenovou nabídku obdržíte, ať už bydlíte v bytě nebo rodinném domě. Elektřinu můžete používat na svícení, vaření i topení a zemní plyn na ohřev vody nebo vytápění.

Společnost prezentuje úsporu na elektřině až 7 424 Kč za 2 roky a úsporu na plynu 5 600 za 2 roky u bydlení v bytě. V rodinném domku je pak úsporu plynu až 13 600 Kč za 2 roky a úspora elektřiny je totožná jako u bytu.

Jak tedy přechod k LAMA energy funguje? Pokud potřebujete změnit dodavatele nebo vyřešit přepis energií, stačí společnost kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonu a podpora s vámi probere, kde byste mohli ušetřit. LAMA energy vše následně vyřídí za vás, a to zcela zdarma.

Nově
Přechod od konkurence
Sjednat on-line
Sjednat telefonicky
Mají pobočky/zákaznické centrum
Jednatel až do domu
Pracují i o víkendu

Podpora – 7.5/10

Pokud chcete kontaktovat LAMA energy je možné to udělat několika způsoby. Nejjednodušší je samozřejmě zavolat na zákaznickou linku, kde jsou k dispozici každý pracovní den a to od 8:00 do 18:00 hodin. Telefonní hovor se zákaznickou linkou byl velice příjemný, vyškolený personál byl ochotný a zodpověděl všechny naše otázky.

Kontaktní e-mail
On-line chat
Telefon
Zodpovězené otázky5/5
Kvalita podporyDostačující


Závěrečné hodnocení

LAMA energy Recenze
Lama Energy Logo

Název: LAMA energy

Shrnutí:
✅ Vše je možné vyřešit online
✅ Domácnosti i firmy

 • Služby - 6/10
  6/10
 • Podmínky - Elektřina - 10/10
  10/10
 • Podmínky - Plyn - 10/10
  10/10
 • Zřízení - 4.3/10
  4.3/10
 • Podpora - 7.5/10
  7.5/10
7.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2.9 (31 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání dodavatelů elektřiny a srovnání dodavatelů plynu.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám