Telly Recenze

Vyhody

+ Služby bez závazku
+ Více než 120 TV kanálů v nabídce (včetně HD)
+ Stabilní vysokorychlostní internetové připojení vDSL a Optické

Nevyhody

Webové stránky společnosti nejsou příliš obsáhlé

 

Telly Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Telly se nezaměřuje pouze na televizní vysílání, ale dokáže svým zákazníkům poskytnout kvalitní internetové připojení, (DSL i optické připojení) s vysokými přenosovými rychlostmi (od 20 Mbps až 1000/100 Mbps) za ceny nijak nepřevyšující nabídky klasických internetových poskytovatelů. Internetová TV Telly je bohatá na programovou nabídku, která je v současné době jedna z největších v České republice. V nabídce internetové televize je přes 120 TV kanálů, přičemž přes 70 z nich je v HD kvalitě.

Internetová televize Telly – 8.1/10

okud vás již omrzela klasická televizní nabídka, kterou chytáte na domovní anténu, je zde pro vás skvělá alternativa v podobě internetové televize Telly. Samozřejmostí jsou nejen běžné TV kanály, ale také nabídka kanálů v HD kvalitě. Vybírat můžete z nabídky 3 Telly balíčků.

Velký balíček je určen pro zákazníky, kteří nechtějí dělat kompromisy a jsou těmi nejnáročnějšími diváky. Obsahuje 126 TV kanálů, z toho 76 kanálů v HD kvalitě, které můžete sledovat až na 4 zařízeních bez příplatku. Sledovat můžete komediální seriály, filmové hity, sportovní výkony i tuzemské a zahraniční zpravodajství. Oddechnout si pak můžete u hudebních programů všech žánrů. Součástí balíčku jsou i erotické programy. Cena tohoto balíčku je 600 Kč měsíčně.

Střední balíček je zlatou střední cestou, kde si to své najde opravdu každý. Obsahuje 105 TV kanálů, z toho 60 kanálů v HD kvalitě, které můžete sledovat až na 4 zařízeních bez příplatku. Děti budou nadšené z pohádkových kanálů, filmoví fanoušci si jistě vyberou ze 17 filmových stanic. sportovní nadšenci mají k dispozici 10 programů a zvídaví jedinci ocení 13 dokumentárních kanálů plných historie, přírody a cestovatelských tipů. Cena balíčku je 400 Kč měsíčně.

Malý balíček je ideálně vyvážená porce zábavy pro nenáročné diváky. Sledovat můžete 67 TV kanálů, z toho 36 v HD kvalitě, a to až na 4 zařízeních bez příplatku. Vybírat si můžete z filmových kanálů, sportovních zápasů i dětských programů. Cena tohoto balíčku je 200 Kč měsíčně.

Počet programů126
Programy v HD76
Zpětné zhlédnutí7 dní
Funkce pauza
Nahrávání pořadů30 hodin
Počet zařízení4
Cena pronájmu Set-Top-Boxu90 Kč měsíčně
Cena zakoupení Set-Top-Boxu2 500 Kč
Zátěž linky pro HD stanice3 Mb/s
ZávazekBez závazku

Speciální balíčky

Telly Specialni Balicky

Pokud vám nestačí standardní nabídka výše uvedených balíčků, je možné si přikoupit ještě speciální balíčky, které jsou tematické. Vybírat můžete z balíčku HBO plného filmových a seriálových hitů nebo balíčku Sport s výběrem těch nejlepších sportovních kanálů.

HBO balíček

HBO balíček lze dokoupit k balíčkům Malý, Střední, Velký i Sport, a to za cenu 200 Kč měsíčně. Rozšíříte tak svůj balíček o kanály pro opravdové filmové nadšence. Doplňkový balíček HBO nabízí všechny programy HBO v HD kvalitě. Sledujte světově proslulé seriály jako Hra o trůny, Westworld nebo Sedmilhářky a užívat si můžete i původní českou tvorbu v podobě seriálů Bez vědomí nebo Pustina. Navíc si můžete ještě připlatit za 50 Kč měsíčně také HBO GO, díky čemuž můžete sledovat oblíbené programy na mobilu, tabletu, chytré televizi, Apple TV, Chromecastu nebo herní konzoli.

Balíček Sport

S balíčkem Sport již nikdy nepřijdete o špičkové sportovní soutěže. Můžete sledovat bitvy v UFC, anglickou Premier League, italskou Serii A, španělskou LaLigu i německou Bundesligu. Vychutnat si můžete také přímé přenosy amerického fotbalu NFL včetně slavného Super Bowlu. Pro fanoušky hokeje a basketbalu jsou vysílány utkání NHL a NBA. Tenisový a golfoví nadšenci mohou sledovat turnaje ATP a PGA Tour a auto-moto příznivci se neodtrhnout od závodů MotoGP, NASCAR nebo plochodrážní série Speedway GP. A to vše jen za 200 Kč měsíčně.

Telly aplikace

S Telly aplikací vás čeká vyladěná podívaná, ať jste kdekoliv. Internetovou televizi můžete totiž sledovat po celé EU až na 4 zařízeních bez příplatku. Ke sledování Telly na obrazovce televize vám postačí pouze televizor se vstupem HDMI a síťový kabel. Přebytečné ovladače můžete odhodit díky aplikaci využívající Android set-top box nebo Android televizi. Aplikaci je možné využít také pro chytré televize Samsung a LG. Užívat si novou aplikaci Telly můžete také s podporou AirPlay na vašem iPhonu, iPadu nebo iPodu. A dokonce můžete využít pokročilé funkce Telly i v zařízeních se systémem Windows 10 a sledovat oblíbené pořady na vašem počítači, telefonu nebo herní konzoli Xbox.

Doporučujeme!

Vyzkoušejte aplikaci Telly pro Smart TV na 14 dní zdarma.

Výhody Telly TV

I Telly TV nabízí svým zákazníkům jisté výhody, které jim mají sledování online televize zpříjemnit. Přednosti internetové televize Telly jsou:

 • zastavení, přetočení a možnost vrácení se zpátky při sledování pořadu
 • přes 20 000 hodin zábavy v 7denním archivu
 • nahrávání pořadů až na 30 dní
 • sledování až na 4 zařízeních bez příplatku (max. 2x set-top box)
 • internetovou televizi naladíte po celé EU
 • pořádná porce HD kanálů 

Internet vDSL – Balíčky Telly

Telly se prezentuje jako značka, která se snaží, co jí síly stačí, o co největší stabilitu svých služeb. U internetového připojení tomu není jinak. Společnost nabízí stabilní a bezpečný internet přes technologii DSL nebo připojení optikou. Ta samozřejmě není dostupná na tolika místech jako DSL připojení, avšak i tak slibuje Telly, že dokáže připojit velkou část českých domácností k vysokorychlostnímu internetu, který zkrátka nepadá ani za krupobití. Instalace je jednoduchá a zvládnete ji sami doma za pár minut.

Pronájem modemu50 Kč /měsíčně
Aktivace služeb/vybudování zásuvky0 Kč
SamoinstalaceAno
Zapojení modemu technikem1 000 Kč
Zaslání modemu kurýrem200 Kč
ZávazekBez závazku
Stahování datNeomezené
Pevná veřejná IP adresa za příplatekAno
Pevná veřejná IP adresa200 Kč měsíčně

4 cenové tarify DSL připojení

Rozdíl v cenových tarifech DSL připojení je samozřejmě v přenosové rychlosti internetového připojení. Telly nabízí tedy 4 rychlostní tarify.

DSL 20 nabízí až 20/2 Mbps a neomezený datový limit za 500 Kč měsíčně.

DSL 50 nabízí až 50/5 Mbps a neomezený datový limit za 550 Kč měsíčně.

DSL 100 nabízí až 100/10 Mbps a neomezený datový limit za 650 Kč měsíčně.

DSL 250 nabízí až 250/25 Mbps a neomezený datový limit za 700 Kč měsíčně.

Instalace DSL modemu

Dostupnost služeb je potřeba předem prověřit. To provede technická podpora na základě vaší adresy. Nejvýhodnější instalační variantou je tradičně samoinstalace. Instalace koncového zařízení není nikterak složitá a zvládnou ji i méně zdatní uživatelé. Pokud si nevěříte, tak si můžete zaplatit odbornou instalaci zkušeným technikem, který nainstalovanou službu rovnou otestuje. Instalace koncového zařízení odborníkem je zpoplatněna 1000 Kč. Dále jsou však k dispozici také vyškolení operátoři z DSL týmu, kteří klienty navedou po telefonu a pomohou modem zapojit.

Optický internet

Telly Opticky Internet

Připojení přes optický internet je jedno z nejspolehlivějších a nejrychlejších způsobů připojení k internetu. Optická síť hustě pokrývá zejména města a hustě obydlené oblasti, a tak se může stát, že na samotě u lesa jej nechytnete. Optický internet bývá, vzhledem ke kvalitnímu připojení, také velice výhodný v poměru cena/výkon. Pokud tedy máte tu možnost, tak si určitě připojte svůj internet přes optiku.

Rychlost100/10 Mbps – 1000/100 Mbps
Poplatek za instalaci/aktivaci0 Kč
Wi-Fi router50 Kč měsíčně - pronájem
ZávazekBez závazku
Stahování datNeomezené
Pevná veřejná IP adresa za příplatekAno
Pevná veřejná IP adresa200 Kč měsíčně

4 cenové tarify optického připojení

Telly nabízí tedy 4 balíčky Optik internetu.

Optik 100 nabízí až 100/10 Mbps a neomezený datový limit za 650 Kč měsíčně.

Optik 250 nabízí až 250/25 Mbps a neomezený datový limit za 750 Kč měsíčně.

Optik 500 nabízí až 500/50 Mbps a neomezený datový limit za 850 Kč měsíčně.

Optik 1000 nabízí až 1000/100 Mbps a neomezený datový limit za 1000 Kč měsíčně.

Podpora – 10/10

Kvalitní uživatelská podpora je základem každé dobré služby. Pokud si nevíte s něčím rady nebo se jen potřebujete ujistit, na webových stránkách Telly najdete seznam nejčastějších dotazů pro každou kategorii. Pokud ani v nich nenajdete odpověď, můžete se obrátit na zákaznickou linku, kde vám vyškolení zaměstnanci rádi a ochotně poradí.

Pokud neradi telefonujete, můžete své dotazy položit přes email nebo komunikovat online přes Messenger. My si vybrali kontaktování zákaznické podpory prostřednictvím chatu na Messengeru. Odpovědi na naše dotazy byly více než uspokojivé, u každého dotazu bylo sděleno i něco navíc a předešlo se tím tak případným doplňujícím otázkám.

On-line chat
Dotazy přes e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů10/10
Kvalita podporyVelmi dobrá
Telefon532 427 533


Závěrečné hodnocení

Telly Recenze
Telly Logo

Název: Telly

Shrnutí:
✅ Bohatá programová nabídka
✅ Možnost připojit 4 zařízení bez dalších poplatků
✅ Stabilní vysokorychlostní internetové připojení
✅ Možnost mít všechny služby u jedné společnosti
✅ Jednoduchá samoinstalace

 • Internetová TV - 8.1/10
  8.1/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.1 (355 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání internetových televizí.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

10 Příspěvků

 1. Telly už nikdy! 21.12.2021
 2. Anonym 20.11.2021
 3. Anonym 22.9.2021
 4. Miroslava 28.5.2021
 5. Michal Vaněček 9.3.2021
 6. Sysel Jan 28.2.2021
 7. Milan Špaček 13.2.2021
 8. Pavel Čont 2.2.2021
 9. ROBERT MEJSNAR 1.2.2021
 10. Zdeněk Zajíc 12.1.2021

Přispět názorem

Odesílám