Websupport recenze

Websupport


Výhody
+ Rychlý webhosting na SSD discích
+ Variabilita nabídky
+ SSL zabezpečení v každém balíčku

 

Nevýhody
– Spíše nadprůměrná cena
– Omezený prostor pro web

 

websupport-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Původem slovenská společnost Websupport vstoupila na náš trh v roce 2011 a celkem úspěšně se zařadila po bok stávajícím a zaběhlým webhostingům. A to navzdory faktu, že nepatří k nejlevnějším alternativám. Dokáže ale Websupport vyvážit nadprůměrnou cenu skutečnou kvalitou a rozsahem služeb?

Vybrat si můžete z několika balíčků. Každý cílí na jiný typ klientely. Tarif „The hosting pro WordPress“ je koncipován, jak název napovídá, pro stránky běžící na nejoblíbenějším redakčním systému. Potěší automatická instalace WP i rychlý chod na SSD discích. Ve všech třech stupních tarifu získáte neomezený počet emailových adres a databází. Prostor pro web je ale různý – od 15 do 50 GB.

Balíček „The hosting“ představuje poměrně variabilní řešení, které si lze do jisté míry uzpůsobit na míru. Prostor pro web je možné nastavit od 0,3 GB až po 100 GB, vybrat si můžete i různý počet domén. A opět platí neomezený počet emailů i databází. Nejvyšším tarifem u Websupport je „Byznys“ za 590 Kč měsíčně. To už je poměrně vysoká cena a získáte za ni 100 GB místa a několik dalších výhod. Součástí všech balíčků je i základní SSL certifikát zdarma.

Websupport je rychlý a moderní webhosting, který nabízí vysokou flexibilitu služeb a možnost řešení na míru pro drobné soukromé i větší firemní klienty. Nevýhodou je ale omezený prostor pro web, spíše nadprůměrné ceny nebo taky nemožnost vyzkoušení služeb zdarma.

Výkonný webhosting s dobrými parametry a spoustou možností.

Finance

Slušný poměr ceny a výkonu; levné i dražší tarify

Cena při výběru hraje důležitou roli, protože jde často o největší náklad, jež budete při provozování webu mít. Jak je na tom cena webhostingu na rok, cena .cz a .com domény? Máte možnost Websupport vyzkoušet bezplatně?

BalíčekDeluxe
Roční platba s DPH3905Kč
Cena registrace domény cz211Kč
Cena registrace domény com289Kč
Počet webů30
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry hostingu

Parametry lze zvolit podle potřeby

Má webhosting nějaká razantní omezení, jež jsou pro vás neúnosná? Běží na rychlejším SSD disku nebo na starším HDD disku? A podporuje hosting redakční systém WordPress?

Prosor pro web (GB)50GB
zdarma doména 3. řádu
Počet subdoménneomezeně
Počet email adresneomezeně
Počet My SQL databázeneomezeně
PHP Memory_llimitvolitelné
Max_execution timevolitelné
Cron úlohy
Traffic (návštěvnost)neomezeně
PHP 7 a vyšší
Podpora Wordpressu
SSD disk

Zabezpečení

SSL certifikát v každém tarifu

Byť je zabezpečení webu z velké části na vaší zodpovědnosti při tvorbě webu, výběr správného hostingu udělá též dost. Na co se však dívat? Zejména zda-li můžete na web nasadit SSL protokol (https), zda-li má hosting antivir, antispam a pravidelně zálohuje váš web. Díky pravidelnému zálohování můžete kdykoli požádat podporu o obnovení webu. Jak si v této oblasti vede Websupport?

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení
Antivir
Garance spokojenosti

Podpora

Podpora 7 dní v týdnu

Těžko budete hledat službu, u které je podpora zásadnější než právě u webhostingu. Zejména při tvorbě webu se často stává, že narazíte na komplikace, které bez ochotné podpory nevyřešíte. Kromě ochoty podpory se též díváme, na jakých frontách jsou k zastižení: telefon, email, live chat či autorizovaný požadavek. Tabulka níže odpoví:

Email
Autorizovaný požadavek
Live chat
Telefon
FAQ
Pracovní doba podporykaždý den

Není pro vás Websupport to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších webhostingů.

Více informací →

Websupport recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem