Active24 recenze

Active24


Výhody
+ Rychlý a spolehlivý webhosting
+ Nonstop zákaznická podpora včetně telefonní linky a live chatu
+ Neomezený prostor pro web
+ Snadné a bezplatné SSL zabezpečení stránek

Nevýhody
– Mírně vyšší cena
– Vhodný zejména pro větší weby a firemní klientelu
– Omezený počet webů

 

active24-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Active24 patří k dobře hodnoceným webhostingům. V minulosti jste mohli narazit i na negativní ohlasy. Ty se týkaly zejména ceny, v některých případech i stability. Od té doby si ale služba reputaci napravila. Dnes se řadí k hojně doporučovaným, tím spíš, že se srovnala i cena. Ta stále není nejnižší – spadá spíše do střední kategorie – ale v poměru k „výkonu“ je na výborné úrovni.

Tento webhosting ocení především náročnější nebo firemní klienti. Pro malou webovou prezentaci nebo jednoduchý blog lze najít lepší alternativy. Active24 nabízí neomezený prostor pro web, což je dobrá zpráva, pokud chcete stránky zásobit množstvím multimediálního obsahu. PHP memory limit dosahuje solidních 256 MB, samozřejmostí je podpora PHP 7 a potěší taky úroveň zabezpečení – všechny balíčky obsahují SSL certifikát zdarma pro šifrované https stránky. Zálohování obsahu probíhá každý den.

Zvláštní pochvalu zaslouží zákaznická podpora, která je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu a zahrnuje mimo jiné i live chat. Pracovníci reagují rychle a jsou ochotní, takže každý problém vyřešíte operativně a bez odkladů.

Active24 je hojně využívaný webhosting. Nemusí být ale ideální volbou pro začátečníky nebo nenáročné klienty, kteří hledají jednoduché a co nejlevnější řešení. S tím souvisí i fakt, že si hosting nelze bezplatně vyzkoušet. Zájemci, kteří už vědí, co chtějí, budou naopak s nejvyšší pravděpodobností spokojeni s rychlostí a možnostmi, které služba nabízí.

Spolehlivý webhosting s velmi dobrou zákaznickou podporou.

Finance

Výhodný poměr ceny a kvality služeb

Cena při výběru hraje důležitou roli, protože jde často o největší náklad, jež budete při provozování webu mít. Jak je na tom cena webhostingu na rok, cena .cz a .com domény? Máte možnost Active24 vyzkoušet bezplatně?

BalíčekExpert
Roční platba s DPH2163Kč
Cena registrace domény cz240 Kč
Cena registrace domény com301Kč
Počet webů10
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry hostingu

Parametry nastavené i pro náročnější klienty

Má webhosting nějaká razantní omezení, jež jsou pro vás neúnosná? Běží na rychlejším SSD disku nebo na starším HDD disku? A podporuje hosting redakční systém WordPress?

Prosor pro web (GB)neomezený
zdarma doména 3. řádu
Počet subdoménneomezeně
Počet email adresneomezeně (10 x 5 GB)
Počet My SQL databázeneomezeně (1GB)
PHP Memory_llimit256MB
Max_execution time120s
Cron úlohy
Traffic (návštěvnost)neomezeně
PHP 7 a vyšší
Podpora Wordpressu
SSD disk

Zabezpečení

Vysoká míra zabezpečení včetně SSL zdarma

Byť je zabezpečení webu z velké části na vaší zodpovědnosti při tvorbě webu, výběr správného hostingu udělá též dost. Na co se však dívat? Zejména zda-li můžete na web nasadit SSL protokol (https), zda-li má hosting antivir, antispam a pravidelně zálohuje váš web. Díky pravidelnému zálohování můžete kdykoli požádat podporu o obnovení webu. Jak si v této oblasti vede Active24?

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení
Antivir
Garance spokojenosti14 dní

Podpora

Více kanálů zákaznické podpory

Těžko budete hledat službu, u které je podpora zásadnější než právě u webhostingu. Zejména při tvorbě webu se často stává, že narazíte na komplikace, které bez ochotné podpory nevyřešíte. Kromě ochoty podpory se též díváme, na jakých frontách jsou k zastižení: telefon, email, live chat či autorizovaný požadavek. Tabulka níže odpoví:

Email
Autorizovaný požadavek
Live chat
Telefon
FAQ
Pracovní doba podporynonstop

Není pro vás Active24 to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších webhostingů.

Více informací →

Active24 recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.38 (16 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem