Gigaserver recenze

Gigaserver


Výhody
+ Webhosting pro malé i větší weby
+ Nonstop podpora na live chatu
+ Možnost bezplatného vyzkoušení služeb
+ Neomezený počet emailových adres a subdomén

Nevýhody
– Omezený prostor pro webové stránky
– Omezený počet webů

 

gigaserver-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Český webhosting Gigaserver u nás funguje už pěknou řádku let a jde o dobře známou a hojně využívanou volbu. Jednou z výhod je široká paleta tarifů, mezi kterými najdete řešení pro jednoduchou a statickou webovou prezentaci i pro multimediální stránky s vyššími nároky na virtuální prostor. Základní tarif Smart nabídne jen minimální kapacitu (15 MB), ale měsíční provozní cena činí pouze 7 Kč bez DPH. S doménou .cz jsou roční provozní náklady v řádu pár stovek korun.

Gigaserver ale vyhoví i náročnějším zákazníkům, například tarif Easydisk poskytne 15 GB prostoru s PHP memory limitem 256 MB. U všech tarifů můžete navíc využít neomezený počet emailových adres a subdomén. Neomezený je i datový přenos, ale s tím se dnes běžně počítá. Stejně tak s podporou PHP 7 (a vyšších verzí) a kvalitním zabezpečením, které zahrnuje především SSL certifikaci, antivir a pravidelné zálohování.

Webhosting Gigaserver k tomu nabízí nonstop technickou podporu. Komunikovat můžete i prostřednictvím live chatu. Velkou výhodou je taky možnost bezplatného vyzkoušení služeb tohoto poskytovatele, což ocení zejména klienti, kteří se ve světě webhostingů teprve rozhlížejí. Gigaserver je obecně dobře hodnocen za stabilitu i rychlou technickou pomoc, navíc může oslovit zájemce s minimálními, ale i vyššími požadavky.

Ověřený český webhosting s cenově dostupnými tarify i pro nejmenší weby.

Finance

Velmi levné i „výkonnější“ tarify podle požadavků na web

Cena při výběru hraje důležitou roli, protože jde často o největší náklad, jež budete při provozování webu mít. Jak je na tom cena webhostingu na rok, cena .cz a .com domény? Máte možnost Gigaserver vyzkoušet bezplatně?

BalíčekEasydisk
Roční platba s DPH5220Kč
Cena registrace domény cz192 Kč
Cena registrace domény com260Kč
Počet webů1
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry hostingu

Parametry odpovídají současnému standardu a ceně

Má webhosting nějaká razantní omezení, jež jsou pro vás neúnosná? Běží na rychlejším SSD disku nebo na starším HDD disku? A podporuje hosting redakční systém WordPress?

Prosor pro web (GB)15 GB
zdarma doména 3. řádu
Počet subdoménneomezeně
Počet email adresneomezeně
Počet My SQL databáze25
PHP Memory_llimit256MB
Max_execution timeneuvádí
Cron úlohy
Traffic (návštěvnost)neomezeně
PHP 7 a vyšší
Podpora Wordpressu
SSD disk

Zabezpečení

Zabezpečení na velmi dobré úrovni

Byť je zabezpečení webu z velké části na vaší zodpovědnosti při tvorbě webu, výběr správného hostingu udělá též dost. Na co se však dívat? Zejména zda-li můžete na web nasadit SSL protokol (https), zda-li má hosting antivir, antispam a pravidelně zálohuje váš web. Díky pravidelnému zálohování můžete kdykoli požádat podporu o obnovení webu. Jak si v této oblasti vede Gigaserver?

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení
Antivir
Garance spokojenosti14 dní

Podpora

Zákaznická podpora nonstop

Těžko budete hledat službu, u které je podpora zásadnější než právě u webhostingu. Zejména při tvorbě webu se často stává, že narazíte na komplikace, které bez ochotné podpory nevyřešíte. Kromě ochoty podpory se též díváme, na jakých frontách jsou k zastižení: telefon, email, live chat či autorizovaný požadavek. Tabulka níže odpoví:

Email
Autorizovaný požadavek
Live chat
Telefon
FAQ
Pracovní doba podporynonstop

Není pro vás Gigaserver to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších webhostingů.

Více informací →

Gigaserver recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3 (5 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem