Váš Hosting recenze

vas-hosting.cz recenze


Výhody
+ Přehledná a jednoduchá administrace, neomezený počet CRON úloh a rychlé SSD disky.


Nevýhody
– V poměru k ceně nabízí webhosting poněkud málo prostoru pro web (4GB) a je možno na web nasadit pouze jednu doménu.

vas-hosting-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Jedná se o velmi kvalitní hosting s dobrou reputací, který sází na kvalitu a pro běžné používání naprosto dostačuje. Firma funguje od roku 2007. Váš-hosting.cz je vhodný pro ty, kteří hledají hostování jednoho webu, jelikož zde můžete mít pouze jednu aktivní doménu (alternativu nabízí v podobě VPS – Váš hosting).


Finance – 6/10

Vas Hosting Webhosting Cenik

Za cenu cca 1800 Kč ročně dostanete férový hosting s vynikajícím podporou a prémiovou dostupností. Sice je ze všech námi recenzovaných konkurentů ten nejdražší, ale ten kdo si potrpí na prémiové služby, tak ten pár stokorun navíc oželí.

Váš hosting sází na spolehlivost, rychlost a kvalitu. Všeho zmíněného se u této společnosti zákazníci dočkají. Na parametry to sice tento webhosting nevyhrává, ale kvalitativně převyšuje řadu konkurenčních společností.

Registrace domén

U Váš hosting je možné registrovat řadu doménových koncovek. Ať jde o ty tradiční jako například CZ, .SK, .EU, .COM, tak je možné zde registrovat nové koncovky .AD, .ADULT, .BIBLE a další.

Ceny domén nepatří k nejlevnějším na trhu. V případě jedné domény toto nejspíš nemá cenu řešit. Ceny námi sledovaných koncovek domén jsou vyšší o pár desetikorun oproti konkurenci, což není taková hrůza, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Roční platba s DPH1 437,50Kč
Cena registrace domény .cz (s DPH)159Kč
Cena registrace domény .com (s DPH)302,50Kč
Garance spokojenosti14 dní
Vyzkoušení zdarma

TIP!

Váš hosting nabízí řadu služeb. Je možné zde zřídit základní webhosting pro malý projekt, který když vyroste, tak s ním jednoduše přejdete na vyšší služby jako jsou VPS nebo dedikované servery.

Důležité parametry hostingu – 8.7/10

Vas Hosting Parametry

Kdo pracuje s většími daty či importy, ocení vysokou hodnotu PHP memory_limit, který dosahuje 256MB a možností hýbat s hodnotou max_execution_time, který je však v základu nastavený na 30s. Rychlost webu je priorita číslo jedna a díky SSD diskům, které nabízí Váš-Hosting.cz pak jde optimalizace o něco snáze.

Prostor pro data, e-maily a databáze

Velikost diskového prostoru je 16 GB. V rámci webhostingu mohou zákazníci založit neomezené množství e-mailových schránek, které mají v podstatě možnost využívat neomezený prostor, který je však limitován velikostí diskového prostoru.

Prosor pro web (GB)30GB
Počet domén 2. řádu15
zdarma doména 3. řádu
Počet subdomén (domén 3.řádu)neomezeně
Počet email adresneomezeně (10GB)
Počet MySQL databáze20 (max. velikost jedné je 100 MB
PHP Memory_limit256MB
Max_execution time120s
Cron úlohy
Traffic (návštěvnost)neomezeně
PHP 7 a vyšší
PHP starší verze (od 5.x)
Podpora WordPress
SSD

Zabezpečení – 10/10

Vas Hosting Bezpecnost 2

Kdo už někdy přišel o web nebo cenná data, jistě chápe důležitost zálohování. Webhosting nabízí denní zálohování, ze kterého pak můžete kdykoli web obnovit. Zdarma k hostingu dostáváte i HTTPS zabezpečení skrze certifikát LetsEncrypt. Pokud zjistíte, že vám hosting nevyhovuje, můžete využít 60 denní garance spokojenosti.

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení
Antivir

Podpora – 10/10

Vas Hosting Napoveda

Kontaktovat Váš-hosting.cz máte možnost hned několika způsoby. Pokud potřebujete pomoci vyřešit konkrétní problém s vaším účtem, oceníte autorizovaný požadavek, který zadáváte v administraci. Nechybí samozřejmě ani email, telefon či live chat. Live chat opravdu zabodoval, reagují rychle a profesionálně. Mají sice FAQ, ale oproti konkurentům, je méně obsáhlé.

Email
Live chat
Telefon
Do jednoho pracovního dne? (email)
FAQ
Nápověda
pracovní doba podporye-mail nonstop, tel 9-17 prac. dny

Více informací →

Váš Hosting recenze
 • Finance - 5.6/10
  5.6/10
 • Důležité parametry hostingu - 8.8/10
  8.8/10
 • Zabezpečení - 10/10
  10/10
 • Podpora - 9.8/10
  9.8/10
8.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.57 (7 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám