Váš Hosting recenze

vas-hosting.cz recenze


Výhody
+ Přehledná a jednoduchá administrace, neomezený počet CRON úloh a rychlé SSD disky.


Nevýhody
– V poměru k ceně nabízí webhosting poněkud málo prostoru pro web (4GB) a je možno na web nasadit pouze jednu doménu.

vas-hosting-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Jedná se o velmi kvalitní hosting s dobrou reputací, který sází na kvalitu a pro běžné používání naprosto dostačuje. Firma funguje od roku 2007. Váš-hosting.cz je vhodný pro ty, kteří hledají hostování jednoho webu, jelikož zde můžete mít pouze jednu aktivní doménu (alternativu nabízí v podobě VPS). Na druhou stranu jejich support je na špičkové úrovni. Nabízejí i tarif pro studenty, který je sice funkcionálně osekaný, ale za to mají skvělý poměr cena/výkon. Na druhou stranu námi recenzovaný tarif Basic je o něco dražší než tarify konkurentů.


Poměr cena/výkon – 4/10

Za cenu cca 1800 Kč ročně dostanete férový hosting, vynikajícím supportem a prémiovou dostupností. Sice je ze všech námi recenzovaných konkurentů ten nejdražší, ale ten kdo si potrpí na výborné podpoře, tak ten těch pár stovek oželí. Nevýhodou však je, že zde můžete hostovat pouze jednu aktivní doménu (ale neomezeně subdomén)

Důležité parametry hostingu – 8/10

Kdo pracuje s většími daty či importy, ocení vysokou hodnotu PHP memory_limit, který dosahuje 256MB a možností hýbat s hodnotou max_execution_time, který je však v základu nastavený na 30s. Rychlost webu je priorita číslo jedna a díky SSD diskům, které nabízí Váš-Hosting.cz pak jde optimalizace o něco snáze.

Zabezpečení – 9.8/10

Kdo už někdy přišel o web nebo cenná data, jistě chápe důležitost zálohování. Webhosting nabízí denní zálohování, ze kterého pak můžete kdykoli web obnovit. Zdarma k hostingu dostáváte i HTTPS zabezpečení skrze certifikát LetsEncrypt. Pokud zjistíte, že vám hosting nevyhovuje, můžete využít 60 denní garance spokojenosti.

Podpora – 7.4/10

Kontaktovat Váš-hosting.cz máte možnost hned několika způsoby. Pokud potřebujete pomoci vyřešit konkrétní problém s vaším účtem, oceníte autorizovaný požadavek, který zadáváte v administraci. Nechybí samozřejmě ani email, telefon či live chat. Live chat opravdu zabodoval, reagují rychle a profesionálně. Mají sice FAQ, ale oproti konkurentům, je méně obsáhlé.

Více informací →

Váš Hosting recenze
 • Poměr cena/výkon - 4/10
  4/10
 • Důležité parametry hostingu - 8/10
  8/10
 • Zabezpečení - 9.8/10
  9.8/10
 • Podpora - 7.4/10
  7.4/10
7.3/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (4 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem