Blueboard recenze

Blueboard


Výhody
+ Cenově dostupné řešení
+ Snadná instalace WP i dalších redakčních systémů
+ SSL zabezpečení zdarma

 

Nevýhody
– Omezený prostor pro web

 

 

blueboard-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Blueboard je český webhosting, který svou působnost úspěšně rozšířil do celé řady dalších zemí, nejenom v Evropě. To ale samo o sobě k posouzení kvalit služeb rozhodně nestačí. I při bližším zkoumání však zřejmě zjistíte, že tento webhosting stojí za úvahu. Parametry jsou vzhledem k ceně velmi dobré a ohlasy převážně pozitivní i v dlouhodobém horizontu.

Cena za měsíční provoz činí 79 Kč a může klesnout ještě níž, pokud si službu rovnou objednáte na více let. Za tak minimální částky by málokdo čekal něco extra. O to překvapivější je výčet možností a výhod. Blueboard nabízí prostor pro 10 domén a využít můžete neomezený počet subdomén i emailových adres. Emailové schránky přitom skýtají značný prostor – až 8 GB. Samotný web pak může mít 10 GB a přikoupit lze i místo navíc.

Blueboard taky umožňuje velmi snadnou, automatickou instalaci WordPress i dalších redakčních systémů. Dlužno říct, že právě pro weby na bázi WP je tento webhosting obecně dobrou volbou. Kromě toho lze jednoduše a zdarma získat zabezpečovací certifikáty HTTPS a SSL, bez kterých se kvalitní stránky dnes obejdou jen těžko.

Za úrovní zabezpečení a velmi dobrým poměrem ceny a parametrů nezaostávají ani služby technické podpory. Ta je dostupná nonstop a využít můžete live chat i telefonní linku. Shrnuto a podtrženo, pokud chcete provozovat jeden nebo i více prostorově méně náročných webů třeba na WP a hledáte cenově dostupné řešení bez výrazných ústupků v kvalitě, s webhostingem Blueboard budete nejspíš spokojeni.

Webhosting šitý na míru WP webům s překvapivě dobrým poměrem ceny a kvality služeb.

Finance

Velmi dobrý poměr ceny a úrovně služeb

Cena při výběru hraje důležitou roli, protože jde často o největší náklad, jež budete při provozování webu mít. Jak je na tom cena webhostingu na rok, cena .cz a .com domény? Máte možnost Blueboard vyzkoušet bezplatně?

BalíčekHosting
Roční platba s DPH1089Kč
Cena registrace domény cz199Kč
Cena registrace domény com259Kč
Počet webů10
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry hostingu

Parametry optimální pro méně náročné weby

Má webhosting nějaká razantní omezení, jež jsou pro vás neúnosná? Běží na rychlejším SSD disku nebo na starším HDD disku? A podporuje hosting redakční systém WordPress?

Prosor pro web (GB)10 GB
zdarma doména 3. řádu
Počet subdoménneomezeně
Počet email adresneomezeně
Počet My SQL databázeneomezeně
PHP Memory_llimit256MB
Max_execution time180s
Cron úlohy
Traffic (návštěvnost)neomezeně
PHP 7 a vyšší
Podpora Wordpressu
SSD disk

Zabezpečení

Bezplatné HTTPS a SSL zabezpečení

Byť je zabezpečení webu z velké části na vaší zodpovědnosti při tvorbě webu, výběr správného hostingu udělá též dost. Na co se však dívat? Zejména zda-li můžete na web nasadit SSL protokol (https), zda-li má hosting antivir, antispam a pravidelně zálohuje váš web. Díky pravidelnému zálohování můžete kdykoli požádat podporu o obnovení webu. Jak si v této oblasti vede Blueboard?

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení
Antivir
Garance spokojenosti14 dní

Podpora

Zákaznická podpora na chatu i telefonu

Těžko budete hledat službu, u které je podpora zásadnější než právě u webhostingu. Zejména při tvorbě webu se často stává, že narazíte na komplikace, které bez ochotné podpory nevyřešíte. Kromě ochoty podpory se též díváme, na jakých frontách jsou k zastižení: telefon, email, live chat či autorizovaný požadavek. Tabulka níže odpoví:

Email
Autorizovaný požadavek
Live chat
Telefon
FAQ
Pracovní doba podporynonstop

Není pro vás Blueboard to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších webhostingů.

Více informací →

Blueboard recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.25 (4 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem