VyprVPN recenze

VyprVpn.com VPN recenze


Výhody
+ Administrace je uživatelsky přívětivá, mají obrovský počet IP adres a díky vlastním serverům poskytují větší rychlost a soukromí.
+ Přes 700 serverů k dispozici
+Anonymní přihlášení

Nevýhody
– Společnost drží logy po dobu 30 dní, nepřijímají bitcoiny a cena patří k těm vyšším. 

VyprVPN-Logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
VyprVPN má tisíce IP adres, díky kterým se stává téměř nemožné zjistit vaši identitu. Služba se vyznačuje obstojným počtem serverů po celém světě (přes 700), což je pro mnohé jeden z nejdůležitějších parametrů. Založení účtu a stažení softwaru je intuitivní, stejně jako připojení se ke vzdálenému serveru (z PC či mobilního zařízení). Jde o jednoho z nejlepších VPN poskytovatelů s vynikající podporou, jenž funguje 24/7 a reaguje během chvilky.


Důležité parametry – 7.9/10

Vyprvpn Parametry

V rozhraní VyprVPN si můžete snadno vybrat umístění serveru, které chcete používat. Stejně tak je možno přidat oblíbené umístění, což v praxi zrychluje přepínání mezi servery. VyprVPN má celkem 700 serverů ve více než 70 lokacích. Famózní je pak počet IP adres – více než 300,000. Vysoký počet IP adres je žádoucí, protože čím více jich poskytovatel má, o to je menší pravděpodobnost, že budou dané IP adresy zablokovány (Google, Netflixem, Facebookem, atd.).

Počet IP adres300,000+
Počet různých umístění serveru70+
Počet serverů700+
Počet zařízení5
Statistiky serveru
Non-logging (zákaz logů)
Anonymní přihlášení

Náš tip!

Pokud hledáte cenově výhodnou VPN, která vám umožní zachovat si bezpečí a anonymitu na internetu, rozhodně doporučujeme VyprVPN. Čím delší období pro předplatné zvolíte, tím méně za služby platíte. Navíc máte 30 denní garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Ačkoli zaznamenávají logy po dobu 30 dní, výslovně uvádí k čemu a proč to dělají ve svých zásadách ochrany osobních údajů. S jedním účtem u VyprVPN máte možnost fungovat až na 5 zařízeních, což dává poměrně širokou paletu využití.

Cena

Za služby VyprVPN zaplatíte od 12,95 USD za jeden kalendářní měsíc. Záleží na tom, na jak dlouho si u nich služby VPN předplatíte. Umožňují předplatné na dobu jednoho měsíce, dále 12 nebo 36 měsíců. Čím delší smlouva, tím výhodnější platba pro vás. U smlouvy na 3 roky pak zaplatíte za jeden měsíc jen 1,66 USD. A to už je opravdu hodně dobrá nabídka. VyprVPN navíc umožňuje 30 denní garanci vrácení peněz v případě, že s jejich službou nebudete spokojeni.

Testovaný balíčekVyprVPN Premium
Roční platba$45 ročně (cca 1125Kč)

Zabezpečení – 10/10

Vyprvpn Zabezpeceni

O zabezpečení se stará SSL i TLS. Máte na výběr i ze 128 nebo 256 bitového šifrování. Ačkoli 256 bitů zajistí vyšší úroveň bezpečnosti, je o něco pomalejší než to 128 bitové. Pokud tedy nestojíte o velmi vysoké zašifrování, pak vám bez problému postačí to nižší. Tento poskytovatel nabízí i funkci kill switch, která vás odpojí od internetu, jestliže nastane výpadek na straně VyprVPN. Můžete si též aktivovat “website blocker”, který vám zablokuje přístup na weby, které jsou známé pro přítomnost malwarů. Společnost vlastní všechny servery a není třeba tedy žádné třetí strany.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 8.5/10

Vyprvpn Kompatibilita

VyprVPN spustíte na všech známých platformách a operačních systémech. Funguje pro Windows, Mac OSX i méně často využívaný Linux. Využít ho ale můžete i pro chytré telefony a další zařízení se systémy Android nebo iOS.

Platbu za služby VyprVPN můžete provést platební kartou nebo PayPal. Pokud ale hledáte naprostou anonymitu a možnost zaplatit bitcoinem, musíme vás zklamat. Toto VyprVPN neumožní.

Windows
Linux
IOS
Android
Mac OSX
Platba kreditní kartou
Přijímají bitcoiny?

Podpora – 7.5/10

Vyprvpn Podpora

VyprVPN má podporu, která běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Nejvíce si ceníme možnost live chatu a toho, že ať jim napíšete v jakoukoliv denní dobu odpovídají bez dlouhého čekání. Při kontaktování přes email se většinou ozvou do pár hodin, popř. následující den. Užitečné informace najdete také na jejich uživatelském fóru. Jediné, co nám chybělo, byla uživatelská podpora.

Vzhledem k tomu, že podpora včetně celých webových stránek je v anglickém jazyce, popř. v několika dalších (kromě češtiny), může být nainstalování VPN pro někoho problém. Doporučujeme proto využít překladače (třeba na Google) a komunikovat s podporou jeho pomocí. Jistě vše vyřešíte ke své spokojenosti.

Nonstop podpora
Live chat
Telefon
Uživatelská fóra

Hledáte jinou VPN, než je VyprVPN? zkuste se podívat na naše srovnání VPN

Více informací →

VyprVPN recenze
 • Důležité parametry - 7.9/10
  7.9/10
 • Zabezpečení - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora - 7.5/10
  7.5/10
8.5/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.91 (11 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám