VyprVPN recenze

VyprVpn.com VPN recenze


Výhody
+ Administrace je uživatelsky přívětivá, mají obrovský počet IP adres a díky vlastním serverům poskytují větší rychlost a soukromí.

Nevýhody
– Společnost drží logy po dobu 30 dní, nepřijímají bitcoiny a cena patří k těm vyšším. 

VyprVPN-Logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
VyprVPN má tisíce IP adres, díky kterým se stává téměř nemožné zjistit vaši identitu. Služba se též vyznačuje obstojným počtem serverů po celém světě, což je pro mnohé jeden z nejdůležitějších parametrů. Založení účtu a stažení softwaru je instuitivní, stejně jako připojení se ke vzdálenému serveru (z PC či mobilního zařízení). Jde o jednoho z nejlepších VPN poskytovatelů s vynikající podporou, jenž funguje 24/7.


Důležité parametry – 7.1/10

V rozhraní VyprVPN si můžete snadno vybrat umístění serveru, jejž chcete používat. Stejně tak je možno přidat oblíbené umístění, což v praxi zrychluje přepínání mezi servery. VyprVPN má celkem 700 serverů ve více než 70 lokacích. Famózní je pak počet IP adres tj 200,000 adres. Vysoký počet IP adres je žádoucí, protože čím více jich poskytovatel má, o je menší pravděpodobnost, že budou dané IP adresy zablokovány (Google, NetFlixem, Facebookem,…).

Ačkoli zaznamenávají logy po dobu 30 dní, výslovně uvádí k čemu a proč to dělají ve svých zásadách ochrany osobních údajů. Máte možnost fungovat s jedním účtem až na 5 zařízeních, což dává poměrně širokou paletu využití.

Počet IP adres200,000+
Počet různých umístění serveru70+
Počet serverů700+
Počet zařízení5
Statistiky serveru
Non-logging (zákaz logů)
Anonymní přihlášení

Zabezpečení – 8.3/10

O zabezpečení se stará SSL i TLS. Máte na výběr i z 128 nebo 256 bitového šifrování. Ačkoli 256 bitů zajistí vyšší úroveň bezpečnosti, je o něco pomalejší než to 128 bitové. Pokud tedy nestojíte o velmi vysoké zašifrování, pak vám bez problému postačí to nižší. Tento poskytovatel nabízí i funkci kill switch, která vás odpojí od internetu, jestliže nastane výpadek na straně VyprVPN. Můžete si též aktivovat “website blocker”, který vám zablokuje přístup na weby, které jsou známé pro přítomnost malwarů. Společnost vlastní všechny servery a není třeba tedy žádné třetí strany.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 9.9/10

VyprVPN spustíte na všech známých platformách a operačních systémech. Ať už hledáte VPN pro smartphone nebo VPN pro notebook, VyprVPN vám udělá radost. Ti, kteří hledají kompletní anonymitu nepotěší na druhou stranu nemožnost platby bitcoinem.

Windows
Linux
IOS
Android
Mac OSX
Platba kreditní kartou
Přijímají bitcoiny?

Podpora – 7.5/10

VyprVPN má podporu, která běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Nejvíce si ceníme možnost live chatu a toho, že ať jim napíšete v jakoukoli denní dobu odpovídají bez dlouhého čekání. Kontaktování přes email nezabere většinou déle než pár hodin nebo následující den. Užitečné informace najdete také na jejich uživatelských fóru. To, co tu však nenajdete je telefonická podpora.

Nonstop podpora
Live chat
Telefon
Uživatelská fóra

Hledáte jinou VPN, než je VyprVPN? zkuste se podívat na naše srovnání VPN

Více informací →

VyprVPN recenze
 • Důležité parametry - 7.1/10
  7.1/10
 • Zabezpečení - 8.3/10
  8.3/10
 • Kompatibilita - 9.9/10
  9.9/10
 • Podpora - 7.5/10
  7.5/10
8.2/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.6 (5 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem