ExpressVPN Recenze

Vyhody

+ Přes 250 000 IP adres
+ Aplikace pro nejpoužívanější operační systémy – Windows, Mac OSX, iOS, Android atd.

Nevyhody

Použití a počáteční nastavení může být pro nezkušené uživatele složitější

 

Logo Expressvpn

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

ExpressVPN Recenze

Shrnutí:

ExpressVPN je jedna z nejznámějších společností poskytujících zabezpečené virtuální privátní servery (VPN). Využívají ji miliony uživatelů po celém světě, kterým poskytuje  až 94 různých lokalit umístění svých serverů. ExpressVPN ochrání internetové soukromí před různými reklamními inzerenty, ale také před společnostmi Google, Facebook atd. Umí ale mnohem víc – zpřístupní vám blokovaný obsah, umožní sledovat streamovací služby jako Netflix apod. ExpressVPN můžete testovat 30 dní. Pokud vám služba nebude vyhovovat, tak máte garantované vrácení peněz.

Důležité parametry – 7.5/10

Expressvpn Predstaveni

ExpressVPN má velkou databázi serverů, které se nachází téměř po celém světě. Těchto serverů je v současné době na 3000 v 94 různých zemí. Ještě vyšší je počet IP adres, které můžete v této službě využívat. IP adres je přes 250 000.

Díky tomu můžete svoji virtuální geolokaci přepínat mezi různými zeměmi a skrývat tak svoji internetovou identitu a soukromí. Navíc můžete jednoduše odblokovat obsah streamovacích služeb, který je pro nás v ČR kvůli autorským licencím nedostupný. Díky tomu můžete sledovat Netflix nebo BBC Player a další služby bez omezení. Přepnutím své internetové identity z ČR do jiné země se tak pro služby stanete uživatelem dané země a budete mít přístupný veškerý nabízený obsah a služby.

Počet IP adres250,000+
Počet různých umístění serveru160 umístění v 94 zemích
Počet serverů3000
Počet zařízení4-8 (dle zvoleného tarifu)
Statistiky serveru
Non-logging (zákaz logů)
Anonymní přihlášení

Náš tip!

Chcete sledovat Netflix, BBC Player a další streamovací služby? Nechcete být omezeni autorskými právy a licencemi? Tak využijte ExpressVPN a sledujte je jako uživatelé dané země

Cena

Expressvpn Cenik

ExpressVPN si můžete předplatit na jeden měsíc za 12,95 USD, ale také na šest nebo 12 měsíců. Čím delší dobu předplatného zvolíte, tím výhodnější cena za jeden měsíc pak bude. U smlouvy na 1 rok je celková částka 99,95 USD a tím pádem vám platba za 1 měsíc vychází na 8,32 USD. Výhodou je 30 denní garance vrácení peněz v případě, že nebudete se službou spokojeni. Garance vrácení peněz se vztahuje na všechny tři zmíněné tarify. 

Testovaný balíčekExpressVPN 12-month plan
Roční platba$99,95 (cca 2308Kč)

Zabezpečení – 10/10

Expressvpn Zabezpeceni

ExpressVPN a její zabezpečení je na TOP úrovni. Jako první nás zajímala funkce Kill switch, která vás dokáže odpojit v případě výpadku VPN od internetu a tím zachová vaše internetové soukromí.

Dalšími podstatnými bezpečnostními prvky je šifrovaná komunikace, která probíhá přes protokoly SSL/TLS a podléhá tedy 256-bitové šifrovací technologii, kterou jen tak někdo neprolomí.

ExpressVPN zachovala podporu pro zastaralé protokoly L2PT a PPTP, které používají některá starší zařízení jako například routery. U této virtuální privátní sítě tedy nemusíte okamžitě měnit zařízení, které by splňovalo nároky OpenVPN.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 10/10

Expressvpn Kompatibilita

ExpressVPN je jedna z nejstarších a nejpoužívanějších VPN. Díky tomu ji lze využívat napříč všemi zařízeními a operačními systémy jako Windows, Mac OS, Linux, ale i na mobilních zařízeních s operačními systémy iOS a Android.

Pro rychlejší připojení do VPN nechybí u ExpressVPN ani rozšíření pro internetové prohlížeče Chrome, Firefox a Edge od Microsoftu.

ExpressVPN můžete používat také na jiných zařízeních, než je počítač nebo chytrý telefon. Bezpečné připojení můžete využívat na chytrých televizích jako Android TV, Apple TV, Fire TV a také na konzolích PlayStation, Xbox nebo Nintendo Switch. Výhodou ExpressVPN je mít ji nainstalovanou přímo v routeru. Pak se můžete bez problémů připojit i z několika různých zařízení najednou (4-8 zařízení, to záleží na tom, jaký router máte). Je to jednodušší a pohodlnější, než řešit připojení na každém zařízení zvlášť. 

ExpressVPN je možné uhradit platební kartou a pokud chcete, tak za službu můžete platit kryptoměnou Bitcoin. I díky tomu je možné zachovat si větší anonymitu. 

Windows
Linux
IOS
Android
Mac OSX
Platba kreditní kartou
Přijímají bitcoiny?

Podpora – 5/10

Expressvpn Podpora

Uživatelská podpora ExpressVPN je plně dostačující. Ačkoliv by se to dle hodnocení nemuselo na první pohled zdát. Uživatelská podpora funguje v nonstop režimu 24/7 po celý rok a k dispozici jsou vám na online chatu a na e-mailu. I když nemají kontaktní telefon, na chatu se s námi spojili během pár minut. Ochotně vše vysvětlili a byli vstřícní a příjemní. 

Co může pro někoho představovat problém, jsou webové stránky i podpora v angličtině. Je možné nastavit si i jiné jazyky, ale češtinu mezi nimi bohužel nenajdete. Díky tomu může být pro někoho nastavení VPN složitější. Doporučujeme využít překladač Googlu, který vám přeloží celou stránku a nemusíte lovit jednotlivá slovíčka ve slovníku. I díky tomu je skvělé, že umožňují spojení s podporou pomocí online chatu. Snadno si totiž přeložíte do angličtiny své otázky a následně jejich odpovědi zpět do češtiny. 

Nonstop podpora
Live chat
Telefon
Uživatelská fóra


Závěrečné hodnocení

ExpressVPN Recenze
Logo Expressvpn

Název: ExpressVPN

Shrnutí:
✅ Windows
✅ Linux
✅ IOS
✅ Android
✅ Mac OSx

 • Důležité parametry - 7.5/10
  7.5/10
 • Zabezpečení - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 10/10
  10/10
 • Podpora - 5/10
  5/10
8.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání VPN.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám