SurfShark Recenze

Vyhody

+ Jedna licence = neomezeně zařízení

Nevyhody

Poměrně vysoká cena.

 

Logo.surfshark

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

SurfShark VPN Recenze

Shrnutí:

Surfshark je oceňovaná VPN, která uživatelům pomáhá střežit jejich digitální život. To dělá prostřednictvím výtečně nakonfigurované virtuální privátní sítě, kterou můžete používat asi na téměř všech zařízeních, na která si vzpomenete.

Surfshark je v oblasti VPN nováčkem. Společnost má oficiální sídlo na Panenských ostrovech a většina pracovníků se nachází v různých zemích celé Evropy.

Surfshark nabízí klasické služby jako je zabezpečený tunel přes internet, aplikace pro různá zařízení a operační systémy. K dispozici je také velká síť serverů, díky kterým zvýšíte své digitální soukromí a znemožníte službám jako Google, Facebook nebo různým inzerentům, aby vás sledovali.

Tato virtuální privátní síť se dá použít i pro odblokování obsahu, který je pro naši zem kvůli autorským licencím zakázaný. Netflix, BBC, YouTube, HBO Go Amazon Prime a další služby a jejich úžasné pořady budete moct sledovat odkudkoliv na světě.

Hlavní výhodou Surfshark je nejspíš možnost připojit do VPN neomezený počat zařízení. Tím nemusí mít uživatelé obavu z toho připojit všechna svá zařízení, ale teoreticky se tím dají snížit náklady na VPN. Pokud se domluvíte s přáteli, tak ji můžete používat společně pod jedním tarifem.

Společnost se pyšní tím, že neshromažďuje žádnou z online aktivit svých uživatelů, a to ani historii relací, použité šířky pásem nebo využívané IP adresy.

Důležité parametry – 5.9/10

Surfshark se nesnaží uživatele ohromit ohromnými čísly IP adres nebo počtem serverů. V jeho nabídce je klasických 1700+ serverů, které jsou na 63 různých místech po celém světě.

Čím však dokáže tato služba ohromit je určitě počet zařízení, které můžete do virtuální privátní sítě připojit klidně v jeden čas. Počet zařízení není nijak omezený. Tuto bezkonkurenční nabídku nevyrovnají.

Surfshark nezaznamenává údaje, které by bylo možné později nějakým způsobem kompromitovat. Tím se minimalizuje uniknutí dat a také se zvyšuje bezpečnost digitálního soukromí uživatelů, kteří mohou internet využívat jakýmkoliv způsobem.

Počet IP adres1,000+
Počet různých umístění serveru63
Počet serverů1,700+
Počet zařízeníneomezeně
Statistiky serveru
Non-logging (zákaz logů)
Anonymní přihlášení

Zabezpečení – 6.6/10

Bezpečí a anonymita uživatelů jsou ve virtuální privátní síti Surfshark na vysoké úrovni. Mezi důležité zabezpečovací prvky jakékoliv VPN počítáme funkci Kill switch, která dokáže uživatele v případě výpadku virtuální privátní sítě odpojit od internetu. Touto funkcí Surfshark disponuje.

Žádná VPN se neobejde bez šifrované komunikace. Ta je zde šifrována klasickou šifrovací metodou 256bit. Nechybí ani protokoly SSL/TLS.

Surfshark nepodporuje zastaralé a nebezpečné protokoly L2TP a PPTP. Pokud chcete používat VPN Surfshark například na svém routeru, tak musí podporovat OpenVPN.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 10/10

Surfshark je moderní služba a společnost. Splňuje tedy vysoké nároky svých uživatelů. Mezi takové nároky patří možnost využívat VPN na všemožných chytrých zařízeních od počítače až po televizi nebo mobilní telefon.

Surfshark má aplikace pro Windows, MacOS, Android, iOS a také pro Linux. Díky tomu mohou uživatelé využívat tuto VPN napříč všemi zařízeními a operačními systémy.

A jak je to s placením? Surfshark podporuje platební karty nebo platební metody jako GooglePay. Platit je možné také kryptoměnou Bitcoin.

Windows
Linux
IOS
Android
Mac OSX
Platba kreditní kartou
Přijímají bitcoiny?

Podpora – 5/10

VPN Surfshark má pohotovou uživatelskou podporu. Ta je připravena uživatelům pomoci v nesnázích v nonstop režimu 24/7 a 365 dní v roce. Podporu lze kontaktovat klasickou cestou jako je e-mail, ale nechybí ani rychlejší live chat.

Nonstop podpora
Live chat
Telefon
Uživatelská fóra


Závěrečné hodnocení

SurfShark Recenze
Logo.surfshark

Název: SurfShark

Shrnutí:
✅ Windows
✅ Linux
✅ IOS
✅ Android
✅ Mac OSx

 • Důležité parametry - 5.6/10
  5.6/10
 • Zabezpečení - 6.6/10
  6.6/10
 • Kompatibilita - 10/10
  10/10
 • Podpora - 5/10
  5/10
6.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.5 (2 Recenze)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání VPN.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám