PureVPN Recenze

PureVPN.com VPN recenze


Výhody
+ Podpora funguje 24/7
+ Přítomnost funkce Kill Switch
+ Vysokorychlostní servery – minimální zpomalování přenosu dat
+ 31 dní záruka vrácení peněz
+ Jeden účet až pro 10 zařízení současně


Nevýhody
Zaznamenávají nezvykle mnoho logů svých uživatelů
– Prvotní nastavení je o něco složitější než u jiných VPN
– Nelze platit bitcoiny

PureVpn-Logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Pure VPN je výborná služba, která je spolehlivá, bezpečná a univerzální. Servery mají po celém světě (180 umístění) a využívají více než 300,000 IP adres. Ideální pokud chcete odblokovat obsah, jenž je dostupný jen v jiné zemi nebo využívat VPN jako zabezpečení při brouzdání internetem na veřejných WiFi. PureVPN dokáže skrýt vaši identitu a šifrovat data, která posíláte do sítě. Umožňuje i některá šikovná uživatelská nastavení (např. Kill Switch).


Důležité parametry – 6.3/10

Purevpn Hlavni Parametry

PureVPN má více jak 6500 serverů na 180 místech po celém světě. K dispozici poskytne až 300,000 IP adres. Vysoký počet IP adres je žádoucí, protože čím více jich poskytovatel má, o to je menší pravděpodobnost, že budou dané IP adresy zablokovány (Google, Netflixem, Facebookem atd.)

Velkou výhodou PureVPN je tzv. Multi přihlášení, které umožňuje přihlásit se přes jeden účet až na 10 zařízeních současně. Využívat můžete nejen své počítače, notebooky a mobilní telefony, ale i chytré televize, Play Stationy a další. O tom si více povíme v části “kompatibilita”.

Počet IP adres300,000+
Počet různých umístění serveru140
Počet serverů6500+
Počet zařízení10
Statistiky serveru
Non-logging (zákaz logů)
Anonymní přihlášení

Cena

Purevpn Cena

Plná cena za 1 měsíc služeb PureVPN je 10,95 USD. Stejně jako jiní poskytovatelé VPN i PureVPN nabízí slevu na měsíční paušál v případě, že zvolíte předplatné na určitou (delší) dobu. Využít můžete i různé speciální akce. Za jednoleté předplatné zaplatíte 69,9 USD. Pokud zvolíte předplatné na dva roky, bude vás jeden měsíc stát 3,33 USD. To jsou ceny celkem příjemné. Navíc PureVPN garantuje 31 denní záruku vrácení peněz v případě, že s jejich službami nebudete spokojeni. Nemusíte se proto bát vyzkoušet jejich služby rovnou na rok či dva. Garance platí u všech verzí.

Testovaný balíčekPureVPN 1 Years
Roční platba$69,95 (cca 1800 Kč)

Doporučujeme!

Pokud hledáte VPN, která vám umožní přihlásit se na co největší počet zařízení z jednoho účtu, rozhodně doporučujeme PureVPN. Díky Multi přihlášení můžete využívat rovnou 10 zařízení najednou!

Zabezpečení – 10/10

Purevpn Zabezpeceni

O zabezpečení se stará SSL i TLS. Máte na výběr ze 128 nebo 256 bitového šifrování. Ačkoli 256 bitů zajistí vyšší úroveň bezpečnosti, je o něco pomalejší než 128 bitové. Pokud tedy nestojíte o velmi vysoké zašifrování, pak vám bez problému postačí to nižší. Tento poskytovatel nabízí i funkci Kill Switch, která vás odpojí od internetu, jestliže nastane výpadek na straně PureVPN a uchová tak vaši identitu v anonymitě.

Co se týká rychlosti, PureVPN jsou si vědomi, že pomalý přenos dat kazí radost z užívání služby. Proto se snaží o co nejlepší rychlost a mají vysokorychlostní servery pro co nejlepší služby. Jednoduše řečeno, PureVPN nabízí soukromí díky anonymním IP adresám VPN, šifrování na téměř vojenské úrovni a globání síť serverů VPN.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 8.5/10

Purevpn Kompatibilita

PureVPN spustíte na všech známých platformách a operačních systémech – Windows, Mac OSX, Linux, ale i na mobilních zařízeních se systémy Android a iOS.  Ať už hledáte VPN pro smartphone nebo jakýkoliv notebook, PureVPN můžete s klidem pořídit.

Kromě toho PureVPN využijete i na Play Stationech, Xboxech, chytrých televizích a spoustě dalších zařízení.

Zaplatit můžete pomocí své platební karty nebo přes PayPal. Někteří poskytovatelé VPN umožňují platbu bitcoiny, což ještě zvyšuje vaši anonymitu. PureVPN mezi ně bohužel nepatří, za což musíme ubrat body.

Windows
Linux
IOS
Android
Mac OSX
Platba kreditní kartou
Přijímají bitcoiny?

Podpora – 5/10

Purevpn Podpora

PureVPN má podporu, která běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Nejvíce si ceníme možnost live chatu a toho, že ať jim napíšete v jakoukoliv denní dobu odpovídají bez dlouhého čekání. Na e-mailu pak reagují do několika hodin, popř. do druhého dne. Pokud byste zde hledali uživatelské fórum, budete hledat zbytečně. To na PureVPN chybí. Také uživatelé, kteří by hledali stránky a podporu v českém jazyce, budou zklamaní. PureVPN má web v anglickém jazyce a stejně komunikuje i podpora.

Nonstop podpora
Live chat
Telefon
Uživatelská fóra

Nezaujala vás PureVPN? zkuste se podívat na naše srovnání nejlepších VPN

Více informací →

PureVPN Recenze
PureVpn-Logo

Název: PureVPN

Shrnutí:
✅ Windows
✅ Linux
✅ IOS
✅ Android
✅ Mac OSX
✅ Platba kreditní kartou
✅ Přijímají bitcoiny?
✅ Kll Switch
✅ 256 Encryption
✅ L2TP
✅ PPTP
✅ SSL

 • Důležité parametry - 6.3/10
  6.3/10
 • Zabezpečení - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora - 5/10
  5/10
7.5/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.7 (10 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám