PureVPN Recenze

PureVPN.com VPN recenze


Výhody
+ Podpora funguje 24/7, možnost až pěti zařízeních v jeden čas a přítomnost funkce Kill Switch.


Nevýhody
– Zaznamenávají nezvykle mnoho logů svých uživatelů a prvotní nastavení je o něco složitější než u jiných VPN. 

PureVpn-Logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Pure VPN je výborná služba, která je spolehlivá, bezpečná a univerzální. Mají servery po celém světě (180 umístěních) a využívají více než 80,000 IP adres. Ideální pokud chcete odblokovat obsah, jenž je dostupný jen v jiné zemi nebo využívat VPN jako zabezpečení při brouzdání internetem na veřejných WiFi. PureVPN dokáže skrýt vaši identitu a šifrovat data, která posíláte do sítě. Jde o jednu z nejlepších VPN na trhu, protože má nespočet serverů po celém světě a umožňuje některá šikovná uživatelská nastavení (např. Kill Switch)


Důležité parametry – 6.9/10

PureVPN má více jak 580 serverů na 100 místech po celém světě. K dispozici máte až 80,000 IP adres. Vysoký počet IP adres je žádoucí, protože čím více jich poskytovatel má, o je menší pravděpodobnost, že budou dané IP adresy zablokovány (Google, NetFlixem, Facebookem,…).

Počet IP adres300,000+
Počet různých umístění serveru141+
Počet serverů2000+
Počet zařízení5
Statistiky serveru
Non-logging (zákaz logů)
Anonymní přihlášení

Zabezpečení – 8.3/10

O zabezpečení se stará SSL i TLS. Máte na výběr i z 128 nebo 256 bitového šifrování. Ačkoli 256 bitů zajistí vyšší úroveň bezpečnosti, je o něco pomalejší než to 128 bitové. Pokud tedy nestojíte o velmi vysoké zašifrování, pak vám bez problému postačí to nižší. Tento poskytovatel nabízí i funkci kill switch, která vás odpojí od internetu, jestliže nastane výpadek na straně PureVPN.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 9.9/10

PureVPN spustíte na všech známých platformách a operačních systémech. Ať už hledáte VPN pro smartphone nebo jakýkoli notebook, PureVPN vám udělá radost. Ti, kteří hledají kompletní anonymitu potěší i možnost platby bitcoinem. Současně můžete na jednom účtu využívat 5 zařízení.

Windows
Linux
IOS
Android
Mac OSX
Platba kreditní kartou
Přijímají bitcoiny?

Podpora – 5/10

PureVPN má podporu, která běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Nejvíce si ceníme možnost live chatu a toho, že ať jim napíšete v jakoukoli denní dobu odpovídají bez dlouhého čekání. Kontaktování přes email nezabere většinou déle než pár hodin nebo následující den. Uživatelské fórum zde však chybí.

Nonstop podpora
Live chat
Telefon
Uživatelská fóra

Nezaujala vás PureVPN? zkuste se podívat na naše srovnání nejlepších VPN

Více informací →

PureVPN Recenze
PureVpn-Logo

Název: PureVPN

Shrnutí:
✅ Windows
✅ Linux
✅ IOS
✅ Android
✅ Mac OSX
✅ Platba kreditní kartou
✅ Přijímají bitcoiny?
✅ Kll Switch
✅ 256 Encryption
✅ L2TP
✅ PPTP
✅ SSL

 • Důležité parametry - 6.9/10
  6.9/10
 • Zabezpečení - 8.3/10
  8.3/10
 • Kompatibilita - 9.9/10
  9.9/10
 • Podpora - 5/10
  5/10
7.5/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.43 (7 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem