IPVanish recenze

IPVanish VPN recenze


Výhody
+ Neuchovávají žádné záznamy o návštěvnících
+ Pokročilé šifrovací metody
+ Servery umístěné na více než 75 místech po celém světě
+ 30 dní garance vrácení peněz
Nevýhody
– Webové stránky nejsou v ČJ

IPVanish-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
IPVanish udrží vaše data v bezpečí a vaši identitu v anonymitě. Jelikož tato společnost nezaznamenává logy, jde o jedno z nejlepších VPN pro aktivity, u níž oceníte větší míru anonymity. Je to dobrá volba i v případech, když chcete připojit více zařízení na jeden účet – můžete jich totiž připojit neomezené množství. Poskytují i ochranu Kill Switch. Oceňujeme i podporu 24/7 na telefonu, e-mailu i online chatu.


Důležité parametry – 5.7/10

Ipvanish Predstaveni

IPVanish má více jak 850 serverů na 75 místech po celém světě. K dispozici díky tomu nabídnou až 40,000 IP adres. Vysoký počet IP adres je žádoucí, protože čím více jich poskytovatel má, o to je menší pravděpodobnost, že budou dané IP adresy zablokovány (Google, Netflixem, Facebookem atd.)

Velkou výhodu vidíme v tom, že u IPVanish můžete připojit neomezené množství zařízení k jednomu účtu. Nemusíte tak řešit VPN na počítač, chytrý telefon nebo televizi zvlášť.

Počet IP adres40,000+
Počet různých umístění serveru75+
Počet serverů850+
Počet zařízení5
Statistiky serveru
Non-logging (zákaz logů)
Anonymní přihlášení

Cena

Ipvanish Cena

Za služby IPVanish můžete platit měsíčně – pak vás vyjdou na 9,99 USD měsíčně, nebo si jej předplatit na celý jeden rok. Získáte tak finanční zvýhodnění. Ročně za IPVanish zaplatíte 89,99 USD, ale první rok získáte výraznou slevu – zaplatíte proto jen 44,99 USD. IPVanish navíc umožňuje vedle VPN zakoupit i úložiště. vybrat si tak můžete ze dvou balíčků.

Testovaný balíčekIPVanish 1 Year
Roční platba$89,99 (první rok za 44,99 USD)

Náš tip!

Potřebujete připojit ke své VPN velké množství zařízení a nechcete se omezovat, nebo platit více účtů VPN? Pak je pro vás IPVanish ideální volbou. Za příjemnou roční cenu s výraznou slevou pro první rok smlouvy poskytne připojení k neomezenému množství zařízení z jednoho účtu.

Zabezpečení – 10/10

Ipvanish Zabezpeceni

O zabezpečení se stará šifrování SSL i TLS. Máte na výběr i ze 128 nebo 256 bitového šifrování. Ačkoli 256 bitů zajistí vyšší úroveň bezpečnosti, je o něco pomalejší než to 128 bitové. Pokud tedy nestojíte o velmi vysoké zašifrování, pak vám bez problému postačí to nižší.

IPVanish poskytuje i zabezpečení Kill Switch, které vás dokáže v případě výpadku sítě okamžitě odpojit od internetu, aby nedošlo k úniku dat. U IPVanish ale najdete i pro někoho již zastaralý způsob zabezpečení PPTP a L2TP.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 8.5/10

Ipvanish Kompatibilita

IPVanish spustíte na všech známých platformách a operačních systémech. Je jedno, zda máte na svém počítači systém Windows, Linux nebo Mac OS. Vhodný je samozřejmě i pro chytré telefony, tablety a zařízení se systémy iOS a Android. Díky tomu jej můžete využívat třeba i na chytrých televizích a sledovat tak oblíbené pořady a seriály “ve velkém”.  Jak už jsme zmínili výše, IPVanish má neomezené množství zařízení, na kterých můžete jejich VPN používat a které můžete připojit k jednomu účtu současně.

Co se týká platby, můžete využít platební karty nebo PayPal. Dříve IPVanish podporoval i platbu bitcoiny, ale v současné době to možné není. Je to škoda, protože díky tomu byste měli zaručené ještě větší soukromí.

Linux
IOS
Android
Mac OSX
Platba kreditní kartou
Přijímají bitcoiny?

Podpora – 10/10

Ipvanish Podpora

IPVanish má podporu, která běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. K dispozici mají e-mail, live chat a dokonce i telefon, což většina poskytovatelů VPN nenabízí. Kontaktování přes email nezabere většinou déle než pár hodin nebo následující den. My jsme ale využili hlavně live chatu, kde se s námi spojili během pár minut a ochotně odpověděli na všechny dotazy. Užitečné informace najdete také na jejich uživatelském fóru.

Nonstop podpora
Live chat
Telefon
Uživatelská fóra

Neposkytujete IPVANISH VPN dostatečný stupeň ochran pro vaše soukromí? Zkuste se podívat na naše srovnání VPN

Více informací →

IPVanish recenze
IPVanish-logo

Název: IPVanish

Shrnutí:
✅ Windows
✅ Linux
✅ IOS
✅ Android
✅ Mac OSX
✅ Platba kreditní kartou
✅ Přijímají bitcoiny?
✅ 256 Encryption
✅ L2TP
✅ PPTP
✅ SSL
✅ TLS

 • Důležité parametry - 5.7/10
  5.7/10
 • Zabezpečení - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
8.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.2 (5 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám