Hide My Ass VPN recenze

Hide My Ass (HMA) VPN recenze


Výhody
+ Služba má 320 umístění serverů po celém světě a dostanete se na americký Netflix.


Nevýhody
– Máte možnost se připojit pouze na 2 zařízení z jednoho účtu a poslední dobou má poněkud pokřivenou reputaci. 

hma-vpn-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Rozhodnout pro Hide My Ass má význam v případě, že vaší prioritou je velký počet umístění serverů po světě. V tomto má HMA nad konkurencí navrch. To mimo jiné umožňuje bez problému sledovat americký Netflix odkudkoli na světě. Na druhou stranu není vhodnou volbou, pokud je vaší prioritou maximální soukromí a rychlost. V historii měli totiž několik incidentů, kdy sdíleli data s britskou vládou. Mají sice poslední dobou nějaké negativní ohlasy, ale celkově jde o důvěryhodnou společnost, která je pod záštitou celosvětové společnosti AVG.


Důležité parametry – 5.3/10

Hide My Ass VPN má více jak 820 serverů na 320 místech po celém světě. Protože má tolik serverů, pak při výpadku jednoho můžete snadno přepnout na jiný, který je poblíž. Bylo by sice lepší, kdyby se server přepnul automaticky, ale přepnutí na jiný server je velmi intuitvní a rychlé. Díky tomu, že je zde tolik serverů je pravděpodobnější, že najdete ten, který je poblíž vám – a zvýšit tak rychlost. Nebo si naopak vybrat v jiné zemi, ve které zrovna potřebujete např. pokud je nějaký obsah dostupný pouze v dané zemi. Celkem je k dispozici 93,000 IP adres, což je v našem testu druhé nejlepší skóre.

Počet IP adres93,000+
Počet různých umístění serveru280+
Počet serverů820+
Počet zařízení2
Statistiky serveru
Non-logging (zákaz logů)
Anonymní přihlášení

Zabezpečení – 8.3/10

O zabezpečení se stará SSL i TLS. Máte na výběr i z 128 nebo 256 bitového šifrování. Ačkoli 256 bitů zajistí vyšší úroveň bezpečnosti, je o něco pomalejší než to 128 bitové. Pokud tedy nestojíte o velmi vysoké zašifrování, pak vám bez problému postačí to nižší. Tento poskytovatel nemá funkci kill switch, což pro někoho může být rozhodujícím faktorem.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 8.5/10

Hide My Ass VPN spustíte na všech známých platformách a operačních systémech. Ať už hledáte VPN pro smartphone nebo jakýkoli notebook, Hide My Ass VPN vám udělá radost. Ti, kteří hledají kompletní anonymitu nepotěší na druhou stranu nemožnost platby bitcoinem. Každopádně můžete využívat pouze 2 zařízení v jeden čas.

Windows
Linux
IOS
Android
Mac OSX
Platba kreditní kartou
Přijímají bitcoiny?

Podpora – 5/10

Hide My Ass VPN můžete kontaktovat přes email nebo live chat. Odpovědi přes email se dočkáte zpravidla do 12 hodin v pracovních dnech. Skrze live chat obdržíte odpověď v pracovních dnech téměř okamžitě. Uživatelské fórum zde však chybí.

Nonstop podpora
Live chat
Telefon
Uživatelská fóra

Není HMA VPN to pravé pro vaše soukromí? Zkuste se podívat na srovnání nejlepšách VPN na našem portále.

Více informací →

Hide My Ass VPN recenze
hma-vpn-logo

Název: Hide My Ass VPN

Shrnutí:
✅ Windows
✅ Linux
✅ IOS
✅ Android
✅ Mac OSX
✅ Platba kreditní kartou
✅ 256 Encryption
✅ L2TP
✅ PPTP
✅ SSL

 • Důležité parametry - 5.3/10
  5.3/10
 • Zabezpečení - 8.3/10
  8.3/10
 • Kompatibilita - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora - 5/10
  5/10
6.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.6 (5 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám