CyberGhost recenze

CyberGhost VPN recenze


Výhody
+
 Nadmíru uživatelsky přívětivý
+ Velice cenově výhodný  – můžete platit i v kryptoměnách
+ Bezpečnost až na 7 zařízeních současně
+ Až 45 dní záruka vrácení peněz


Nevýhody
V porovnání s konkurencí má méně IP adres
– Web ani podpora nejsou v českém jazyce

cyberghost-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Pokud hledáte uživatelsky přívětivou službu VPN, CyberGhost je jedna z těch nejlepších. Nabízí jednak omezenou verzi zdarma, a také placenou verzi, která je až 5x rychlejší než “free verze”. Dobrá volba je to především pokud hledáte servery v Evropě, kde mají největší nabídku. Pro USA doporučujeme zvolit alternativu. Díky řadě serverů v Evropě nabízí poměrně slušnou rychlost.


Důležité parametry – 6.1/10

Cyberghostvpn Predstaveni

CyberGhost má přes 6530 serverů na 112 místech v 94 zemích po celém světě. K dispozici máte tudíž přes 6500 IP adres. Čím vyšší je počet IP adres o tím menší pravděpodobnost, že budou dané IP adresy zablokovány (Google, Netflixem, Facebookem apod.)

Velkou výhodou je možnost využívat VPN CyberGhost hned na sedmi zařízeních a to na jedno přihlášení, tedy na jednom účtu. Snadno tak budete bezpečně a v soukromí brouzdat internetem na počítači, na mobilním telefonu, ale třeba i sledovat seriály na Netflixu rovnou z chytré televize apod.

Politika No Logs zaručuje, že budete jediní, kdo bude vědět, co děláte online. Nejmodernější servery vám zaručují přístup k úplným katalogům obsahu Netflix , BBC , HBO NOW a více než 30 dalším streamovacím službám! Aplikace CyberGhost VPN navíc můžete využít  k odblokování webů nebo streamování sportů !

CyberGhost neshromažďuje žádná data, která nejsou nezbytně nutná k tomu, vám mohli poskytovat službu VPN. Co ale budou znát je vaše e-mailová adresa. K vytvoření účtu CyberGhost VPN potřebujete platnou e-mailovou adresu. Poté ji můžete použít v procesu obnovení hesla.

Když kontaktujete tým zákaznické podpory, je pro usnadnění komunikace také vyžadována vaše e-mailová adresa. Takové podmínky ale má většina poskytovatelů VPN.

Počet IP adres6500 +
Počet různých umístění serveru112+
Počet serverů6530+
Počet zařízení7
Statistiky serveru
Non-logging (zákaz logů)
Anonymní přihlášení

Cena

Cyberghost Cena

Pokud budete chtít CyberGhost vyzkoušet – třeba jen na jeden měsíc, zaplatíte za něj 11,99 EUR. Pokud už během prvních dvou týdnů zjistíte, že vám tato VPN nevyhovuje, můžete požádat o vrácení peněz. U měsíčního tarifu máte garanci vrácení peněz 14 dní.

Pokud ale budete chtít na CyberGhost VPN ušetřit a mít ji za co nejvýhodnější cenu, doporučujeme využít rovnou některou z dlouhodobějších smluv. Vybrat si můžete smlouvu na 12 měsíců – zaplatíte 45 EUR a navíc získáte 45 dní garanci na vrácení peněz. Vyplatí se tedy i v případě, že vám nebudou služby této VPN vyhovovat. Doba na zrušení je delší. Stejná doba garance vrácení peněz je i u smlouvy na 3 roky a 3 měsíce. V takovém případě zaplatíte za celou dobu 78 EUR, což vychází jen 2 EUR na jeden měsíc. A to už je opravdu výhodná cena.

Testovaný balíčekCyberGhost 1 Years
Roční platba45 EUR (1172 Kč)

Zabezpečení – 8.3/10

Cyberghostvpn Zabezpeceni

O zabezpečení se stará šifrování SSL. Máte na výběr i z 128 nebo 256 bitového šifrování.Tento poskytovatel nabízí i funkci Kill Switch, která vás odpojí od internetu, jestliže nastane výpadek na straně CyberGhost.

CyberGhost VPN zkrátka umožňuje zůstat v anonymitě a bezpečí kdykoliv jste online, a to díky nejlepším protokolům VPN a šifrovacím standardům, které chrání před hackery. Platí to i v případě, že používáte nezabezpečené Wi-fi.

S CyberGhost získáte bezkonkurenční anonymitu, neomezené streamování i rychlé a bezpečné stahování. Využívají OpenVPN – univerzální otevřený zdrojový protokol VPN. Podporují porty TCP i UDP. Dále používají Internet Key Exchange verze 2, což je protokol VPN vyvinutý společností Microsoft a Cisco. Toto je proprietární protokol s nativní podporou pro zařízení Windows a iOS. Spárovaný s protokolem IPSec generuje výkonné kryptografické algoritmy a klíče. Často se objevuje v řešeních VPN pro mobilní zařízení, protože je vynikající při opětovném připojení během síťového přepínání.

Protokol WireGuard kombinuje přísné zabezpečení OpenVPN s vysokými rychlostmi IKEv2. Jedná se o snadno konfigurovatelný a zabezpečený protokol. Výborný je proto, že má vysoký výkon a vynikající ochranu VPN.

Layer 2 Tunnel Protocols je populární protokol VPN. Je považován za nástupce nyní zranitelného PPTP vyvinutého společností Microsoft a L2F vyvinutého společností Cisco.

L2TP je často dodáván s bezpečnostním protokolem IPSec k vytvoření zabezpečených tunelů VPN. Je nativně podporována řadou operačních systémů.

S CyberGhost VPN si můžete vybrat, který protokol VPN je nejvhodnější pro vaši síť a online aktivity. Ať je to cokoli, vaše data jsou chráněna naším šifrováním na vojenské úrovni.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Náš tip!

Pokud hledáte rychlou, bezpečnou a anonymitu zajišťující VPN vhodnou pro české uživatele, je CyberGhost jedna z nejlepších voleb. Mají velké množství serverů ve spoustě lokalit, což zajišťuje dostatek IP adres a maximální bezpečnost. Navíc je k dispozici za skvělou cenu!

Kompatibilita – 10/10

CyberGhost spustíte na všech známých platformách a operačních systémech – Windows, Mac OS Linux, ale i na smartphone nebo jakýkoliv notebook, tablet apod. CyberGhost má aplikace na systémy iOS i Android. Můžete jej využívat i na Play Station a další podobná zařízení.

Ty, kteří hledají kompletní anonymitu potěší i možnost platby Bitcoinem. Vedle toho lze samozřejmě využít i klasickou platbu kartou nebo PayPal.

Windows
Linux
IOS
Android
Mac OSX
Platba kreditní kartou
Přijímají bitcoiny?

Podpora – 5/10

Cyberghostvpn Podpora

CyberGhost má podporu, která běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Najdete zde i live chat, ale bohužel není dostupná telefonická podpora. Pokud podporu kontaktujete přes e-mail, ozvou se vám většinou do pár hodin, maximálně do dalšího dne. Uživatelské fórum zde však chybí.

Když jsme využili live chat, získali jsme informace během chvilinky. Podpora byla rychlá a příjemná, nemuseli nic dohledávat. K dispozici je stejně jako webové stránky v několika jazycích, např. angličtina, francouzština, němčina atd., ale češtinu mezi nimi bohužel nenajdete.

Nonstop podpora
Live chat
Telefon
Uživatelská fóra

CyberGhost je kvalitní a funkční VPN, pokud ale pčeci jen hledáte něco jiného, zkuste se podívat na nejlepší VPN

Více informací →

CyberGhost recenze
cyberghost-logo

Název: CyberGhost

Shrnutí:
✅ Windows
✅ Linux
✅ IOS
✅ Android
✅ Mac OSX
✅ Platba kreditní kartou
✅ Přijímají bitcoiny?
✅ Kll Switch
✅ 256 Encryption
✅ L2TP
✅ PPTP
✅ SSL

 • Důležité parametry - 6.1/10
  6.1/10
 • Zabezpečení - 8.3/10
  8.3/10
 • Kompatibilita - 9.9/10
  9.9/10
 • Podpora - 5/10
  5/10
7.3/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.22 (9 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám