V dnešní digitální době se mnoho z nás obrací k internetovým televizím jako alternativě k tradičnímu televiznímu vysílání. Pro ty, kteří hledají bezplatné možnosti, přinášíme přehled pěti internetových televizí dostupných v České republice, které nabízejí širokou škálu obsahu od zpravodajství po zábavu.

České internetové televize:

1. TV Nova

TV Nova je jedním z největších televizních kanálů v České republice, který nabízí rozmanitý televizní obsah, včetně zpravodajství, seriálů, reality show, a mnoho dalšího. Jednou z významných součástí televize Nova je její bezplatné vysílání, které umožňuje divákům sledovat vybrané programy a pořady zdarma, bez nutnosti placeného předplatného. Toto bezplatné vysílání zahrnuje jak aktuální televizní vysílání, tak i dostupnost pořadů na vyžádání.

Tv Nova Vysilani

Co se týče služby Voyo, jedná se o online platformu, kterou provozuje Nova Group, a která nabízí rozsáhlou knihovnu obsahu pro své uživatele. Voyo umožňuje divákům streamovat filmy, seriály, show a další pořady z archivu TV Nova, ale také obsah z jiných značek patřících do Nova Group. Tato služba je placená a vyžaduje předplatné, ale často nabízí různé promo akce a slevy. VOYO patří mezi streamovací služby.

Tip Tip

Voyo je česká streamovací služba, která umožňuje sledovat online přes 2000 českých i světových filmů, seriálů a dalších pořadů. Najdete tady největší knihovnu českých filmů, pořady pro děti, sportovní přenosy, ale i seriály z produkce TV Nova – dokonce o týden dříve, než je odvysílají v TV. Voyo můžete sledovat na mnoha zařízeních – smart TV, mobilní telefon, tablet, PC…

2. iVysílání

iVysílání je online platforma České televize, která umožňuje uživatelům sledovat širokou škálu obsahu z archivu i živého vysílání této veřejnoprávní televize. Platforma nabízí snadný přístup k aktuálním zpravodajským relacím, dokumentárním filmům, seriálům, pořadům pro děti a mládež, sportovním přenosům a mnoha dalším žánrům, které reflektují široké spektrum zájmů a preferencí diváků.

Ivysilani

Jednou z klíčových výhod iVysílání je jeho uživatelsky přívětivé rozhraní, které usnadňuje navigaci a vyhledávání konkrétních pořadů nebo epizod. Diváci mohou využívat funkce jako je zpětné zhlédnutí, které umožňuje sledovat pořady až 7 dní po jejich původním odvysílání, což je ideální pro ty, kteří nemohou sledovat své oblíbené programy v pravidelném vysílacím čase.

3. ČT24

Jakožto zpravodajský kanál České televize, ČT24 nabízí nepřetržité zpravodajství z domova i ze světa. Kromě aktuálních zpráv poskytuje také analýzy, komentáře a živé přenosy důležitých událostí, což z něj činí neocenitelný zdroj informací pro každého, kdo chce být neustále v obraze.

Ct24

4. Fameplay (dříve Mall.tv)

Mall.tv se vyznačuje originálním autorským obsahem, který zahrnuje širokou paletu žánrů od dokumentů, přes talk show, po vlastní seriály. Tato platforma se zaměřuje na kvalitní českou produkci a nabízí jedinečný zážitek z domácí tvorby.

Mall Tv

5. Stream.cz

S bohatou nabídkou videí, která pokrývá téměř každý myslitelný zájem, je Stream.cz domovem pro oblíbené webseriály, vzdělávací pořady, dokumenty a mnoho dalšího. Jeho uživatelsky přívětivá platforma a neformální přístup k obsahu přitahují široké spektrum diváků.

Stream Tv

6. iPrima

iPrima je online platformou, která poskytuje přístup k obsahu televize Prima, včetně živého vysílání vybraných kanálů, seriálů, reality show a pořadů na vyžádání. Je to skvělý způsob, jak sledovat oblíbené pořady Prima kdykoliv a kdekoli.

Zahraniční internetové televize:

Zahraniční internetové TV jsou blokované kvůli GEO blokaci, ale je možné je odblokovat pomocí VPN. Prvním krokem je výběr VPN služby. Na trhu existuje mnoho VPN poskytovatelů, ale důležité je vybrat si takového, který je spolehlivý, má silné šifrování a nabízí servery ve zemích, jejichž obsah chcete sledovat. Některé z populárních VPN služeb zahrnují NordVPN, ExpressVPN a CyberGhost. Spusťte VPN aplikaci a připojte se k serveru ve zemi, kde je požadovaný televizní obsah dostupný. Například pokud chcete sledovat americké seriály, připojte se k serveru ve Spojených státech.

7. Pluto TV

Jako bezplatná streamovací služba nabízí Pluto TV široký výběr kanálů včetně filmů, seriálů, sportu a dětského programu. S více než 100 kanály a tisíci hodinami obsahu na vyžádání si Pluto TV získalo popularitu po celém světě jako vynikající volba pro rozmanité sledování.

8. Tubi TV

Tubi TV se chlubí jednou z největších knihoven filmů a televizních seriálů zdarma, které nabízí bez jakýchkoli předplatných nebo poplatků. S obsahem od Hollywoodu po nezávislé filmy je Tubi ideální pro milovníky filmů, kteří hledají poklady mimo mainstream.

9. BBC iPlayer

Přestože je BBC iPlayer primárně určen britským divákům, nabízí širokou škálu kvalitního obsahu, včetně zpravodajství, sportu, seriálů a filmů. Je to skvělý způsob, jak zůstat v kontaktu s kvalitním britským obsahem, ačkoliv může vyžadovat VPN pro přístup mimo UK.

10. RaiPlay

Italská veřejnoprávní televize Rai nabízí prostřednictvím RaiPlay přístup ke svému obsahu online, včetně živého vysílání, seriálů, filmů a dokumentů. RaiPlay je skvělá volba pro ty, kteří mají zájem o italskou kulturu a jazyk.

Doporučujeme Doporučujeme

Můžete sledovat své oblíbené televizní stanice a pořady bez nutnosti vlastnit set-top box nebo satelitní talíř. Jediné co potřebujete ke sledování televize online je kvalitní internetové připojení a vybraný balíček služeb a programů u poskytovatele online televize, kterého si vyberete. Připravili jsme pro vás srovnání 5 nejlepších internetových televizí online. Jaká u nás vyhrává?


Co číst dále:


Přispět svou zkušeností
diskuze
Podělte se o názor a pomozte tak ostatním!