Kuki Recenze

Kuki Recenze


Výhody
+
 Funguje na internetu od jakéhokoliv poskytovatele
+ Bez závazku, žádné smlouvy ani výpovědní lhůty
+ Sledování vysílání až 168 hodin zpětně


Nevýhody
Nutnost pořídit set-top box, pokud nemáte Smart TV
– Poměrně vysoká zátěž linky pro HD kanály

kuki logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Kuki je internetová televize, která se dá sledovat na mobilních zařízeních, v prohlížeči nebo s pomocí set-top boxu na klasické televizi. Připojit můžete několik zařízení najednou a vybrat si můžete ze čtyř různých tarifů. Internetová televize Kuki umožňuje sledovat pořady zpětně, nahrávat určité množství hodin oblíbených pořadů i volbu kanálů podle preferencí zákazníka.


Kuki Internetová Televize – 8.1/10

Kuki Tv Predstaveni

Internetovou televizi Kuki můžete sledovat kdekoliv v České republice, potřebujete pouze internetové připojení od libovolného poskytovatele. Programovou skladbu si snadno nastavíte podle vašich preferencí, ať už se jedná o české filmy, zahraniční filmy, komedie nebo horory. Na všechno se navíc můžete podívat až 7 dní zpětně nebo si pořady nahrát a pustit si je, až budete mít čas. K dispozici máte až 100 hodin nahrávek.

Počet programů140
Programy v HD93
Zpětné zhlédnutí7 dní
Funkce pauza
Nahrávání pořadů10 hodin
Počet zařízení3 fixní + 5 mobilních
Cena pronájmu Set-Top-Boxunelze
Cena zakoupení Set-Top-Boxu1 990 Kč
Zátěž linky pro HD stanice13 Mb/s
ZávazekBez závazku

Náš tip!

Vyzkoušejte Kuki internetovou televizi na 2 týdny zdarma a zjistěte, zda je tato služba pro vás to pravé ořechové.

Kuki TV můžete sledovat na jakémkoliv zařízení, ve kterém máte možnost připojit se k internetu, tedy na počítači, notebooku, tabletu či mobilu. Vybírat můžete ze 140 TV kanálů, které lze seřadit dle vlastních preferencí. Kuki TV nabízí svým zákazníkům 4 tarify.

Kuki Tv Tarify

Tarif Kuki start je základní balíček televizních kanálů pro nenáročné diváky. Získáte pevnou nabídku 45 kanálů, zpětné přehrávání 24 hodin (není možné u kanálů z rodiny Nova a Prima),  možnost sledovat Kuki TV na 1 fixním zařízení (set-top box nebo chytrá televize), přičemž další fixní zařízení si lze připlatit. Přehrávání na mobilních zařízeních není součástí tarifu. Cena tohoto tarifu je 100 Kč měsíčně.

Tarif Kuki menší nabízí bohatý výběr kanálů z 82 dostupných, 15 z nich je pevně nastavených a 15 volitelných. Vybrané kanály můžete měnit jednou měsíčně. Navíc získáte každý měsíc promo kanál zdarma. V ceně je také zpětné zhlédnutí až 7 dní a 10 hodin nahrávek. Cena tohoto tarifu je 200 Kč měsíčně.

Tarif Kuki větší je nejžádanějším balíčkem, který obsahuje 60 televizních kanálů, 30 pevně nastavených a 30 volitelných ze všech 140 dostupných. Získáte možnost výměny kanálů jednou měsíčně, každý měsíc promo kanál zdarma, zpětné zhlédnutí až 7 dní a 10 hodin nahrávek v ceně, přičemž další lze dokoupit. Cena tohoto tarifu je 400 Kč měsíčně.

Tarif Kuki extra je nadupaný a vhodný pro všechny televizní fajnšmekry. Získáte všech 145 televizních kanálů najednou, balíček Navíc HBO, Navíc Cinemax, vylepšení Navíc seriály, vylepšení Nahrávám 100, služby Navíc kino, Navíc kino plus, přístup do jednorázové půjčovny filmů Kino, zpětné zhlednutí až 7 dní, sledování Kuki na 3 fixních a 5 mobilních zařízeních, každý měsíc promo kanál zdarma. Tarif Kuki extra zahrnuje vybraná vylepšíení, která není možné z tarifu odebrat a další vylepšení nelze dokoupit. Cena tohoto tarifu je 1 200 Kč měsíčně.

Volitelné služby a vylepšení

Kuki Tv Balicky

Vybraný tarif si můžete samozřejmě ještě vylepšit podle svých představ snadno přes vaše Kuki konto. Vybírat můžete z následujícího:

Navíc HBO balíček

Kuki Tv Hbo

S Navíc HBO balíčkem si můžete rozšířit nabídku Kuki o prémiové kanály HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD a HBO GO. Získáte tak přístup k nejnovějším filmovým trhákům, seriálovým hitům i zajímavým dokumentům, a to i z české filmové a seriálové tvorby z produkce samotného HBO. Zahraniční seriály můžete sledovat jak v originálním znění s titulky, tak i v českém dabingu. Cena balíčku je 250 Kč měsíčně.

Náš tip!

Doporučujeme zhlédnout seriálové drama Pustina, které má opravdu brilantní zpracování.

Navíc Cinemax

S balíčkem Navíc Cinemax získáte za 50 Kč měsíčně 2 TV kanály s evropskou filmovou tvorbou pro milovníky artových filmů a festivalových snímků. Můžete sledovat nejkvalitnější umělecké filmy v originálním znění nebo s českým dabingem.

Navíc seriály

Vylepšení navíc seriály je vhodné pro milovníky nových seriálů i věčných repríz. Za 65 Kč měsíčně získáte přístup do knihovny plné seriálů a televizních pořadů. Jedná se o nejvychytanější funkci, kterou Kuki nabízí, protože obsahuje seriály, filmové série i pořady přehledně seřazené. Jediné, co potřebujete, je mít zpřístupněný kanál, na kterém žádaný pořad běží.

Náš tip!

Pokud si seriál nebo pořád označíte jako oblíbený, Kuki vás bude automaticky upozorňovat, když bude k dispozici další díl.

Nahrávám 100

Za měsíční poplatek 100 Kč získáte rozšíření kapacity svého úložiště o 100 hodin. Navíc veškeré nahrávky vám zůstanou po dobu 3 měsíců a můžete se na ně podívat kdykoliv později.

Nahrávám 50

Za měsíční poplatek 50 Kč získáte rozšíření kapacity svého úložiště o 50 hodin. Navíc veškeré nahrávky vám zůstanou po dobu 3 měsíců a můžete se na ně podívat kdykoliv později.

Navíc 5

Vylepšete si svou základní televizní nabídku přímo sobě na míru dle chuti a zájmů za měsíční poplatek 150 Kč. Získáte tak rozšíření o dalších 5 TV kanálů, které si vyberete a navíc je můžete jednou za měsíc vyměnit za jiné a vyzkoušet tak mnohem širší spektrum kanálů.

Navíc kanál

Pokud chcete do vybraného základního tarifu přidat pouze jediný vybraný kanál, je toto vylepšení za 35 Kč měsíčně to pravé pro vás.

Navíc telka

S vylepšením Navíc telka získáte možnost sledovat svou Kuki na další televizi, a to jen za 89 Kč měsíčně. Nabídka je vhodná zejména pro větší rodiny s více televizory doma nebo rodiny, které chtějí používat hodně mobilních zařízení.

Náš tip!

Toto vylepšení lze dokoupit ke sjednané smlouvě dvakrát, takže celkem můžete jednu službu televize Kuki čerpat až na třech fixních zařízeních.

Navíc kino

Milovníci dobrých filmů ocení vylepšení Navíc kino za 50 Kč měsíčně. Získáte tak přístup do sekce kino, kde najdete filmy v původním znění s titulky nebo ve verzi s českým dabingem. Nabídka titulů se automaticky aktualizuje, takže máte stále na co koukat.

Navíc kino plus

Vylepšení pro milovníky filmů, kteří si chtějí užít kino přímo v obýváku. Za 100 Kč měsíčně získáte přístup ke stovkám filmů a seriálů. Stačí si jen vybrat a zábavy nebudete nikdy mít nedostatek.

Výhody Kuki TV

Kuki Tv Vyhody

Online televize Kuki nabízí samozřejmě mnoho praktických a oblíbených funkcí. S jejich využíváním si užijete sledování oblíbených pořadů a filmů za všech okolností.

Bohatá kanálová nabídka

Vybírat můžete ze 140 televizních kanálů, které jsou rozděleny do několika kategorií – všeobecné, sportovní, dětské, dokumentární, zahraniční, filmové, hudební, volnočasové a erotické.

Jakýkoliv poskytovatel internetu

Kuki online televize funguje libovolném internetovém připojení od kvalitního poskytovatele. Kuki neustále měří rychlost internetové linky a podle toho přizpůsobuje kvalitu obrazu. Stačí ji běžné připojení o rychlosti 2Mbps. Pro nejvyšší Full HD kvalitu pak vyžaduje 12 Mbps.

Řazení programů

Přeskládat si TV kanály v Kuki zvládne jednoduše opravdu každý. Všechny provedené změny se navíc hned projeví na všech koncových zařízeních díky synchronizaci.

Více zařízení pro sledování

Kuki TV můžete sledovat na televizi, mobilu, tabletu nebo notebooku s libovolným operačním systémem. Navíc díky synchronizaci zařízení můžete rozkoukaný pořad z mobilu jednoduše dokoukat třeba na televizi.

Zpětné zhlédnutí

Online TV Kuki nabízí zpětné zhlédnutí programu až 168 hodin. Stačí si vybrat TV kanál, datum a čas, kam se chceš vrátit a nahrát nebo sledovat ze záznamu. Pořady můžete pozastavit nebo spustit od začátku. Snadno se tak vrátíte do minulosti k pořadům nebo filmům, které jste díky jiným činnostem nestihli zhlédnout.

Instalace Kuki TV

Kuki Tv Podporovana Zarizeni

Kuki TV zvládne přehrát svůj obsah na televizích, počítačích, tabletech i mobilních telefonech. Ovšem starší typy televizí, které nemají možnost připojení k internetu potřebují ke sledování Kuki set-top box (konkrétně se jedná o Arris 4302). Kuki set-top box je kompatibilní se všemi typy teleivzí, které mají vstup pro HDMI kabel. Jeho cena je 1 990 Kč. K set-top boxu dostanete také přehledný ovladač, se kterým zvládne ovládání Kuki TV opravdu každý. Vlastní zapojení a instalace je podrobně popsána v šikovném návodu, takže si zvládne každý zapojit sám.

Pro náročnější uživatele má Kuki něco extra. Speciální zařízení fungující přes Bluetooth, který si budete moci umístit za televizi na zeď, zavřít ho do skříňky nebo ho nechat kdekoliv jinde. Tento box lze totiž ovládat bez přímé viditelnosti na ovladač. Set-top box Arris 4302 BT si můžete pořídit za 2 390 Kč.

Podpora – 10/10

Kuki Tv Podpora

Na webových stránkách Kuki najdete poměrně velké množství informací k internetové televizi, jejímu zapojení, fungování i k jednotlivým tarifům. Pokud i přesto potřebujete komunikovat s podporou Kuki TV, můžete se s nimi spojit několika různými způsoby, záleží, co je vám bližší. Buď můžete zavolat, poslat email nebo využít on-line chat prostřednictvím Messengeru, a to každý den včetně víkendů od 8:00 hod do 21:00 hod.

My se rozhodli otestovat podporu prostřednictvím online chatu a byli jsme nadmíru spokojeni. Během chvilky jsem dostali odpovědi na všechny položené otázky, a to vyčerpávajícím způsobem a ještě jsme byli dotázáni, zda byly odpovědi dostačující nebo potřebujeme informace nějak doplnit. Takže za nás skvělá komunikace a můžeme vřele doporučit.

On-line chat
Dotazy na e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů5/5
Kvalita podporyVelmi dobrá
Telefon539 010 020

Více informací →

Kuki Recenze
kuki logo

Název: Kuki

Shrnutí:
✅ Bohatá programová nabídka
✅ Možnost připojit 8 zařízení
✅ 93 HD programů
✅ Jednoduchá samoinstalace

  • Internetové TV - 8.1/10
    8.1/10
  • Podpora - 10/10
    10/10
9.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.03 (189 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám