Kuki Recenze

Kuki Recenze


Výhody
+Líbí se nám, že Kuki můžete sledovat kdekoli, kde máte internetové připojení. Můžete si oblíbený pořad pustit na notebooku, tabletu i na mobilu. Tarify jsou za příjemnou cenu a některé programy si můžete zvolit sami.


Nevýhody
– V rámci jednotlivých tarifů je oproti jiným poskytovatelům poměrně málo programů. Pokud klient nemá Smart TV, potřebuje modem konkrétního typu.

kuki logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Kuki je internetová televize, která se dá sledovat na mobilních zařízeních, nebo s pomocí set-top boxu na klasické televizi. Připojit můžete několik zařízení najednou a vybrat si můžete ze tří různých tarifů. Internetová televize Kuki umožňuje sledovat pořady zpětně, nahrávat určité množství hodin oblíbených pořadů i volbu kanálů podle chutí klienta.


Kuki Internetová Televize

Kuki je poskytovatel on-line televize, na které můžete sledovat libovolné množství kanálů (záleží, jaký tarif si zvolíte). Na pořady, které jste nestihli, se můžete podívat zpětně, nebo si je nahrát a pustit, až budete mít čas. Kuki TV můžete sledovat na jakémkoli zařízení, ve kterém máte možnost připojit se k internetu – tedy PC, notebook, tablet či mobil. Kuki si ale můžete pustit i přes Smart TV. Pokud máte klasickou televizi, je potřeba mít přímo set-top box Arris 1113. Ten si můžete zakoupit přímo u poskytovatele za jednorázovou částku, nebo platit jeho pronájem 50 Kč měsíčně.

Počet programů30 (15+15)
Programy v HDAž 25 (z toho 11 volitelných)
Zpětné zhlédnutí7 dní
Funkce pauzaAno
Nahrávání pořadů10 hodin
Počet zařízení1+5
Cena pronájmu Set-Top-Boxu50 Kč měsíčně
Cena zakoupení Set-Top-Boxu1 690 Kč
Zátěž linky pro HD stanice8 Mb/s
ZávazekNení nutný

Tři tarify na výběr
Klienti mají na výběr ze tří tarifů. Tarif „Kuki start“ za 100 Kč měsíčně, zlatou střední cestu – balíček s názvem „Kuki menší“ za 200 Kč, který jsme testovali, a pro televizní a filmové nadšence je určený třetí balíček s názvem „Kuki větší“, který stojí 400 Kč měsíčně. Pojďme si ukázat televizi Kuki na testovaném tarifu „Kuki menší.“

Vyzkoušeli jsme „Kuki menší“
Námi testovaný tarif stojí 200 Kč měsíčně a klient za ně získá celkem 30 programů ke sledování. 15 z nich je pevně daných, ty vám nastaví společnost Kuki a nelze je měnit. Dalších 15 je volitelných, takže si je můžete sestavit podle vlastních chutí a zájmů. Mezi nimi můžete zvolit i programy v HD kvalitě.
Pořady, které jste nestihli, můžete zhlédnout až 7 dní zpětně. Sledovaný pořad můžete kdykoli pozastavit funkcí pauzy a zase si ho pustit, až to bude aktuální. Pokud si chcete oblíbené pořady nahrávat, máte k dispozici 10 hodin. V rámci tohoto tarifu můžete připojit až šest zařízení. 1 fixní, tedy to, ke kterému potřebujete set-top box nebo Smart TV, a 5 mobilních.
Internetová televize Kuki umožňuje sledovat vaše oblíbené seriály, sport, filmy a další pořady kdekoliv chcete. Máte na chatě internetové připojení? Pak můžete sledovat Kuki i tam. Jedete na dovolenou? Pokud je v hotelu internet, můžete koukat na svou televizi v hotelovém pokoji. To je proti satelitním televizím veliká výhoda. To všechno je možné využívat bez jakéhokoli závazku.

Podpora

Na webových stránkách Kuki najdete poměrně velké množství informací k internetové televizi, jejímu zapojení, fungování i k jednotlivým tarifům. Pokud i přesto potřebujete komunikovat s podporou, je to možné pomocí telefonu, e-mailu i on-line chatu, který je k dispozici ve všední dny. Pokud jsou operátoři offline, je možné zanechat jim vzkaz. My jsme si otestovali kvalitu podpory v offline režimu. Odpověď jim trvala jeden den a byla poměrně strohá. Na několik otázek nereagovali vůbec a ostatní zodpověděli neúplně. S touto pomocí spokojeni rozhodně nejsme.

On-line chatAno
Dotazy na e-mailAno
Dotazy po telefonuAno
Počet zodpovězených dotazů3/5
Kvalita podporyNeuspokojivá

Více informací →

Kuki Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2.98 (131 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem