Nordic Telecom Recenze

Nordic Telecom Recenze


Výhody
+ Líbí se nám nulové poplatky za modem a aktivaci u internetu na doma. Oceňujeme také nejnovější technologie vylepšující rychlost internetu a jeho vlastnosti. Klienti mohou všechny služby využívat bez závazků.


Nevýhody
– Technologie se jmenuje 4G ale marketována je jako 5G, ovšem 5G technologie zatím není dostupná v ČR.

Nordic Telecom logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Nordic Telecom je telekomunikační společnost, která se zaměřuje na nejnovější technologie a svým klientům se snaží poskytovat to nejlepší na trhu. Využívat od nich můžete levné volání, internet i televizi. My jsme se zaměřili na bezdrátový internet 4 G LTE, který je vhodný pro mobilní i pevné využití, a na internetovou televizi Nordic TV.


Internet 4G (název služby 5G)

U společnosti Nordic Telecom jsme testovali pevný internet na doma. Tato společnost se zajímá o nejnovější metody a trendy v oblasti internetového připojení. Pro své klienty už nabízí mimo jiné i exkluzivní 5G připojení. My jsme vyzkoušeli tarif s cenou 395 Kč bez jakéhokoliv závazku, který má rychlost 40 Mb/s a neomezená data.

Rychlost40/4 Mb/s
Poplatek za aktivaci495 Kč
Poplatek za doručení0 Kč
Modem0 Kč
ZávazekBez závazku
Stahování datNeomezené
VýhodyAktuální výhody
naleznete na webu

Jak ověřit dostatečný signál?
Nejprve si ověřte, zda můžete mít internet od společnosti Nordic Telecom na adrese, kde ho chcete využívat. Je to jednoduché. Stačí zadat správnou adresu do formuláře na webových stránkách společnosti a nechat počítač, ať dostupnost internetu ověří. Adresu můžete ověřit i ve chvíli, kdy na ní v danou chvíli nejste přítomni.
Pokud internet od Nordic Telecom můžete na dané adrese využívat, společnost vám to oznámí a hned vám ukáže nabídku tarifů, které je možné nastavit. Pokud je možné využívat i další služby, např. Nordic TV, rovněž vám to napíše.

Objednání internetu od Nordic Telecom
Pokud se pro Nordic Telecom rozhodnete, stačí odeslat objednávku přes webové stránky. Technici ještě jednou ověří dostupnost signálu na vámi zadané adrese a e-mailem s vámi domluví další postup. Je to jednoduché – modem je v ceně tarifu, přijde vám ho nainstalovat technik a vy jen zaplatíte domluvený poplatek za instalaci. Pokud využíváte internetové bankovnictví, nemusíte svůj byt vůbec opustit.

Testovaný tarif od Nordic Telecom
My jsme testovali již zmíněný tarif za cenu 395 Kč, bez smluvního závazku a bez jakýchkoli dalších poplatků. Jediná investice, která klienta čeká, je cena 495 Kč za instalaci modemu a služeb technikem. Za tuto cenu se však nemusíte o nic starat a na rozdíl od jiných operátorů neplatíte poplatek za aktivaci, poštovné za modem, a dokonce i modem samotný máte zdarma. Tento tarif si navíc můžete vyzkoušet první tři měsíce jen za 95 Kč. Neomezená data vám umožní pohodlně surfovat po internetu, chatovat, sledovat filmy on-line, poslouchat hudbu apod.

Nordic TV

Nordic TV poskytuje kromě internetu a volání i internetovou televizi. V nabídce má dva druhy tarifů – základní za 195 Kč, který jsme testovali a druhý, pro náročnější zákazníky, za 495 Kč. Námi vyzkoušený tarif umožňuje sledovat 60 kanálů, z toho 23 v HD kvalitě. Pokud oblíbený pořad nestihnete, můžete si ho pustit až 7 dní zpátky. Oblíbené filmy a pořady si můžete i nahrávat. K dispozici máte až 20 hodin měsíčně.

Počet programů60 Kč
Programy v HD23 Kč
Zpětné zhlédnutí7 dní
Funkce pauzaAno
Nahrávání pořadů20 hodin/měsíc
Počet zařízení4
Cena pronájmu Set-Top-Boxu95 Kč/měsíc
Cena zakoupení Set-Top-Boxu2 295 Kč
Zátěž linky pro HD stanice10 Mb/s
ZávazekNe

Připojíte celou rodinu
Velkou výhodou je, že najednou je možné připojit až 4 přístroje. Sledovat můžete z TV, notebooku, PC, tabletu nebo telefonu. Záleží jen na vás, jaké zařízení vám nejvíce vyhovuje. Díky tomu můžete sledovat nerušeně film a dětem pustit v pokojíčku pohádky na tabletu nebo notebooku.

Speciální set-top box?
Ke sledování Nordic TV na mobilních zařízeních a na Smart TV stačí nainstalovat aplikaci společnosti, která vám to umožní. Pokud máte klasickou televizi, je potřeba pořídit modem univerzální pro všechny typy televizí s HDMI rozhraním. Pořídíte ho přímo přes Nordic TV. Jednorázově stojí 2295 Kč, ale můžete využít i měsíční pronájem k vybranému tarifu – 95 Kč/měsíčně.
Internetovou televizi Nordic TV můžete získat na libovolnou dobu a bez závazků. Pokud vám nebude vyhovovat, snadno odběr ukončíte a přejdete k jinému poskytovateli.

Podpora

Nordic Telecom má skvěle zvládnutou i podporu klientů. Ať už jste nový či stávající zákazník, máte hned několik možností, jak se s podporou spojit. Pokud potřebujete jen nějaký krátký a rychlý dotaz, je nejideálnější využít on-line chat přímo na webových stránkách společnosti. Při složitějších dotazech můžete volat na klientskou linku a pokud preferujete odpověď písemnou, můžete napsat e-mail, nebo vyplnit kontaktní formulář.
My jsme sice měli dotazů hodně, ale využili jsme rychlou možnost on-line chatu. A byli jsme maximálně spokojení. Pracovnice na chatu byla příjemná, velice ochotná a naše všetečné a mnohdy se opakující a ujišťující otázky trpělivě vysvětlila. Odpovědi byly sice stručné, ale pochopitelné, a to oceňujeme.

On-line chatAno
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mailAno
Dotazy po telefonuAno
Počet zodpovězených dotazů15/15
Kvalita podporyVýborná

Více informací →

Nordic Telecom Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.04 (478 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

22 Příspěvků

 1. Ivana Matějíčková 14.1.2022
 2. David 14.12.2021
 3. Doc Ing. Miroslav Nohejl, CSc. 26.11.2021
 4. ALENA 18.11.2021
 5. Jan 8.10.2021
 6. Dana 18.9.2021
 7. Luboš Boboš 6.9.2021
 8. Michal B. 7.8.2021
 9. Monika Smejsíková 15.7.2021
 10. Petr Vomacka 21.6.2021
 11. Jirka 11.4.2021
 12. milos lupik 21.1.2021
 13. Macek Ivan 12.1.2021
 14. Věra Nová 5.11.2020
 15. Petr Veselý 22.10.2020
  • Radek Švejdar 2.11.2020
 16. Veronika V 1.9.2020
 17. Jan 25.8.2020
 18. Mirek 4.8.2020
 19. Irena Mašková 19.7.2020
 20. Jakub 10.7.2020
  • Dalibor 24.8.2020

Přispět názorem