Lepší TV Recenze

Lepší TV Recenze


Výhody
+ Lepší TV můžete mít bez závazků, takže pokud vám nebude služba vyhovovat, kdykoli můžete přestat platit měsíční poplatek a užívání tohoto poskytovatele ukončit.


Nevýhody
– Pokud chcete sledovat Lepší TV z více zařízení v domácnosti najednou, musíte každé další zařízení přihlásit a měsíčně za něj hradit poplatek.

lepsitv logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Lepší TV je moderní způsob, jak sledovat televizi on-line kdekoli se právě nacházíte. Stačí mít internetové připojení. Pokud rádi sledujete pořady na notebooku, PC nebo i mobilu, nepotřebujete ani set-top box. Ten nepotřebují ani majitelé Smart TV. Lepší TV pro ně má bezplatnou aplikaci, takže majitelům těchto chytrých televizí stačí aplikaci aktivovat a už mohou sledovat oblíbené pořady.


Internetová TV

Internetová televize Lepší TV je jedna z mnoha možností, jak sledovat televizní programy on-line a mít při tom neomezené možnosti. Lepší TV můžete sledovat na klasické televizi, jen je potřeba zakoupit si jejich set-top box. Pokud máte Smart TV, která podporuje WiFi připojení, stačí si nastavit zdarma aplikaci Lepší TV. Sledovat ale můžete i na notebooku, tabletu nebo mobilu. Stačí, když máte internetové připojení, které zvládne zátěž 3 Mb/s.

Počet programů114
Programy v HD43Kč
Zpětné zhlédnutí30 dní
Funkce pauzaAno
Nahrávání pořadůNeomezeně
Počet zařízeníNeomezený (každé další zařízení +99 Kč/měsíc
Cena pronájmu Set-Top-Boxu99 Kč měsíčně
Cena zakoupení Set-Top-Boxu1 999 Kč
Zátěž linky pro HD stanice3 Mb/s
Závazek24 měsíců – pouze se set-top boxem

Téměř sto programů za výhodnou cenu

Lepší TV nabízí základní tarif za 199 Kč měsíčně. Za tuto cenu získáte 98 programů, z toho 43 v HD kvalitě. Na své oblíbené pořady se můžete podívat zpětně až 30 dní. Žádné strachy, pokud kvůli odpolední směně nestihnete oblíbený seriál. Využít můžete i funkci pauzy, nebo přetáčení. Nahrávání oblíbených pořadů je neomezené.

Kolik zařízení je možné připojit?

Počet zařízení, který můžete mít připojený a zároveň sledovat přes Lepší TV různé programy, je neomezený. Každý další přístroj však musíte nejprve přihlásit a platit za něj měsíční poplatek 99 Kč, což u jiných poskytovatelů není. Většinou je možné sledovat televizi až na 4 zařízeních stále za jednu cenu.

Je nutné mít set-top box a uzavírat smlouvu?

Jak už jsme zmínili, pokud máte klasickou televizi, je potřeba mít nejprve set-top box podporující služby Lepší TV. Toto zařízení stojí buď jednorázově 1999Kč, nebo se můžete domluvit na měsíčním pronájmu za 99 Kč měsíčně.

Lepší TV můžete mít bez závazků, což vám umožní v případě nespokojenosti kdykoli od poskytovatele odejít. Pouze v případě, že si od nich budete brát do pronájmu set-top box, tzv. Lepší TV box, pak je nutné uzavřít smlouvu na 24 měsíců.

Podpora

Kontaktovat podporu Lepší TV je poměrně složité. Nemají klientskou linku, ani uvedené telefonní číslo, na které byste se dovolali. Mají sice velmi dobře zpracované „nejčastější dotazy“, ve kterých najdete většinu odpovědí, přesto je někdy potřeba spojit se přímo. Za tímto účelem funguje on-line chat. Pokud není na chatu nikdo přítomen, je možné zanechat dotaz a podpora se vám co nejdříve ozve. Tak jsme to vyzkoušeli i my.
Pokud byste si chtěli Lepší TV zakoupit a aktivovat, můžete to momentálně udělat pouze přes formulář na webových stránkách. Jiný postup zatím není možný.

On-line chatAno
Dotazy na e-mailNe
Dotazy po telefonuNe
Počet zodpovězených dotazů5/5
Kvalita podporyVelmi dobrá

Více informací →

Lepší TV Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.05 (186 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

12 Příspěvků

 1. Jaroslav Pavlík 3.7.2020
 2. Veronika Lencová 24.6.2020
 3. Ing. Marek Rošetský 23.6.2020
 4. Marcel Brix 14.5.2020
 5. Martin Svatoš 29.4.2020
  • Leona 27.6.2020
 6. Marťas 25.4.2020
 7. Radomír Jílek 31.3.2020
 8. Jan Brůžek 31.3.2020
 9. Petr 28.3.2020
 10. Markéta Jungwirthová 16.3.2020
 11. Monika Nová 20.2.2020

Přispět názorem