Webnode Recenze

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

3 komentáře

 1. As napsal:

  pozor není česká firma a spolupráce s nimi je zdlouhavá a mizerná. Obchodní podmínky nejsou vhodné pro český trh. Děsný … jsou lepší české firmy.

 2. Renata napsal:

  Přijde mi to spíš jako reklama než recenze. Jsme několik let jejich klienty a budeme přecházet jinam vzhledem k malé spokojenosti.

 3. Nekro Snake napsal:

  Mizerná podpora, často nefunkční stránky, nelze integrovat nic co není napsáno v html, protože webode kašle na klienta a do kódu stránek mu nic nevloží. Je to jednoduchý klient, bez možnosti dělat jiné než jednoduché věci. Editor textu, tragédie, nemožnost vládat tagy dělá z blogerství zvěřinu, přesto že starý webnode to uměl. Zaplacená podpora reaguje do týdne, telefon na ně neexistuje, live chat také ne. Vyhodil jsem za ty joudy zbytečné peníze a čas. Teď řeším jak přenést webovky k někomu jinému.

 1. 27.10.2018

  […] proto, že platíte licenci za každý další web (není zde neomezeně moc webů jako třeba u Webnode). Web máte zálohovaný, ale za vyvolání zálohy platíte jednorázově 500 Kč. Web máte […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

sedmnáct − 6 =