ZOMBEEK Recenze

Vyhody

+ Jednoduché ovládání Drag&Drop, se kterým vytvoříte dokonalé landing pages a firemní stránky.

Nevyhody

Postrádá mnoho funkcí, které byste od plnohodnotného webu očekávali.(viz recenze)

 

Zombeek logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Je třeba si říct, že primární cíl tohoto nástroje je zdá se poněkud odlišný než u zbývajících nástrojů. Vytvoříte sice pěknou webovou prezentaci vaší firmy nebo projektu, ale již zde nepřidáte blog a jiné užitečné marketingové nástroje. Účelem nástroje je vytvoření designově krásného webu s tím, že od webu neočekáváte příliš mnoho funkcí.

Marketing a propagace – 4.5/10

Na webu nechybí možnost Google Analytics, Facebook pixelu ani vlastního kontaktního formuláře. Pokud chcete blogovat, pak se raději poohlídněte po jiném nástroji, protože Zombeek nabízí jen velmi základní blogovou platformu. Nepotěší ani absence možnosti email marketingu a tlačítek pro rychlé sdílení obsahu.

Tlačítka pro rychlé sdílení na soc. sítích
Možnost blogu
META data u příspěvků
META data u stránek
META data u kategorií
META data u obrázků
Email marketing
FB pixel
Google Analytics
Google Search Console
Kontaktní formulář

Customizace – 5.5/10

Při tvorbě webu se Zombeekem vytváříte web už z hotových elementů, které do webu vkládáte podle svého gusta. Obecně můžeme říct, že Zombeek je ideální na tvorbu jednoduchých “landing pages”, jelikož design a způsob vkládání textu je geniální. Na druhou stranu pokud chcete více pracovat se SEO nebo rozvíjet obsahový marketing, příliš zde nepochodíte. Máte výběr ze 7 responzivních šablon a můžete přidávat vlastní CSS.

Počet šablon zdarma7
Responzivita
Možnost přidat rozšíření (pluginy)
Vlastní CSS
Možnost vícejazyčnosti webu
Manipulace s rozložením webu
Vlastní písmo
Úprava barevného rozložení

Jednoduchost – 7/10

I přes malou funkcionalitu nástroje, nemůžeme ubírat na propracované administraci, díky které zvládne vytvořit web téměř každý. Drag&Drop ovládání je samozřejmostí a práce je díky tomu maximálně intuitivní. Jelikož je to ryze český nástroj, je kompletně v češtině. Autoři nástroje píší blog, který při tvorbě webu dosti pomáhá a není tedy třeba příliš často komunikovat s podporou.

Průvodce spuštění webu
FAQ / nápověda
Drag & Drop ovládání
Je v češtině?
Uživatelská přívětivost (5 je nejvíc)3

Důležité parametry – 6.8/10

Kdo má rád svůj web v bezpečí, jistě ocení pravidelné zálohování. V ceně máte dále SSL zabezpečení a vlastní doménu. Na disku pro web objevíte něco okolo 5GB, což je ve svtě webů průměrné číslo, které by mělo stačit i pro větší web. Cena je poměrně nízká a to 83 Kč na měsíc. V rámci této ceny můžete vytvořit jeden web.

Velikost na disku5 GB
Doména 2. řádu
Doména 3. řádu
SSL zabezpečení
Možnost Eshopu
Zálohování webu
Vyzkoušení zdarma
Počet webů1
Oznámení Cookies

Podpora – 7/10

Podpora je přívětivá a ochotná zodpovědět jakoukoli otázku. Support zkontaktujete jak řes telefon tak i přes email. Odpověď dostanete maximálně do jednoho dne a v češtině.

Rychlost odpovědi1 den
Počet zodpovzených otázek8/8
Mají live chat?
Mají email?
Mají telefon?
Autorizovaný požadavek?
Podpora v češtině


Závěrečné hodnocení

ZOMBEEK Recenze
 • Propagace a marketing - 4.5/10
  4.5/10
 • Customizace - 5.5/10
  5.5/10
 • Jednoduchost - 7/10
  7/10
 • Důležité parametry - 6.8/10
  6.8/10
 • Podpora - 7/10
  7/10
6.2/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.38 (16 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání nástrojů na tvorbu webu.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem