Tawk.to recenze

Tawk.to


Výhody
+ Vynikající poměr cena/výkon (kompletně zdarma)
+ Pokročilé funkce jako např. automatické zprávy
+ Mnoho možností vlastní customizace


Nevýhody
– Podle zkušeností několika jejich klientů je prvotní nastavení složitější a chvíli trvá se v systému zorientovat.

 

tawkto-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Tawk.to je známá live chat platforma, jenž na trhu live chatů zásadně zamíchala s kartami. To, co bylo dříve dostupné pouze v placených tarifech, je u Tawk.to kompletně zdarma. Platíte jen tehdy, když chcete oddělat jejich branding v chat oknu nebo když si chcete najmout jejich chat agenty. Byť si někteří stěžují, že customizace a prvotní nastavení je mírně komplikovanější, můžete si upravit poměrně dost (barvy, různé designy chat oken, velikost či dokonce vlastní CSS). Mezi pokročilé funkce patří automatické zprávy, jenž eshopům pomáhají navyšovat prodeje. Samozřejmostí jsou pak funkce jako předpřipravené odpovědi, transfer konverzací mezi operátory, offline zprávy či vlastní API.

Poměrně dost možností vám Tawk.to nabídne při organizaci kontaktů: můžete psát ke kontaktům poznámky, měnit jména, řadit do kategorií, vidíte jejich historii procházení, čas strávený na webu a samozřejmě zde najdete i email. Na druhou stranu někdo, kdo hledá funkci Co-Browsing, kdy v reálném čase sdílíte obrazovku s respondentem, pak Tawk.to to nyní nenabízí (byť to brzy plánují). Sice administraci máte v angličtině, ale samotné chat okno můžete upravit kompletně do češtiny (návštěvníci vašeho webu v praxi ani nepoznají, že jde o zahraniční platformu).

Jestliže hledáte bezplatný live chat na váš web, přičemž nechcete přijít o užitečné funkce týkající jak jsou různé automatizace či pokročilá organizace kontaktů, pak Tawk.to může být schůdná cesta. Jde však o nástroj zdarma, proto je třeba vždy vše brát s rezervou a nespoléhat na něj na 100%.

Překvapivě propracovaný live chat zdarma

Finance – 9,4/10

Bezkonkurenční cena 0 Kč, platíte jen za oddělání jejich brandingu

Ať už hledáte jakékoli funkce, první věcí, jenž člověka při výběru live chatu zajímá, je cena. Zpravidla se setkáte s tarifem, u kterého platíte měsíčně. Někdy také live chat nabízí verzi zdarma (časově omezenou nebo neomezenou). Jak je na tom ale Tawk.to?

Měsíční tarif 1 (za 1 operátora)0$
Měsíční tarif 2 (za 1 operátora)$15 (cca 350 Kč)
Měsíční tarif 3 (za 1 operátora)-
Časově neomezená verze zdarma
Free Trial
Možnost jednorázové platby

Důležité parametry – 8,3/10

Vše, co od live chatu lze očekávat

Každý majitel eshopu či webu má pro svůj projekt jiné priority. Někdo ocení snadnou možnost přesouvat konverzace mezi operátory. Jiný naopak třeba lpí na řádném upozorňování, když návštěvník napíše a operátor (vy) není online např. skrze push notifikace nebo email. Pokud máte náročnější požadavky na customizaci chat okna, aby rezonovalo s vaším brandem, pak má například smysl se dívat po možnosti CSS úprav. Vybrali jsme proto ty nejdůležitější parametry služby Tawk.to a nacpali je do jedné přehledné tabulky:

Počet konverzacíneomezeně
Počet operátorůneomezeně
Profily zákazníků (historie, lokace,...)
Hodnocení spokojenosti s odpovědí
Připravené odpovědi
Automatické pozdravení
Sledování konverzí oslovených návštěvníků
Transfer konverzace mezi operátory
CSS customizace
Soukromé poznámky
Co-Browsing (spolupráce v reálném čase)
Počet webůneomezeně
Offline zprávy
Video nahrávky činnosti uživatele
Notifikace pro operátora (email, push,...)
Zaslání kopie konverzace na e-mail
API

Kompatibilita a podpora – 8,3/10

Podpora funguje skvěle, je však v angličtině

Mobilní návštěvnost již dávno není jen doplňkem k té desktopové… proto je v mnoha případech zásadní, zda-li se chat okno zobrazuje správně i na mobilních zařízeních. Pro mnohé je také důležitým faktorem, jestli je software v češtině či jestli podpora komunikuje česky. Jak si v kompatibilitě a podpoře vede Tawk.to?

Přizpůsobeno na mobilní zobrazení
Je frontend softwaru v češtině?
Je software v angličtině?
Podpora v češtině
Live chat
Email
Telefon
FAQ

Pokud vám chybí nějaké funkce u TAWK.TO, zkuste se podívat na naše srovnání softwarů na live chat.

Více informací →

Tawk.to recenze
logo-tawkto

Název: Tawk.to

Shrnutí:
✅ Profily zákazníků (historie, lokace,...)
✅ Hodnocení spokojenosti s odpovědí
✅ Připravené odpovědi
✅ Automatické pozdravení
✅ Sledování konverzí oslovených návštěvníků
✅ Transfer konverzace mezi operátory
✅ CSS customizace
✅ Soukromé poznámky

  • Finance - 9.4/10
    9.4/10
  • Důležité parametry - 8.3/10
    8.3/10
  • Kompatibilita a podpora - 8.3/10
    8.3/10
8.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem