ESET Smart Security Recenze

ESET Smart Security Test

Hlavní výhoda
Kvalita ochrany patří mezi nejlepší a výborně detekuje škodlivé soubory.

Hlavní Nevýhoda
Některé nezávislé testovací společnosti uvádějí horší kvalitu firewallu.


Navštívit stránku →

Shrnutí:
ESET patří mezi antiviry, které se každoročně umisťují na předních příčkách v nezávislých testováních. Díky jednoduchému ovládání a nadprůměrné podpoře je software vhodný i pro nezkušené uživatele. Výborná volba v případě, že chcete spolehlivý antivir, který vás nebude obtěžovat falešnými varováními.

Stupeň ochrany – 8/10

Silnou stránkou tohoto antiviru je především nízký stupeň falešnách varovných hlášeních. Celkové ochraně přispívají i funkce jako rodičovská kontrola, AntiMalware, AntiSpyware, AntiAdware nebo ochrana před spamem. Některá nezávislá testování však uvádějí slabší výsledky, co se zdatnosti firewallu týče.

Uživatelská přívětivost – 7/10

Celé prostředí je v češtině a instalace je intuitivní, proto není třeba být příliš pokročilým uživatelem. Stejně jako všechny recenzované antiviry si můžete i ESET zdarma vyzkoušet po dobu 30 dní, což nepochybně může pomoci při výběru. Jestliže se rozhodnete přejít na jiný antivir, skrze program ESET uninstaller software beze zbytku vymažete z vašeho počítače.

Zátěž počítače – 8/10

Na disku si připravte 600MB prostoru a pro bezproblémový chod softwaru musíte mít minimálně 512 RAM. Nejspíše díky své dlouholeté tradici, je rychlost počítače snížená jen nepatrně. Každý počítač je však unikátní a je nutné to otestovat na vašem PC.

Kvalita podpory – 7.5/10

Podporu můžete kontaktovat ESET skrze email, telefon a live chat. Zatímco email je dostupný v jakoukoli denní dobu, telefon a live chat jsou dostupné jen v určitou dobu. Telfeonická podpora je v češtině a pro uživatele bezplatná.

Nezávislá testování – 8/10

Vybrali jsme několik společností, které se zaměřují na nezávislá testování, a sestavili jsme na základě nich žebříček. V porovnání s dalšími recenzovanými antiviry obdržel ESET nejlepší procentuální skóre, což z něj v této oblasti dělá krále.

Více informací →

Naše hodnocení
 • 8/10
  Ochrana - 8/10
 • 7/10
  Uživatelská přívětivost - 7/10
 • 8/10
  Zátěž počítače - 8/10
 • 7.5/10
  Podpora - 7.5/10
 • 8/10
  Nezávislá testování - 8/10
7.7/10
Zpracovávám
Naši čtenáři hodnotí známkou: 3.5 (2 hlasy)

Více informací →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *