It’s my life Recenze

Vyhody

+Zdarma průvodce hubnutí – ke stažení v PDF
+Kvalitní strava plná vitamínů a minerál
ů

Nevyhody

– V nabídce potravin nemají pečivo (proteinové pečivo)
– V pozdějších fázích diety je potřeba investovat více osobního času a vařit zdravá a dietní jídla

 

Logo Its My Life

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované nejlepší keto diety.

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

It’s my life se zabývá výživovým poradenstvím spojeným s keto dietou. Mají přehledné webové stránky, na kterých se rychle zorientujete, snadno najdete BMI kalkulačku, která vám spočítá, zda máte nadváhu a jaký typ diety je pro vás nejvhodnější. Součástí nabídky e-shopu jsou i dietní balíčky pro konkrétní typy diet – od diety S až po dietu XXL. Jsou rozděleny na jednotlivé týdny a každý týden obsahuje konkrétní počet jídel. Díky tomu, že jsou balíčky děleny po týdnech, může jejich cena vyvolat dojem, že je mnohem nižší než ceny dietních balíčků konkurence. Průměrná cena jednoho jídla u It´s my life je 47 Kč, což se konkurenci v podstatě vyrovná.

Finance – 10/10

Its My Life Cena

Pokud chcete efektivně hubnout bez “jojo” efektu, bez hladu, únavy a malátnosti, je keto dieta ideálním řešením. It´s my life, stejně jako jiné podobné společnosti, nabízí e-shop plný kvalitních a chuťově dobrých potravin s vysokým obsahem proteinu, stejně jako balíčky vhodné pro dietní plány různého typu. Na své si tady přijdou lidé, kteří potřebují shodit jen pár kilo a doladit postavu, stejně jako lidé bojující s obezitou. 

It´s my life nabízí hned několik typů diet. Od dietního plánu S až po dietní plán XXL. Každý z těchto plánů obsahuje jiný počet porcí na týden. Zatímco jiné společnosti mají vždy dietu rozdělenou podle jednotlivých fází, takže máte např. balíček pro první fázi, který vystačí na několik týdnů, tady jsou balíčky chystány vždy na jeden týden. Podle toho, v jaké fázi se nacházíte a také podle toho, jakou dietu máte, se rozlišuje počet porcí – jídel v balíčku. Proto se srovnání cen balíčků s konkurencí dělá dost těžko.

Abychom mohli jednotlivé balíčky cenově srovnat, pojďme se podívat na přibližnou cenu jednoho jídla. Jestliže balíček na 1. týden pro dietu S obsahuje 35 porcí a jeho cena je 1649 Kč, pak je cena jedné porce 47 Kč. Když porovnáme cenu balíčku pro 1. týden diety L, tedy vydělíme 3149 Kč 70 porcemi, vyjde nám cena jedné porce necelých 45 Kč. Můžeme tedy shrnout, že ceny za jednu porci od It´s my life jsou podobné, jako u ostatních společností zaměřujících se na keto diety, a někdy i nižší. Většina cen u konkurence se totiž pohybuje kolem 50 Kč, ale i 52 – 55 Kč za jedno jídlo.

Keto dieta S (35 porcí)1 649Kč
Keto dieta M (70 porcí)3 149Kč
Keto dieta L (70 porcí)3 149Kč
Šejkr v ceně

Pozor na!

Obsah týdenních balíčků jídel se mění postupně podle toho, v jaké fázi se nacházíte. V té poslední už máte jen jedno keto jídlo denně, proto je nutné počítat s časem navíc, který věnujete přípravě jídel. 

Než se pustíte do objednávky, je potřeba zjistit, kterou dietu byste si měli vybrat. Nejjednodušší a nejpřesnější je spočítat si své BMI, tedy ideální váhu. Kalkulačku najdete na webu It´s my life a stačí, když do ní zadáte výšku, váhu a zda jste muž či žena. Co nám úplně nevyhovovalo, bylo vložení e-mailu. Bez něj by nám to ideální váhu nespočítalo. Po výpočtu zjistíte, zda máte nadváhu nebo již obezitu a také, jaký typ diety se k vám hodí. Např. nám byla doporučena dieta S.

Pokud se nechcete zabývat kalkulačkou BMI, nebo již víte, kolik potřebujete nebo chcete shodit, můžete se orientovat i pouze podle požadovaných kil. Dietní balíčky S jsou určeny pro hubnutí do 5 kg, balíčky M pak do 10 kg, balíčky L do 15 kg, dietní balíčky XL do 20 kg a pokud potřebujete shodit ještě více, je vhodná dieta XXL. Ke každému dietnímu balíčku dostanete kromě krabice vhodné pro nachystání jednotlivých pytlíčků s pokrmy i šejkr zdarma.

Jídla – 10/10

Its My Life Druhy Jidel

Keto dieta s It´s my life je založena na odbourání sacharidů v potravinách a na zvýšeném příjmu proteinů. Jedině tak dojde ke stavu nazvanému ketóza, který nastává cca 2 až 3 den po vysazení sacharidů. Je potřeba, abyste pili dostatečné množství tekutin a dodržovali pravidelný stravovací režim. 

Keto dieta s It´s my life je rozdělena na několik kroků – fází, přičemž dietní balíčky v e-shopu jsou chystány vždy na jeden týden. Podle toho, ve které fázi se nacházíte, podle toho je nachystán počet porcí v balíčku. Proto první týdny balíček vyřeší všech pět jídel – pět chodů, tedy jídly „z pytlíčku“ zajistíte snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu i večeři. V dalších týdnech se však proteinové pytlíkové potraviny snižují a je nutné je postupně nahrazovat kvalitní stravou, kterou si sami uvaříte. Neznamená to tedy, že byste v posledních týdnech keto diety jedli jen jedno jídlo denně. Naopak. Jíte stále stejně pravidelně. Ovšem jedno jídlo od It´s my life si dáte večer, abyste předešli záchvatu večerních chutí a přejídání a nezničili tak svou dosavadní námahu, kterou jste si s nasazením ketózy a hubnutím dali.

Snídaně
Dopolední svačina
Oběd
Odpolední svačina
Večeře

Důležité parametry – 6/10

Its My Life Faze Diety

Hlavní předností keto diety s It´s my life je rychlost připravovaných jídel a také jednoduchost. Většina potravin je instantních, takže stačí zalít pytlíček vodou a je vystaráno. Ideální pro časově vytížené osoby, které nemají čas kuchtit si zdravá a výživná jídla. Ovšem pozor – neplatí to po celou dobu diety. Keto dieta má několik fází. It´s my life ji dělí na týdny. Na každý týden si pořídíte konkrétní balíček podle své diety (S, M, L, atd.) a máte tak určitý počet porcí. Tyto porce jsou však myšleny v rámci balíčků – pytlíčků zakoupených na It´s my life. V týdnech, kdy už z tohoto dietního plánu jíte jen jednu až dvě porce It´s my life potravin, je potřeba ostatní chody zajistit zvlášť. Vaření a shánění zdravých a kvalitních potravin se proto stejně nevyhnete.

Dodržování plánu je velmi individuální záležitost. Někomu to problémy dělat nebude, jiný bude bojovat s každým jídlem, nebo naopak s touhou porušit dietu a dát si nějakou sladkost, brambůrky nebo alkohol. Výhodou keto diety od It´s my life (stejně jako od dalších v našem srovnání) je, že především v prvních týdnech jíte a pijete především proteinové jídlo speciálně z dietního balíčku. Proto máte potřebný počet jídel na den zajištěn a snadněji se vám pak režim dodržuje. Jak postupně počet proteinových jídel z diety klesá a vy jej musíte nahrazovat vařením, může se disciplína rozhodit a začít dělat větší problémy.

Vzhledem k tomu, že keto dieta obsahuje dostatek potravin, které vás zasytí a omezí chuť na sladké, neměl by být s dodržováním stravovacího plánu problém. Ale jak už jsme napsali, každý to máme jinak.

O tom, jak se jednotlivá jídla připravují, kolik máte pít tekutin, kdy a jak doplňovat dietní jídla zeleninou a dalšími potravinami, to se dozvíte z dietního plánu, který je možné stáhnout zdarma z webových stránek It´s my life. Nenajdete ho tedy přiložený v dietním balíčku tak, jako u některých jiných společností.

Pečivo v e-shopu It´s my life momentálně nehledejte, protože je vyprodáno a zatím není jasné, zda bude opět v nabídce. Můžete ho sehnat pouze na některých kamenných pobočkách společnosti.

Rychlá příprava
Jednoduchá příprava
Snadné dodržování stravovacího plánuIndividuální
Manuál pro přípravuManuál o dietě ke stažení na webu
Pečivo

Pestrost jídel – 10/10

Its My Life Pestrost Jidel

It´s my life nabízí ve svém e-shopu rozmanitý výběr jídel, nápojů i výživových doplňků. Najdete tady nejen kolagen a detoxikační doplňky – např. ostropestřec, ale i další zajímavé produkty napomáhající rychlejšímu spalování tuků apod. Vraťme se ale k jídlu samotnému. Ať už jíte jen slaná jídla a sladké moc nemusíte, nebo si nedokážete svůj život bez sladkostí představit, vyberete si v tomto e-shopu všichni. Samozřejmě že sladkosti nejsou klasické čokolády a sušenky, jaké koupíte v běžném obchodě. Najdete tady různé proteinové kaše, pudinky, ale i proteinové tyčinky a podobně.

Sladké a slané
Rozmanitost stravy
Obsahuje vitamíny a minerály
Obsahuje vlákninu

Náš tip!

Bojíte se, že vám jídla od It´s my life nebudou chutnat? Objednejte si prozatím jen pár kousků potravin – třeba od každého druhu, ať si je vyzkoušíte a zjistíte, jak takové proteinové potraviny chutnají. 

Ze slaných jídel jsou k dispozici polévky i celá hotová jídla. Nechybí řada koktejlů a nápojů. Ovocných, zeleninových, ale třeba i speciální káva nebo nealkoholické víno. Alkohol totiž není při redukci hmotnosti doporučován a měli byste se ho zcela vyvarovat. Nealkoholické víno vám ho může nahradit.

Veškeré potraviny mají vysokou kvalitu, přesto za cenu jako většina dalších společností poskytující keto dietu. Nemusíte se tedy bát, že by byly nějak extra předražené – viz. výše. Potraviny obsahují vše, co je potřeba nejen pro redukci hmotnosti a nastartování spalování tuků, ale i to, co vaše tělo potřebuje, aby bylo zdravé a fungovalo tak, jak má. Tedy vitamíny, minerály, vlákninu atd.

Chuť jídel je velmi individuální záležitost a těžko se hodnotí. Některá jídla chutnají velmi dobře a budete se na ně těšit, jiná tak dobrá nejsou. Jenže to, co (ne)chutnalo nám, můžete vy mít zcela jinak. Většina klientů si ale jídla od It´s my life pochvaluje a rádi se k nim vrací. My doporučujeme nejprve zkusit několik jídel objednat samostatně, klidně od každého druhu jedno, abyste si vyzkoušeli, zda vám bude chuť proteinových potravin vyhovovat. Pokud ano, můžete se vrhnout do diety naplno a vybrat si některý z dietních balíčků.

Zkušenosti s It´s my life

S It´s my life mají zkušenosti obyčejní lidé i celebrity. Většina z nich se shoduje v tom, že nejtěžší byly začátky. I když právě na začátku jdou kila zpravidla dolů nejvíce, hodně lidem dělá problém přejít na režim pravidelné stravy a odbourání potravin, jako je pečivo, sladkosti, ale i těstoviny nebo rýže. Pro nastartování ketózy a s tím i úbytku kil je vyloučení těchto potravin nesmírně důležité. Dokud se vám to nepodaří ovládnout, kila dolů nepůjdou, nebo ne tolik, kolik by měla.

Většina klientů se však shodla, že jakmile nový stravovací režim zvládli, kila šla skutečně dolů. Hodně lidí si chválí hubnutí ve dvou, tedy s partnerem, manželkou nebo s kamarády. To je vždy fajn, protože se můžete navzájem podporovat a motivovat. Hlavní výhodou hubnutí s It´s my life jsou ale přesně nachystané balíčky jídel, které stačí – hlavně v prvních týdnech – jednoduše a rychle připravit a sníst nebo vypít. Postupně se tak naučíte pravidelnosti ve své stravě, jste dostatečně zasycení a nemáte chutě na sladké, či na brambůrky a další neřesti.

Klienti si většinou jídlo z It´s my life pochvalují. Samozřejmě, že každému nemusí chutnat všechno. Jejich jídla jsou však velmi kvalitní, chutná a především prospívají zdraví. Proto je i většina ohlasů na dietu s It´s my life pozitivní.

Kromě diety samotné je chváleno – a souhlasíme i my – poradenství. Ať už se radíte online, nebo navštívíte některé z kamenných center It´s my life, je vám věnován čas podle vašich potřeb. Dostanete plán „na míru“, rady i motivaci v průběhu diety.

Podpora 10/10

Its My Life Podpora

It´s my life má podporu klientů řešenou stejně jako většina podobných webů velmi dobře až výborně. S odbornými výživovými poradci se můžete spojit přes e-mail, telefonicky nebo pomocí online chatu, což považujeme za nejjednodušší ve chvíli, kdy potřebujete odpovědi jen na nějaké konkrétní otázky, ale nechcete probírat celý dietní plán, způsob hubnutí atd.

My jsme se s nimi spojili právě pomocí online chatu a byli jsme maximálně spokojení. Odpovědi přicházely rychle, byly podrobné a my jsme byli naprosto spokojeni. Poradce nám pak ještě poradil, jak se lépe orientovat v jednotlivých dietních plánech a balíčcích, takže jsme zjistili, že není nutné dělat si kalkulačku BMI, ale můžeme si vybrat balíček a typ diety i podle toho, kolik chcete zrovna shodit kilo.

On-line podpora
Telefon
E-mail
Odpovědi10/10
HodnoceníVýborné


Závěrečné hodnocení

It’s my life Recenze

Název: It’s my life

Shrnutí:
✅Poradci na telefonu a on-line chatu
✅Nižší ceny na jednu porci než u jiných společností
✅Kalkulačka BMI na webu
✅Recepty na zdravá dietní jídla na webu

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Jídla - 10/10
  10/10
 • Důležité parametry - 6/10
  6/10
 • Pestrost jídel - 10/10
  10/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.2/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám