It’s my life recenze

It’s my life výživový poradce recenzeVýhody
+ Konzultace a vážení se platí pouze na první návštěvě, pak je vždy zdarma a to i po skončení programu.


Nevýhody
– Menší množství poboček

its my life

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Poradenství It’s my life! si díky dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru vybudovalo dobré jméno. Tým certifikovaných výživových poradců se zaměřuje především na proteinovou dietu. Cílem je postupné a zdravé hubnutí bez jojo efektu, kdy v těle dochází k přirozenému procesu redukci tuků zvaným ketóza a zároveň se zachovává svalová hmotnost. Během celého procesu hubnutí poradci učí své klienty zodpovědně přemýšlet nad stravou tak, aby byli sami schopní žít zdravým životním stylem. Klientům se zdravotním omezením, případně pro klienty, kteří nepotřebují rázně redukovat svoji hmotnost, nebo naopak potřebuji nabrat svalovou hmotnost, je zde nachystaná další služba „Jídelníček na míru“. Jedná se o výživový plán sestavován dle individuálních požadavků a preferencí každého klienta vytvořený přímo „na tělo“. Pro klienty, kteří nemají čas docházet na pravidelné konzultace a dokupovat potřebné jídlo, případně pro ty, kteří si chtějí zpestřit jídelníček, mají připravený e-shop. Díky jednoduché kalkulačce BMI vám spočítá a doporučí vhodný plán na hubnutí, který si můžete rovnou i zakoupit.


Rozsah služeb – 7.1/10

It’s my life! ve svém profilu produktů, metod a služeb ve srovnání s jinými výživovými poradnami postrádá trombofilní test (genetické vyšetření na zjištění rizika kardiovaskulárních chorob), online cvičební videa a biochemický rozbor krve (ukazuje zdravotní stav zákazníka a množství různých látek v krví), oproti jiným poradnám májí na kamenných pobočkách možnost k zakoupení přírodní sibiřskou kosmetiku Sibericu.

Produkty, které nabízí It’s My Life, jsou následující:

 • – náhradu jídel v podobě instantních proteinových koktejlů, kaší, polévek, omelet, palačinek, hlavních jídel a tyčinky
 • doplňky stravy vhodné nejen při redukci, ale také pro sportovce
 • zdravé mlsání k televizi
 • nealkoholická vína od vinaře z Moravy

Metody a služby od It’s My Life:

 • Základní diagnostika
 • Sestavení individuálního jídelníčku
 • Odborná terapie (Péče certifikovaných výživových poradců.)
 • BIA měření = Bioimpedační metoda měření, kterou lze zjistit procentuální složení lidského těla.
 • Měření BMI indexu
 • Ketodieta (Speciální redukční dieta, která se skládá z proteinových jídel.)
 • E-shop s kosmetikou a s doplňky stravy
Základní diagnostika
Sestavení jídelníčku
Balíčky
Ketodieta
Bia měření
Metabolická diagnostika knt
Biochemický rozbor
Určení míry stresové zátěže
Odborná terapie
Trombofilní test
Online cvičební videa
Bmi kalkulačka
Výživové doplňky stravy
Kosmetika

Další faktory – 10/10

V Česku můžou zákaznici navštívit celkem 20 poboček a využít tak možnosti osobní konzultace s vybraným certifikovaným výživovým poradcem, případně mohou využívat možnost online poradenství. Výhodou oproti ostatním poradnám jsou pravidelně doplňující recepty a články na různá téma, které vycházejí každý týden. Dále na jejích webových stranách najdete odborné informace ohledně hubnutí, dietách, na co si dávat pozor při redukci hmotnosti, doporučení na vhodné fyzické aktivity při hubnutí atd. 
Během celého roku poskytují různé výhodné akce pro zákazníky, ať už se jedná o týden hubnutí zdarma nebo celou řadou různých slev na produkty. Na svém Facebookovém profilu mají nachystané pro fanoušky stránky soutěžé o různé zajímavé ceny.

Počet poboček48
Konzultace zdarma
Možnost jen online poradenství
E-shop
Recepty
Blog/příběhy
Online poradna (dotazy)

Podpora – 10/10

Podporu lze kontaktovat přes e-mail, telefon, facebook a live chat. Při kontaktování e-mailem jsme dostali odpověď do jednoho dne.

Online chat
Telefon
Facebook
Email
Odpověď do jednoho dne

Pokud vás nezaujala nabídka služeb společnosti „It’s my life“, vyzkoušejte jiné výživové poradenstí v našem velkém srovnání.

Více informací →

It's my life recenze
 • Rozsah služeb - 7.1/10
  7.1/10
 • Další faktory - 10/10
  10/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.76 (21 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem