Prodietix Recenze

Vyhody

+Kvalitní jídla francouzské chuti
+Dietní balíčky přesně „na míru“
+Ochotní poradci na on-line chatu okamžitě poradí

Nevyhody

Náročnější na přípravu jídel než v jiných keto dietních programech
– Ne všechny druhy diet obsahují 5 jídel denně
– Náročnější na pochopení celého procesu držení diety a dodržování správných stravovacích návyků

 

Logo Prodietix

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání ketonových diet.

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Prodietix je francouzská keto dieta založená na pravidelné konzumaci jídel vyrobených z vysoce kvalitních přírodních surovin bohatých na bílkoviny, vitamíny a minerály. Většina jídel má francouzskou chuť a klienti si chválí, že jim jídla skutečně chutnají. Pokud by některé z jídel nechutnalo, není problém ho vyměnit za jiné. Tato společnost nabízí na webových stránkách kalkulačku, díky které si spočítáte svou ideální váhu a získáte doporučení na ideální dietu s Prodietix. Podle toho si můžete zvolit konkrétní balíček na vhodnou dobu, který obsahuje přesný počet jídel rozpočítaných na konkrétní dny. Díky tomu pohodlně dodržíte všechny tři kroky – fáze hubnutí s Prodietix.

Finance 9/10

Prodietix Cena

Prodietix je keto dietní program, který se v našem výběru pěti nejlepších keto diet ocitl zcela právem. Jedná se o dietu založenou na vysoce kvalitních francouzských jídlech vyráběných z nejlepších přírodních zdrojů s vysokým obsahem bílkovin, ale také vitamínů a minerálů. Prodietix nabízí plně funkční kalkulačku, která vám na úvod spočítá, jaké je vaše BMI a kolik potřebujete shodit kilogramů. Na základě toho vám nabídne dietní řešení na míru. Klient si tak může vybrat některý z balíčků podle své doporučené diety „“S“, „M“ nebo „L“, nebo si kupovat v e-shopu proteinové jídlo a sestavit si dietu podle sebe.

Pozor na!

Obrázky diet na webu jsou pouze orientační, proto se řiďte hlavně popisem produktů. V objednávce pak dobře zvažte jako dárek “řadič”, jinak v tom budete mít nepořádek.

Keto diet Prodietix kombinuje instantní proteinové potraviny s „normálními“ jídly bohatými na proteiny, a tak vedle rychlé přípravy jídel z prášku musíte investovat trochu svého času na přípravu dalších zdravých jídel. I tak je ale Prodietix vysoce funkční dieta, která lidem vyhovuje nejen díky své chuti, ale i díky pohodlnosti a rychlosti, s jakou se dá pravidelnost ve stravování dodržovat. Cenově může vycházet o trochu dráž než jiné keto diety v našem srovnání, dokáže to však vyrovnat chutí jídel a také poradci, kteří jsou k dispozici na online chatu téměř okamžitě. Recepty na „normální“ jídla nemusíte nikde dohledávat. Najdete je jednoduše na webových stránkách Prodietix.

Finančně vychází Prodietix trochu dráž, než jiné keto diety z našeho výběru. Ovšem mají četné akční nabídky, takže se můžete dostat i na cenu kolem 50 Kč za jedno jídlo. Platí, že čím více jídel zvolíte, tím méně platíte. Např. balíček na 15 dní obsahuje v poměru méně jídel, než na 30 dní. Tím pádem pak cena balíčku na delší dobu vychází lépe a jedno jídlo stojí kolem 50 Kč i méně. Nemá však smysl počítat to takto jednotlivě. Pojďme si trochu vysvětlit, jak to má Prodietix s jednotlivými balíčky a dietami.

Výchozím bodem každého zájemce o dietu by mělo být spočítání BMI. Do kalkulačky na hlavní stránce webu Prodietix zadáte osobní údaje – váhu, výšku, věk, problémové partie apod. Pak dáte vypočítat a program vám sám nabídne řešení „na míru“. Např. nám nabídl možnost dietního balíčku „S“.

Diety jsou v Prodietix celkem 3 a to dieta „S“, „M“ a „L“. Ke každé dietě najdete výběr hned několika dietních balíčků, které obsahují jídlo na konkrétní počet dní či týdnů. Můžete tak nakoupit balíček na 15 dní, ale také rovnou na 12 týdnů. Záleží opět na tom, co vám kalkulačka poradí. Pokud si nejste jisti, je vhodné poradit se s odborníkem, což je možné během chvilinky učinit např. na on-line chatu.

Keto diety jsou vedeny v několika krocích. První krok vždy znamená přechod do tzv. ketózy, kdy tělo začne pracovat jiným způsobem – minimem příjmů sacharidů, a naopak vysokým příjmem proteinu začne účinně spalovat tuky, a proto vás čeká rychlý úbytek váhy. V dalším kroku se úbytek sníží, ale stále trvá. Tělo stabilizuje spalování tuků. V posledním – třetím kroku se pak tato fáze zafixuje. Stále snižujete svou hmotnost, ale pomaleji.  Toto respektují i nabízené balíčky. Právě proto je vhodné před objednáním konkrétního balíčku dobře číst všechny informace, popř. se poradit s odborníkem.

Ke každému z těchto balíčků si můžete vybrat dárek zdarma. Mezi jinými je k dispozici i stylový šejkr, ale je jasné, že si ho nebudete vybírat ke každé objednávce. To je výhoda oproti jiným keto dietním programům, kde je v e-shopech šejkr ke každému balíčku pevně nastavený.

Plán na cca 2 týdny2 655Kč
Plán na cca 3 týdny3 717Kč
Plán na cca 4 týdny5 310Kč
Cena za jedno jídlocca 50 Kč
Šejkr v ceně (šejkr nebo jiný dárek dle výběru)

Jídla 10/10

Prodietix Jidla

U francouzské proteinové diety Prodietix je důležité, abyste se stravovali především pravidelně a jedli pouze tzv. „povolené“ potraviny. Všechno o těchto potravinách se dozvíte na webu, takže se nemusíte bát, že byste tápali a museli vše dohledávat někde jinde. Než se pustíte do této diety a objednávání balíčků, je důležité udělat si výpočet vaší BMI váhy a získat tak doporučení, která dieta se pro vás hodí. My jsme podle tabulky zjistili, že nám stačí dieta „S“, ale po komunikaci s on-line poradcem nám bylo doporučeno kombinování s dietou „M“. V čem se liší?

Každá z diet má totiž odlišný počet doporučených jídel denně. Zatímco u diety „S“ vám stačí 4 jídla denně, u diety „M“ můžete jíst 5x denně, tedy dodržovat klasický režim snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře. Pokud jste jako my zvyklí jíst tímto způsobem, může vám jídlo pouze 4x denně udělat ve stravování chaos.

Snídaně
Dopolední svačina
Oběd
Odpolední svačina
Večeře

Důležité parametry 9/10

Prodietix Proteinova Jidla

Příprava jídel zakoupených přímo v e-shopu Prodietix je rychlá a jednoduchá. Pokud hledáte dietu, kde nebudete muset trávit hodiny u plotny, nebo nakupováním speciálních potravin po obchodech, pak je toto velmi vhodná varianta. Ovšem neplatí to pro celou dobu, kdy tuto dietu držíte. Jednotlivé dietní balíčky obsahují pouze určitý počet jídel, která z pytlíčků a instantních balíčků vytvoříte. Zbytek bude – především ve 2. a dalších týdnech – potřeba uvařit. Recepty jsou k nalezení na webových stránkách a pokud chvátáte, není problém orestovat na pánvi plátek kuřecího masa a doplnit ho povolenou zeleninou. I tak je potřeba nějaký čas přípravě věnovat. Na rozdíl od jiných keto diet, kde jsou balíčky nachystané kompletně na celé dny, je tady potřeba trochu více vaší iniciativy.

Rychlá příprava– ne u všeho
Jednoduchá příprava– ne u všeho
Snadné dodržování stravovacího plánuIndividuální
Manuál pro přípravu
Pečivo

Doporučujeme!

Máte raději vařená jídla než instantní pochutiny? Pak pro vás bude Prodietix ideální keto dieta. I když mají v nabídce instantní výrobky stejně jako ostatní výrobci, kladou důraz i na vlastnoručně vařené pokrmy bohaté na proteiny a zdravé tuky. Spoustu receptů tak najdete přímo na jejich stránkách. 

Dodržování stravovacího plánu může být pro někoho jednoduché a pro jiného boj. Tady je hodnocení velmi individuální, protože někdo se musí přemáhat, aby vůbec jedl, někdo, aby jedl pravidelně a někdo se naopak musí krotit, aby nejedl neustále a i to, co nesmí. Kdo je zvyklý cpát se po celý den brambůrkami, tyčinkami, čokoládou apod, ten bude nejspíš bojovat. Na druhou stranu keto dieta je nastavena tak, že tělo je dostatečně nasyceno, nehladoví a má dostatek energie. Tím pádem se sníží i vaše chuť na sladké a na sacharidy bohaté jídlo, které je potřeba při keto dietě nejvíce omezit, ideálně zcela vyloučit.

Ke každému balíčku dostanete i manuál na přípravu jídel a také informace o tom, kdy, co a jak nachystat a jíst. Nebudete proto tápat, kdy si smíte dát zeleninu, jakou a kolik. Vše najdete v manuálu podrobně vysvětleno.

Zatímco některé jiné keto diety obsahují především pečivo k pečení nebo dokonce instantní balíčky, které je potřeba zadělat na těsto a upéct z něj požadované pečivo, Prodietix má obojí. Kdo se nechce zdržovat pečením, může si zakoupit hotový proteinový chléb, suchary a další druhy pečiva, podle své chuti a potřeb.

Pestrost jídel 10/10

Prodietix Pestra Jidla

E-shop Prodietix má opravdu bohatou nabídku jídel, od slaného po sladké, od hlavních jídel, koktejlů, polévek až po dezerty, pudinky apod. Strava je velmi rozmanitá a nechybí samozřejmě vitamíny, minerály a bílkoviny. Na své si přijdou dokonce i již zmínění milovníci brambůrků, čokolády apod., protože v nabídce vedle proteinových tyčinek najdete i nutrinellu nebo třeba proteinády, což je obdoba čokolád. Tato jídla jsou vyráběna ve Francii pouze z přírodních zdrojů nejvyšší kvality s vysokým obsahem proteinů. Např. z mléka, vaječných bílků, sóji, syrovátek atd. Kromě vysokého obsahu bílkovin obsahují i plno minerálů a vitamínů, které lidské tělo denně potřebuje pro správný a zdravý chod.

Proteinová jídla někomu chutnají, jinému vůbec a někdo to má střídavě – některá jídla mohou chutnat více, jiná méně. Tady je hodnocení velice individuální a nemá smysl proto psát, zda je jídlo Prodietix výborné, nebo naopak. Abyste si udělali sami představu, zda vám zde jídlo „sedne“, je nejjednodušší možností objednat si některá jídla na ochutnávku. Můžete si zvolit náhodně vybraná jídla podle svých chutí, nebo si vybrat některý ze zvýhodněných degustačních balíčků. V nabídce jsou momentálně balíčky obsahující 4, 8 nebo 12 jídel.

Velkou výhodou je, že pokud si něčeho objednáte více a zjistíte, že vám to nechutná, můžete jídlo vyměnit za jiné. Prodietix dokonce garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti, což velmi oceňujeme.

Sladké a slané
Rozmanitost stravy
Obsahuje vitamíny a minerály
Obsahuje vlákninu

Zkušenosti s Prodietix

Jak už jsme se zmínili, zda jídlo z Prodietix chutná či nechutná, to je velmi individuální. Většina uživatelů si však jídlo chválí, a to dokonce i zkušení kuchaři, kteří hodnotí, že „na to, že to je jídlo z prášku, je opravdu chutné“. Zkrátka Prodietix je chutný, kvalitní a hlavně funguje. To si chválí rovněž většina uživatelů, včetně nás.

Většina uživatelů se také hodlá věnovat udržování své váhy po ukončení keto diety s proteinovými i „normálními“ jídly právě s Prodietix a tak si chválí nejen jejich poradce po dietě zdarma, ale také tipy a recepty na spoustu chutných jídel.

Pokud skutečně dodržujete stravovací a pitný režim s Prodietix a nejíte potraviny, které jsou v rámci této diety zakázané, dočkáte se velmi příjemných výsledků s úbytkem váhy. V prvních týdnech velmi výrazným, což je také cílem prvního kroku keto diety.

Vedle chutných jídel jednoduchých na přípravu si klienti chválí i rychlost dodání zboží z e-shopu. Většinou dorazí hned druhý den od objednání. Pouze v některých případech jsou lidé méně spokojení s dodáním správného množství potravin. Jelikož dietní balíčky mají mít konkrétní počet jídel na konkrétní počet dní, přepočítejte si raději obsah balíčku hned po doručení. Kdyby se stalo, že něco chybí, máte hned možnost dát vědět pracovníkům Prodietix, aby chybu napravili. Přece jen – všichni jsme jen lidé.

Podpora 10/10

Prodietix Podpora

Podpora Prodietix je nastavená velmi dobře, takřka výborně. Spojit se s nimi můžete telefonicky i e-mailem, ale nejjednodušší a nejrychlejší variantou je online chat s poradcem. Ten jsme využili i my a byli jsme maximálně spokojení. Poradce byl velmi ochotný, reagoval poměrně rychle – během několika minut a zodpověděl všechny naše všetečné otázky, vysvětlil, čemu jsme nerozuměli a nabídl řešení, která byla přímo nám „na tělo“.

On-line podpora
Telefon
E-mail
Odpovědi10/10
HodnoceníVýborné


Závěrečné hodnocení

Prodietix Recenze
Logo Prodietix

Název: Prodietix

Shrnutí:
✅Pokud vám něco nechutná, Prodietix vám jídlo vymění za jiné
✅Garantují vrácení peněz v případě nespokojenosti
✅Po ukončení diety získáte jejich poradenství zdarma (i stravování po dietě je totiž důležité)

 • Finance - 9/10
  9/10
 • Jídla - 10/10
  10/10
 • Důležité parametry - 9/10
  9/10
 • Pestrost jídel - 10/10
  10/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.6 (15 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám