KetoFit Recenze

Vyhody

+ Navrženo primárně pro ženy.
+ Snadná příprava jídel.
+ Obsahuje důležité vitamíny, vlákninu a minerály.

Nevyhody

Jídla si nemusí oblíbit každý.

 

Ketofit Logo

Jaká keto dieta je nejlepší? Podívejte se na nejlepší keto diety 2021

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

KetoFit Recenze

Shrnutí:

KetoFit je proteinová dieta navržená speciálně pro ženy. Její výhodou je snadné a rychlé shození přebytečných kil a následné udržení správné váhy bez jojo efektu. Dietu zvládnou držet i maminky s dětmi, které jsou v jednom kole a často se odbývají jen zbytky po dětech a energii dohání čokoládou. KetoFit má tři hubnoucí programy – plány, které dělí podle toho, zda potřebujete jen doladit postavu a zhubnout pár kil (Soft), zda máte nadváhu (Optimal) nebo dokonce bojujete s obezitou (Maxi). Ke všem plánům vám rovnou doporučí i speciální dietní balíčky, které obsahují konkrétní počet jídel na konkrétní počet dní. Součástí KetoFit diety jsou jídla „sladká“ i slaná. V balíčku najdete proteinové nápoje, pudinky, kaše, ale i jídla jako palačinky atd. KetoFit jídla připravíte snadno a rychle a nemusíte se zdržovat vařením a dlouhou přípravou. To oceňují jak ženy v domácnosti, tak ty zaměstnané.

KetoFit video recenze

Finance – 10/10

Jakákoliv dieta se zdá na první pohled drahá. Když tedy pomineme výsledky a to, že ze sebe budete mít radost a budete se cítit dobře. Musíme tedy zvážit finanční stránku věci.

Takže, budeme počítat s tím, že chceme držet dietu po dobu 4 týdnů. To je dlouhá doba. V balíčku KetoFit máte 5 jídel na každý den. To je tedy 142 porcí jídla na celé 4 týdny diety. Kolik by stála běžná nezdravá jídla? A to ještě připočítejte jejich složitou přípravu, která s KetoFitem vlastně odpadá. Když toto všechno propočítáme, tak zbývá otázka? Je KetoFit dieta drahá?

Balíček na jeden týden (36 porcí)1390 Kč včetně DPH
Balíček na dva týdny (70 porcí)2730 Kč včetně DPH
Balíček na tři týdny (106 porcí)4773 Kč včetně DPH
Balíček na čtyři týdny (142 porcí)5254 Kč včetně DPH
Šejkr v ceně? jako variabilní dárek

Jídla – 10/10

U diety by se v první řadě mělo přihlížet k samotným pokrmům, které se při ní budou jíst. Vlastně jde o to, aby jídla nebyla chuťově podobná, ale naopak, aby byla rozmanitá po celý den. KetoFit toto splňuje, takže budete po celý den jíst různé konzistence a chutě jídel. A hlavně jde o pravidelnost stravování. Tu budete moct bez námahy dodržovat, jak jste zvyklá.

Snídaně
Dopolední svačina
Oběd
Odpolední svačina
Večeře

Důležité parametry – 10/10

Mezi nejdůležitější parametry patří bezpochyby náročnost diety. Tedy v našem případě spíš nenáročnost na přípravu, ale také na dodržování stravovacího plánu.

Příprava některých jídel může být trochu náročnější, ale o to víc si budete užívat jejich chuť. Nicméně, do náročnosti počítáme hlavně tu časovou. Troufám si říct, že u všech jídel se vejdete s časem na přípravu do dvaceti minut, a to nejspíš i s mytím nádobí.

Rychlá příprava?
Jednoduchá příprava?
Snadné dodržování stravovacího plánu? (díky připraveným pokrmům)
Všechna jídla pohromadě v jednom balení?

Pestrost jídel – 6.6/10

Chuťová pestrost je důležitá během běžného stravování. U diety by to měla být nutnost, aby se nespadlo do určitého stereotypu, který by nás odrazoval od držení se plánu nebo jeho porušení.

Dobrá zpráva je, že pestrost jídel je velice rozmanitá. Najdou se zde slané i sladké pokrmy bohaté na vlákninu, vitamíny, minerály a jiné důležité látky, které tělo přijímá ze stravy. Nebude vám nejspíš nic chybět. Naopak možná ještě vaše tělo získá některé vitamíny, které jste nepřijímala při běžném stravování.

Sladké a slané
Rozmanitost stravy? (kaše, polévky, omelety, panna cotta)
Obsahuje vitamíny a minerály?
Obsahuje vlákninu
Jídla nemusí chutnat každému
Proteinové pečivo

Podpora – 10/10

Společnost KetoFit má stejně jako konkurenční společnosti velmi dobře zpracovanou klientskou podporu. Dobře ví, že aby se klienti pustili do keto diety právě s nimi, je potřeba získat si jejich důvěru. Proto se s nimi můžete spojit telefonicky, e-mailem i na on-line chatu a získat tak potřebné informace během chvilinky. My jsme chtěli vyzkoušet on-line chat, ale momentálně nebyl žádný operátor přítomný. Proto jsme zvolili telefon. Mluvili jsme s výživovým poradcem a jsme maximálně spokojení. Vysvětlil vše, co bylo potřeba, a ještě dodal nějaké možnosti navíc.

On-line podpora
Telefon
E-mail
Odpovědi10/10
HodnoceníVýborné


Zkušenosti s KetoFit

Vsadím se, že trpíte nedočkavostí dozvědět se, kolik se dá s KetoFit zhubnout? Nebo je to jen z dalších diet a módních trendů, které se míjí účinkem? Nebojte se. S KetoFit ketodietou jde opravdu zhubnout.

V první řadě je dobré zmínit to, že pokrmy na obrázcích diety a jejich skutečný vzhled se docela liší. Musela byste si dát velkou práci dosáhnout podobného vzhledu. Ale to neubírá na jejich funkčnosti. Hubnout se s nimi dá. A o to jde.

Chuťové vnímání každého z nás se poněkud liší. Proto nebudeme hodnotit, zda jsou jídla chutná nebo nejsou. Je to stejné jako s kterýmkoliv jiným jídlem. Někomu svíčková omáčka chutná, a jinému ne.

Podle desítek ověřených zkušeností se dá soudit, že jídla nejsou odporná a na některých jejich variacích si dokonce smlsnete.

Ano, smlsnete. Kromě „běžných“ jídel, jako jsou různé druhy polévek, si totiž budete připravovat i dezetíčky jako panna cotta, sladké kaše nebo smoothie. A za zmínku stojí i omelety, které můžete dochucovat k dokonalosti různými bylinkami a kořením. Ale pozor na sůl.

Dá se s KetoFit zhubnout? Jednoznačně ano. Úbytek váhy a rychlost hubnutí záleží také na metabolismu a vaší snaze. S touto dietou nemusíte sportovat, ale pokud se začnete hýbat více než obvykle, tak to shazování kil pomůže. Ale nutné to není.

Řada zákaznic si pochvaluje několikakilogramový váhový úbytek během prvního týdne držení ketodiety. Když si zvážíte, že dietu můžete držet i více týdnů, tak se nabízí tvrdit, že zhubnout se dá poměrně dost. Teď už jen začít.

Závěrečné hodnocení

KetoFit Recenze
Ketofit Logo

Název: KetoFit

Shrnutí:
✅Dieta navržená výhradně pro ženy
✅Možnost objednat testovací balíček
✅Snadná příprava jídel
✅Snadné dodržování stravovacího plánu
✅Rychlé hubnutí bez sportování

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Jídla - 10/10
  10/10
 • Důležité parametry - 10/10
  10/10
 • Pestrost jídel - 6.6/10
  6.6/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.3/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.5 (8 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem