KetoFit Recenze

Vyhody

+ Navrženo primárně pro ženy.
+ Snadná příprava jídel.
+ Obsahuje důležité vitamíny, vlákninu a minerály.

Nevyhody

Jídla si nemusí oblíbit každý.
– Výběr správného balíčku jídel může být poněkud matoucí.

 

Ketofit Logo

Jaká keto dieta je nejlepší? Podívejte se na nejlepší keto diety 2022

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

KetoFit Recenze

Shrnutí:

KetoFit je proteinová dieta navržená speciálně pro ženy. Její výhodou je snadné a rychlé shození přebytečných kil a následné udržení správné váhy bez “jojo” efektu. KetoFit má tři hubnoucí plány, které dělí podle toho, zda potřebujete jen doladit postavu a zhubnout pár kil (Soft), zda máte nadváhu (Optimal) nebo dokonce bojujete s obezitou (Maxi). Součástí KetoFit diety jsou jídla „sladká“ i slaná, proteinové nápoje, pudinky, kaše, ale i jídla jako palačinky atd.

KetoFit video recenze

Finance – 10/10

Ketofit Balicky

Stejně jako konkurenční firmy zabývající se keto dietami, i KetoFit má svůj e-shop, ve kterém má řadu keto jídel a jídel bohatých na proteiny, vitamíny atd. Vybrat si můžete buď jednotlivě a doplňovat si tak svůj jídelníček, nebo můžete využít cenově výhodných balíčků a zakoupit si je přesně podle vámi vybrané diety. 

KetoFit má celkem tři různé hubnoucí plány, podle toho, kolik chcete nebo potřebujete zhubnout. Můžete volit mezi programy/plány Soft, Optimal nebo Maxi. Každý z těchto plánů má jinak nastavený stravovací režim. Přitom je důležité postupovat podle jednotlivých fází, abyste správně nastartovali stav ketózy, upevnili svůj stravovací režim a postupně se dokázali vrátit k běžným – leč zdravým jídlům, aby nedošlo k “jojo” efektu. 

Balíček na dva týdny (70 porcí)2730 Kč
Balíček na tři týdny (106 porcí)4773 Kč
Balíček na čtyři týdny (142 porcí)5254 Kč
Šejkr v ceně? (šejkr nebo jiný dárek dle výběru)

Náš tip!

Bojíte se, že vám keto dieta nebude vyhovovat, nebo že vám toto jídlo nebude chutnat? Vyzkoušejte některá jídla z KetoFit, nebo balíček pro výletníky. Zaplatíte méně, než za celý dietní plán a snadno zjistíte, zda vám tato dieta vyhovuje či nikoli. Myslete však na to, že pouhým ochutnáváním kila neshodíte…

Nemusíte se bát, že si nebudete vědět rady. Plán, který je pro vás nejvhodnější, si můžete na webu jednoduše propočítat. Na základě vámi udaných údajů – váha, výška, věk atd. zjistíte, který plán je pro vás nejvhodnější a rovnou také dostanete nabídku na balíček keto diety, který by pro vás byl nejlepší k dosažení doporučené hmotnosti. 

KetoFit má cenově nastavené balíčky tak, že cena za jedno jídlo vyjde cca mezi 45 – 50 Kč. Pokud však vychytáte nějakou akční nabídku na celý zvýhodněný balíček jídel, můžete se dostat i na 37 Kč nebo 25 Kč. Záleží na tom, kolik jídel v balíčku je. Počet jídel je přitom určený tím, na jak dlouho si balíček objednáte a také jaký plán hubnutí máte. 

Např. balíček na 3 týdny obsahující 107 jídel můžete mít (bez akční nabídky) za 5700 Kč. Pokud zvolíte druhý typ balíčku na tři týdny, máte sice stejný počet jídel – 107, ale liší se jejich složení a také gramáž. Proto může být jeho cena vyšší. 

Druhým příkladem je dieta na 4 týdny. Jeden balíček obsahuje 124 porcí a stojí 4460 Kč, druhý obsahuje porcí 142 a jeho cena bez akce je 7500 Kč. Celkově může výběr správného balíčku mást. Proto doporučujeme řídit se tím, co vám je na webu automaticky nabídnuto při výpočtu BMI. Pokud se vám to nezdá, obraťte se na výživovou poradkyni KetoFit nebo na klientskou poradnu na telefonu, e-mailu nebo live chatu. 

A pokud byste jídla z KetoFit nejprve raději ochutnali, než kupovat celý balíček, můžete zkusit objednat některá jídla jednotlivě, nebo zvolit třeba balíček “Výletník”, což je ketonová dieta na cesty. Obsahuje menší množství potravin a je samozřejmě i levnější. Skvělé právě pro vyzkoušení programu. 

Jídla – 10/10

Ketofit Jidla

U diety by se v první řadě mělo přihlížet k samotným pokrmům, které se při ní budou jíst. Vlastně jde o to, aby jídla nebyla chuťově podobná, ale naopak, aby byla rozmanitá po celý den. KetoFit toto splňuje, takže budete po celý den jíst různé konzistence a chutě jídel. A hlavně jde o pravidelnost stravování. Tu budete moct bez námahy dodržovat, jak jste zvyklí.

S KetoFit dietoou snadno nastavíte pravidelnost jídel – můžete mít snídaně, svačiny, obědy i večeře. Opět ale záleží na tom,  kolik potřebujete zhubnout. Podle toho můžete mít nastavený plán na tři nebo čtyři jídla denně. Pokud máte problém s tím, že jsou mezi jídly delší rozestupy, nebo jídla zcela chybí (např. svačiny), využijte výživovou poradkyni a doporučené množství jídla na den si rozdělte. 

Snídaně
Dopolední svačina
Oběd
Odpolední svačina
Večeře

Důležité parametry – 9/10

Ketofit Dulezite Parametry

Mezi nejdůležitější parametry patří bezpochyby náročnost diety. Tedy v našem případě spíš nenáročnost na přípravu, ale také na dodržování stravovacího plánu.

Příprava některých jídel může být trochu delší, ale o to víc si budete užívat jejich chuť. Nicméně, do náročnosti počítáme hlavně časovou investici. Troufám si říct, že u všech jídel se vejdete s časem na přípravu do dvaceti minut, a to nejspíš i s mytím nádobí. Většinou se dají připravit za 3 – 5 minut. Je to opravdu instantní rychlovka. S pomocí šejkru vykouzlíte chutné koktejly prakticky ihned. Do pěti minut zvládnete i polévky a další pochutiny, které je potřeba zalít vroucí vodou. 

A pokud nechcete dělat vůbec nic, kupte si již hotové jídlo – keto pečivo, proteinové tyčinky atd. Ideální řešení do školy, do práce i na výlety. 

Rychlá příprava?
Jednoduchá příprava?
Snadné dodržování stravovacího plánu? (díky připraveným pokrmům)
Manuál pro přípravu
Pečivo

Pestrost jídel – 10/10

Ketofit Pestra Jidla

Chuťová pestrost je důležitá během běžného stravování. U diety by to měla být nutnost, aby se nespadlo do určitého stereotypu, který by nás odrazoval od držení se plánu nebo jeho porušení.

Dobrá zpráva je, že pestrost jídel v KetoFit je velice rozmanitá. Najdou se zde slané i sladké pokrmy bohaté na vlákninu, vitamíny, minerály a jiné důležité látky, které tělo přijímá ze stravy. Nebude vám nejspíš nic chybět. Naopak možná ještě vaše tělo získá některé vitamíny, které jste nepřijímala při běžném stravování.

S KetoFit si vychutnáte proteinové omelety, polévky, kaše, těstoviny, ale i dezerty, různé tyčinky s čokoládou i bez ní, ale i lahodná smoothie nebo koktejly. A pokud byste přece jen zjistili, že vám chybí nějaké vitamíny či jiné prvky, můžete si zde vybrat potravinové doplňky, jako psyllium, rybí olej nebo detoxikační KetoCare péči. 

Sladké a slané
Rozmanitost stravy (kaše, polévky, omelety, panna cotta)
Obsahuje vitamíny a minerály?
Obsahuje vlákninu

Zkušenosti s KetoFit

S klidem můžeme potvrdit, že s KetoFit ketodietou jde opravdu zhubnout. Je však nutné, abyste dodržovali skutečně správný stravovací režim a nejedli nic, co by vám bránilo dostat se do stavu ketózy, nebo ji později přerušit. Pokud budete vše dodržovat tak, jak máte, efekt se dostaví poměrně brzy – u někoho již první týden diety, u jiného trochu později. 

Abychom však nepopisovali samé superlativy, musíme zmínit to, že pokrmy na obrázcích diety a jejich skutečný vzhled se docela liší. Jsou přece jen vytvořeny za účelem nafocení lákavých jídel, na která dostanete chuť a koupíte si je. Museli byste si dát velkou práci dosáhnout podobného vzhledu. Ale to neubírá na jejich funkčnosti. Hubnout se s nimi dá. A o to jde.

Chuťové vnímání každého z nás se poněkud liší. Proto nebudeme hodnotit, zda jsou jídla chutná nebo nejsou. Je to stejné jako s kterýmkoliv jiným jídlem. Někomu svíčková omáčka chutná, a jinému ne. Faktem je, že proteinová jídla jsou mírně nasládlá a to i ta, která by měla být primárně slaná. Ale i to je individuální. Někomu to nepřijde, jinému to naopak může vadit.

Podle desítek ověřených zkušeností se dá soudit, že jídla jsou chutná a na některých jejich variacích si dokonce smlsnete. Kromě „běžných“ jídel, jako jsou různé druhy polévek, si totiž budete připravovat i dezerty jako panna cotta, sladké kaše nebo smoothie. A za zmínku stojí i omelety, které můžete dochucovat k dokonalosti různými bylinkami a kořením. Ale pozor nikoli solí.

Dá se s KetoFit zhubnout? Jednoznačně ano. Úbytek váhy a rychlost hubnutí záleží také na metabolismu a vaší snaze. S touto dietou nemusíte sportovat, ale pokud se začnete hýbat více než obvykle, tak to shazování kil pomůže. Ale nutné to není.

Řada zákaznic si pochvaluje několika kilogramový váhový úbytek během prvního týdne držení ketodiety. Když si zvážíte, že dietu můžete držet i více týdnů, tak se nabízí tvrdit, že zhubnout se dá poměrně dost. Teď už jen začít.

Podpora – 10/10

Ketofit Podpora

Společnost KetoFit má stejně jako konkurenční společnosti velmi dobře zpracovanou klientskou podporu. Dobře ví, že aby se klienti pustili do keto diety právě s nimi, je potřeba získat si jejich důvěru. Proto se s nimi můžete spojit telefonicky, e-mailem i na online chatu a získat tak potřebné informace během chvilinky. My jsme chtěli vyzkoušet online chat, ale momentálně nebyl žádný operátor přítomný. Proto jsme zvolili telefon. Mluvili jsme s výživovým poradcem a jsme maximálně spokojení. Vysvětlil nám vše, co bylo potřeba, a ještě dodal nějaké možnosti navíc.

Abychom dostáli svému slovu, že bereme testování skutečně vážně, vyzkoušeli jsme i live chat. Ve chvíli, kdy byl volný operátor, se nám dostalo okamžitých odpovědí. Opět jsme s nimi spokojeni. 

On-line podpora
Telefon
E-mail
Odpovědi10/10
HodnoceníVýborné


Závěrečné hodnocení

KetoFit Recenze
Ketofit Logo

Název: KetoFit

Shrnutí:
✅Dieta navržená výhradně pro ženy
✅Možnost objednat testovací balíček
✅Snadná příprava jídel
✅Snadné dodržování stravovacího plánu
✅Rychlé hubnutí bez sportování

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Jídla - 10/10
  10/10
 • Důležité parametry - 9/10
  9/10
 • Pestrost jídel - 10/10
  10/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.5 (8 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem