KetoDiet Recenze

Vyhody

+ Rychle připravená chutná jídla
+ Strava bohatá na vitamíny, vlákninu, minerály atd.

Nevyhody

Potraviny s vyšším obsahem bílkovin nemusí vyhovovat každému
– I přes promyšlené dietní plány mohou mít někteří lidé problémy s dodržováním pravidelné stravy.

 

Logo Ketodiet

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání keto diet.

Zajímají vás zkušenosti ostatních uživatelů? Podívejte se na recenze uživatelů.

Shrnutí:

KetoDiet nabízí plány hubnutí a e-shop s proteinovými potravinami a doplňky stravy. Výhodné potravinové balíčky jsou k dispozici podle tří typů plánů hubnutí – základního, středního a intenzivního, které se liší délkou a množstvím potravin podle toho, jakou má klient nadváhu a kolik chce nebo potřebuje zhubnout. Jídla si můžete objednat i jednotlivě nebo vyzkoušet zvýhodněný třídenní balíček. KetoDiet poskytuje kompletní jídelníčky, recepty, dietní plány a výhodné balíčky potravin.

KetoDiet video recenze

KetoDiet Recenze

Keto diety jsou v dnešní době velmi populární a oblíbené. Jsou založeny na snížené konzumaci cukrů a naopak zvýšené konzumaci bílkovin – proteinů. KetoDiet je jednou z pěti nejoblíbenějších webových stránek/e-shopů, které vám pomohou s hubnutím pomocí bílkovin. Na jejich stránkách najdete podrobné vysvětlení celé diety, vzorové dietní plány, vzorové jídelníčky, recepty a samozřejmě si můžete prostřednictvím jejich e-shopu objednat dietní balíčky na míru. Podívali jsme se na ně a zjistili, jakou mají hodnotu z hlediska kvality, zda jsou dostatečně pestré, plné vitamínů, minerálů a vlákniny a zda se opravdu vyplatí hubnout s KetoDietou.

Finance 10/10

Ketodiet Dietni Plany

Keto diety jsou v dnešní době velmi populární a oblíbené. Jsou založeny na snížené konzumaci cukrů a naopak zvýšené konzumaci bílkovin – proteinů. KetoDiet je jednou z pěti nejoblíbenějších a logicky i nejpopulárnějších webových stránek/e-shopů, které vám pomohou s hubnutím pomocí bílkovin. Na jejich stránkách najdete podrobné vysvětlení celé diety, vzorové dietní plány, vzorové jídelníčky, recepty a samozřejmě si můžete prostřednictvím jejich e-shopu objednat dietní balíčky na míru. Podívali jsme se na ně a zjistili, jakou mají hodnotu z hlediska kvality, zda jsou dostatečně pestré, plné vitamínů, minerálů a vlákniny a zda se opravdu vyplatí vydat se na cestu hubnutí s KetoDiet.

Pokud se rozhodnete, že chcete s KetoDietou zhubnout, máte několik možností. Jednou z nich je objednat si jídlo zvlášť a sestavit si vlastní stravovací plán – pokud víte, jak na to. Můžete také využít služeb online výživového poradce nebo osobního konzultanta, který s vámi bude pracovat individuálně. Nejjednodušší je však vybrat si jeden z jejich balíčků, které se liší podle toho, kolik chcete nebo potřebujete zhubnout. Základní balíček obsahuje keto potraviny na 2 týdny, střední balíček na 3 týdny a intenzivní balíček na 4 týdny.

Balíček BASIC (2 týdny)od 3159.-
Balíček MEDIUM (3 týdny)od 4563.-
Balíček INTENSE (4 týdny)Od 6128.-
Šejkr v ceně

Obsah balení a cena

Ketodiet Balicky

Každý z dietních balíčků se liší podle toho, kolik potřebujete zhubnout. Chcete-li zjistit, který balíček je pro vás nejlepší, je ideální použít kalkulačku dietního plánu na webových stránkách. Stačí zadat, zda jste muž nebo žena, kolik měříte, jakou máte hmotnost a kolik je vám let. Pokud chcete přesnější výpočet, můžete zadat také obvod pasu a boků. Kalkulačka vypočítá, zda máte nadváhu (a jakou), a doporučí vám jeden z balíčků.

Cena základního balíčku je nejnižší, ale nenechte se zmást. Jedná se totiž o dvoutýdenní stravování. Následující střední a intenzivní balíčky mají stravu vypočítanou na 3 a 4 týdny, takže jejich cena je vyšší. Záleží také na tom, zda si vyberete balíček pro první nebo druhý krok dietního plánu. I zde se ceny liší. Abyste dosáhli požadované hmotnosti a naučili sebe a své tělo přijímat správné množství a druh potravy, a to navíc v určitých pravidelných časech, je třeba dietní plán opakovat – je proto rozdělen do 3 kroků.

Balíčky pro jednotlivé plány lze objednat od 3159 Kč (základní balíček pro druhý stupeň) do necelých 7000 Kč. Pokud však narazíte na výhodnou nabídku, můžete získat velké slevy na dražší balíčky (až o 2000 Kč méně).S výše uvedeným základním balíčkem pro druhý stupeň získáte 56 jídel za cenu 3159 Kč. Cena jednoho jídla pak vychází přibližně na 56 Kč. U ostatních balíčků je výpočet ceny za jídlo podobný. Akční nabídky jsou však natolik výhodné, že se můžete dostat i na cenu kolem 46 Kč za jídlo, což je mnohem optimističtější. Za tuto cenu je tedy KetoDiet na stejné úrovni jako jiné keto dietní plány od jiných společností. Ke každému balení dostane zákazník také stylový šejkr zdarma.

Jídla – 10/10

Ketodiet Jidla

Hlavním cílem všech balíčků KetoDiet je nejen pestrá strava a dostatečný přísun bílkovin, vitaminů, minerálů atd., ale především pravidelná vyvážená strava. Proto s každým balíčkem obdržíte také podrobný manuál – plán, kdy jíst/pít která jídla nebo jak je připravit. Počítejte s tím, že se díky tomuto plánu budete muset naučit jíst více jídel v menších porcích a samozřejmě žádné nevynechávat. Základem vašeho jídelníčku s KetoDiet bude pět denních jídel, tj. snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře. V mezidobí je také důležitý dostatečný příjem tekutin.

Snídaně
Dopolední svačina
Oběd
Odpolední svačina
Večeře

Důležité parametry 9/10

Ketodiet Vzorovy Jidelnicek

Keto dietu můžete dodržovat sami, a to buď podrobným studiem dietních plánů, nebo s pomocí odborníků či individuálního poradce. Problém je v tom, že aby se vaše tělo vydalo správným směrem a začalo samo spalovat více tuků a hubnout, musíte přijímat opravdu velké množství bílkovin. Proto KetoDiet přichází s řadou jídel a nápojů, které se snadno připravují a nezaberou vám mnoho času. Je ideální pro použití doma, v práci nebo dokonce na vysoké škole či ve škole.

Jak jsme zmínili výše, u každého balíčku najdete také podrobné pokyny, jak postupovat. Výhodou je, že chléb v KetoDiet je již připraven k jídlu, takže nemusíte trávit čas pečením nebo opékáním koblih apod. Dodržování stravovacího plánu může být snadné, ale také nemusí. Zde samozřejmě záleží na každém jednotlivci, jak k dietě přistoupí a zda bude mít problémy s dodržováním plánu, nebo zda mu to půjde hladce.

Rychlá příprava
Jednoduchá příprava
Snadné dodržování stravovacího plánuIndividuální
Manuál pro přípravu
Pečivo– již upečené

Rozmanitost pokrmů 9/10

Ketodiet Dezerty

Základem všech potravin a nápojů v KetoDiet jsou samozřejmě bílkoviny. Najdete ho ve všech nabízených potravinách, ať už jde o nápoje nebo polévky, kaše, sirupy, pomazánky atd. V e-shopu KetoDiet si můžete zakoupit také hotové pečivo, proteinové pudinky, zmrzlinu, palačinky nebo dokonce sušené maso Yerky. Pokud budete dodržovat stanovený dietní plán, budete mít dostatečný přísun vitamínů, minerálů a vlákniny. Důležité je také pít hodně tekutin a jíst zeleninu. Pokud se na začátku diety cítíte slabí nebo máte nedostatek energie, můžete si v internetovém obchodě zakoupit některé doplňky stravy, například vitamin C nebo kolagen. Existují také různé ovocné sirupy – nápoje bez cukru.

Sladké a slané
Rozmanitost stravy
Obsahuje vitamíny a minerály
Obsahuje vlákninu

Doporučujeme!

Pokud chcete pokrmy KetoDiet nejprve ochutnat a vyzkoušet, doporučujeme vám objednat si degustační balíček, který je za rozumnou cenu, nebo vyzkoušet jednotlivé pokrmy samostatně. Mějte však na paměti, že samotné ochutnávání ketózu nenastartuje. Kromě toho jsou balíčky na určitou dobu cenově výhodné, a proto jsou jednodušší pro vaši peněženku. 

Zda má každý rád jídlo, je poměrně složitá otázka. Jsou lidé, kteří nemají rádi potraviny s vyšším obsahem bílkovin vůbec, a jsou lidé, kteří je mají rádi všechny. A pak jsou samozřejmě ti, kterým některé potraviny KetoDiet chutnají více a některé méně. Odpověď na tuto otázku je individuální a každý člověk musí sám vyzkoušet, zda mu tyto potraviny chutnají a zda zvládne celou dietu. Proto není nutné objednávat celý dietní plán najednou, ale můžete vyzkoušet ochutnávkový balíček nebo si vybrat potraviny podle své chuti a objednat si je jednotlivě. Pokud se vám líbí, můžete využít zvýhodněné balíčky.

Hubnutí s odborníkem

Ketodiet Hubnuti S Odbornikem

Zajímavou možností, kterou nabízí KetoDiet, je hubnutí s odborníkem. Je vhodný zejména pro jedince, kterým se dlouhodobě nedaří zhubnout a nechtějí se pokoušet o další dietní plán. Svěřit se do rukou profesionála je ideální z několika důvodů. Zjistí, jak se stravujete, jak se pohybujete atd., a na základě toho vám pomůže najít chyby, které vám pak brání v dosažení vysněných výsledků (někdy může jít o zdravotní problém). Odborník na výživu vám sestaví individuální plán, který lze upravit podle vašich potřeb. Bude vás motivovat, pečlivě sledovat vaše výsledky a hodnotit je. Pokud máte zájem o osobní konzultaci, můžete využít jedno z center v Praze, Brně nebo Pardubicích.

Zkušenosti s dietou KetoDiet

KetoDietu někteří používají jako začátek pro lepší a zdravější život. Učí se jíst pravidelně, vyřadit sacharidy a zcela vyloučit některé potraviny, které je obsahují, jako je mouka – chléb, těstoviny, rýže atd. Snížení příjmu sacharidů a naopak zvýšení příjmu bílkovin je při keto dietě klíčové. Je založena na tzv. ketóze. K tomu dojde přibližně po dvou až třech dnech, kdy zcela vyloučíme výše uvedené potraviny. Ve chvíli, kdy tělo nemá obvyklý příjem sacharidů a s ním spojený stálý přísun energie, začne si ji brát jinde – to je okamžik, kdy tělo začne spalovat tuky a tím hubnout. Celý proces je v podstatě o tom, že se tělo naučí využívat energii i jinými způsoby než jen příjmem sacharidů.

Ne každému vyhovuje keto dieta hned od začátku. Pro někoho je to těžké, někdo se cítí unavený, jiného bolí hlava. Po několika dnech však tyto příznaky ustanou a tělo pocítí náhlý příliv energie. Bez ohledu na značku potravin a nápojů, které při keto dietě používáte, jde vždy o stejný postup. Naším hlavním cílem bylo zhodnotit, jak tyto potraviny chutnají, zda jsou snadné, rychlé na přípravu atd.

KetoDiet má e-shop plný opravdu rozmanitých potravin najdete zde nápoje, koktejly, pudinky, palačinky, maso, pečivo, proteinové tyčinky, dezerty a mnoho dalšího. Můžete tak vyzkoušet, co vám nejlépe vyhovuje, a nemusíte se nutit do něčeho, co vám nevyhovuje. Vkus je samozřejmě individuální, takže hodnocení se liší. Většina klientů se však shoduje, že potraviny KetoDiet jsou chutné, zdravé a časově nenáročné.

KetoDietu si pochvalují běžní lidé i celebrity. Někteří lidé nastartují svůj metabolismus a naučí se jíst ketodietu natrvalo. Jiní díky KetoDiet zhubnou a pak žijí jako dřív. Mnoho klientů se však ke KetoDiet stále vrací.

Největší výhodou je, že s balíčky KetoDiet si můžete snadno naplánovat jídlo na celý den. Pokud se také “donutíte” k většímu pohybu, pití velkého množství tekutin a nejíst sladkosti, máte hotovo. Nemusíte řešit, co uvařit, co jíst k večeři nebo zda ji raději úplně vynechat. Žádná panika, že jste zapomněli nakoupit. Stačí si objednat celý zvýhodněný balíček a budete mít doma jídlo připravené na několik dní nebo týdnů.  

Podpora 10/10

Ketodiet Podpora

KetoDiet má velmi dobře navrženou podporu klientů. Můžete je kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, ale můžete využít i online chat. Nejenže můžete získat rady ohledně samotné diety, jaké potraviny si objednat v e-shopu, jak začít s KetoDiet atd., ale můžete také řešit individuální problémy s hubnutím nebo dietou. Online poradci jsou připraveni a ochotni vám pomoci s vašimi dotazy. Kromě online chatu, e-mailu a telefonu.

On-line podpora
Telefon
E-mail
Odpovědi10/10
HodnoceníVýborné


Závěrečné hodnocení

KetoDiet Recenze
Logo Ketodiet

Název: KetoDiet

Shrnutí:
✅ Přírodní hubnutí bez hladovění
✅ Online podpora od odborníků na výživu
✅ Příprava jídla je jednoduchá a rychlá

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Jídla - 10/10
  10/10
 • Důležité parametry - 9/10
  9/10
 • Rozmanitost jídel - 10/10
  10/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.67 (12 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám