KetoDiet Recenze

Vyhody

+ Dietní plán s českou značkou

Nevyhody

Jídla s vyšším obsahem proteinu nemusí chutnat všem
– I přes skvěle promyšlené dietní plány může mít někdo problém s dodržením pravidelnosti stravy

 

Logo Ketodiet

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání keto diet.

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

KetoDiet je společnost zaměřená na hubnutí pomocí zvýšeného příjmu proteinů. Stejně jako řada jiných má ve své nabídce hubnoucí plány i e-shop s proteinovými potravinami a potravinovými doplňky. V nabídce nechybí výhodné balíčky potravin sestavených podle tří druhů hubnoucích plánů – Basic, Medium a Intense, jenž se liší délkou a množstvím potravin podle toho, kolik má klient nadváhu a kolik chce či potřebuje zhubnout. Klienti si mohou samozřejmě potraviny objednávat i jednotlivě, nebo vyzkoušet zvýhodněný balíček s jídlem na 3 dny. O svém hubnutí a stravování se mohou poradit na telefonu i on-line, mohou navštívit některé z KetoDiet center v Praze, Pardubicích či v Brně a pokud si nejsou jistí, nebo dávají přednost individuálnímu hubnoucímu a stravovacímu plánu, je pro ně k dispozici odborný konzultant, který bude jejich hubnutí sledovat, pravidelně vyhodnocovat, upravovat výživový plán a motivovat klienta k těm nejlepším výsledkům. KetoDiet je ryze česká značka, která vychází vstříc těm, kteří chtějí zhubnout zdravě, bez hladovění a stresu. Přináší kompletní jídelníčky, recepty, dietní plány a výhodné balíčky potravin. Klienti se nemusí zdržovat přípravou jídel, která jsou jednoduchá a přitom pestrá. Jejich nachystání je rychlé a vhodné do domácnosti, do práce i na kolej. Výsledky hubnutí s KetoDiet si chválí spoustu klientů a díky tomu se tato značka šíří dál a je čím dál oblíbenější.

KetoDiet video recenze

KetoDiet Recenze

Keto diety jsou v dnešní době velmi populární a oblíbené. Založeny jsou na snížené konzumaci cukrů, a naopak zvýšené konzumaci bílkovin – proteinů. KetoDiet patří mezi pět nejlepších a zároveň – logicky – i nejoblíbenějších webů/e-shopů, které vám s hubnutím pomocí proteinů pomohou. Na jejich stránkách se dá najít podrobné vysvětlení celé diety, ukázky dietního plánu, vzorové jídelníčky, recepty a samozřejmě můžete využít jejich e-shop a objednat si dietní balíčky na míru. Na ty jsme se zaměřili a zjistili jsme, jaká je jejich cena v poměru s kvalitou, zda jsou dostatečně pestré, plné vitamínů, minerálů a vlákniny a zda se skutečně vyplatí do hubnutí s KetoDiet jít.

Finance 9/10

Pokud se rozhodnete, že chcete hubnout s KetoDiet, máte několik možností. Jednou z nich je objednat si jejich potraviny samostatně a sami si sestavit dietní plán – víte-li, jak na to. Využít můžete i on-line výživové poradce, nebo osobního poradce, který se vám bude věnovat individuálně. Nejjednodušší cestou je však vybrat některý z jejich balíčků, které se liší podle toho, kolik chcete – nebo potřebujete – zhubnout. Balíček Basic obsahuje keto-potraviny na 2 týdny, balíček Medium na 3 týdny a balíček Intense na 4 týdny.

Balíček BASIC (2 týdny)od 3159.-
Balíček MEDIUM (3 týdny)od 4563.-
Balíček INTENSE (4 týdny)Od 6128.-
Šejkr v ceně

Obsah balíčků a jejich cena

Každý z dietních balíčků se odlišuje podle toho, kolik je potřeba zhubnout. Abyste poznali, jaký balíček se pro vás nejlépe hodí, je ideální využít kalkulačku dietního plánu na webových stránkách. Stačí do ní zadat, zda jste muž či žena, kolik měříte, vážíte a jaký je váš věk. Pokud chcete výpočet přesnější, zadáte i obvod pasu a boků. Kalkulačka vám vypočítá, zda máte nadváhu (a kolik) a zároveň vám doporučí jeden z balíčků.

Cena balíčku Basic je nejnižší, ale nenechte se zmást. Je to tím, že se jedná o jídla na 2 týdny. Následující balíčky Medium a Intense mají jídla vypočítaná na 3 a 4 týdny, proto je jejich cena vyšší. Záleží také na tom, zda vybíráte balíček pro první nebo pro druhý krok dietního plánu. I tady se pak ceny liší. K tomu, abyste dosáhli požadované hmotnosti a naučili sebe i své tělo přijímat správné množství a druh potravin, a navíc ještě v určité pravidelné časy, je potřeba dietní plán opakovat – dělí se proto na 3 kroky.

Balíčky pro jednotlivé plány se dají objednat už od 3159 Kč (Balíček Basic pro druhý krok) až po necelých 7000 Kč. Pokud se však trefíte do výhodné akce, můžete se u dražších balíčků dostat na velké slevy (až o 2000 Kč méně).

U zmíněného balíčku Basic pro druhý krok dostanete za cenu 3159 Kč 56 jídel. Cena jednoho jídla pak vychází na cca 56 Kč. S ostatními balíčky je propočet ceny na jedno jídlo podobný. Ovšem akční nabídky jsou tak výhodné, že se můžete dostat i na cenu kolem 46 Kč za jedno jídlo, což už je podstatně optimističtější. V této ceně se pak KetoDiet vyrovná ostatním keto dietním plánům jiných společností. Ke každému balíčku dostane klient navíc stylový šejkr zdarma.

Jídla 10/10

Hlavním cílem všech balíčků KetoDiet je nejen pestrost vaší stravy a dostatečný přísun proteinů, vitamínů, minerálů apod., ale hlavně pravidelná vyvážená strava. Proto k jednotlivým balíčkům obdržíte i podrobný manuál – plán, kdy jíst/pít která jídla, případně jak je připravovat. Očekávejte, že s tímto plánem bude potřeba naučit se jíst více jídel v menších porcích a samozřejmě žádné nevynechat. Základem vašeho jídelníčku s KetoDiet se stane pět denních jídel, tedy snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře. Mezitím bude důležitý i dostatečný přísun tekutin.

Snídaně
Dopolední svačina
Oběd
Odpolední svačina
Večeře

Důležité parametry 9/10

Keto dietu byste mohli držet i sami, buď s podrobným nastudováním dietních plánů, nebo s pomocí odborníků, popř. s pomocí individuálního poradce. Problém je v tom, že abyste nastartovali tělo tím správným směrem a ono začalo samo spalovat více tuků a redukovalo váhu, je potřeba nasadit skutečně vysoký příjem proteinu. Proto KetoDiet přichází s pestrým výběrem jídel a nápojů, jejichž příprava je jednoduchá a nezabere vám mnoho času. Je ideální domů, do práce, ale třeba i na kolej nebo do školy.

Rychlá příprava
Jednoduchá příprava
Snadné dodržování stravovacího plánuIndividuální
Manuál pro přípravu
Pečivo– již upečené

Jak už jsme zmínili výše, ke každému balíčku najdete i podrobný návod, jak na to. Výhodou je, že pečivo v KetoDiet je již nachystané ke konzumaci, takže se nemusíte zdržovat žádným pečením či rozpékáním houstiček apod. Dodržování stravovacího plánu může být snadné, ale také nemusí. Tady samozřejmě záleží na každém jednotlivě, jak ke své dietě bude přistupovat a zda bude s dodržením plánu bojovat, nebo mu to půjde hladce.

Pestrost jídel 9/10

Základem všech jídel a nápojů v KetoDiet je samozřejmě protein. Ten najdete ve všech nabízených potravinách, ať se jedná o nápoje, nebo polévky, kaše, sirupy, pomazánky atd. V e-shopu KetoDiet můžete zakoupit i pečivo určené rovnou ke konzumaci, ale i proteinové pudinky, zmrzliny, palačinky nebo třeba sušené maso značky Yerky. Pokud budete dodržovat nastavený dietní plán, budete mít zároveň dostatečný přísun vitamínů, minerálů i vlákniny. Důležité je také pít dostatek tekutin a v mezičase konzumovat zeleninu. Pokud byste se na začátku diety cítili slabí nebo neměli dost energie, můžete si v e-shopu zakoupit i některé doplňky stravy, jako vitamín C nebo kolagen. K dispozici jsou i různé ovocné sirupy – nápoje bez cukru.

Sladké a slané
Rozmanitost stravy
Obsahuje vitamíny a minerály
Obsahuje vlákninu
Chuť jídelIndividuální

Zda jídla chutnají všem, je poměrně složitá otázka. Jsou lidé, kterým jídla s vyšším obsahem proteinu nechutnají vůbec, a jsou lidé, kterým naopak chutnají všechna. A pak jsou samozřejmě i tací, kterým něco z jídel KetoDiet chutná a něco méně. Odpověď na tuto otázku je individuální a každý si musí sám vyzkoušet, zda mu tyto potraviny chutnají a zvládne celou dietu. Proto není nutné objednávat hned celý jídelníček – dietní plán, ale můžete vyzkoušet degustační balíček, nebo si vybrat potraviny podle své chuti a objednat si je jednotlivě. Pokud vám budou chutnat, můžete využít zvýhodněné balíčky.

Hubnutí s odborníkem

Zajímavou možností, kterou KetoDiet nabízí, je hubnutí s odborníkem. Je vhodné především pro jedince, kterým se nedaří zhubnout již delší dobu a nechtějí už zkoušet sami za sebe další dietní plán. Svěřit se odborníkovi je ideální hned z několika důvodů. Zjistí, jak se stravujete, pohybujete atd. a na základě toho vám pomůže najít chyby, které děláte a které pak brání vysněným výsledkům (někdy to může být i zdravotní problém). Odborník na výživu vám sestaví individuální plán, který může podle vaší potřeby upravovat. Bude vás motivovat, detailně bude sledovat vaše výsledky a vyhodnocovat je. Pokud byste měli zájem o osobní konzultaci, je možné využít některé z center v Praze, Brně nebo Pardubicích.

Zkušenosti s KetoDiet

KetoDiet někteří využívají jako start pro lepší a zdravější život. Naučí se pravidelně jíst, odbourají sacharidy a zcela vyloučí některé potraviny, které je obsahují, jako mouka – pečivo, těstoviny, rýže apod. Snížení příjmu sacharidů, a naopak zvýšení příjmů proteinů, je v keto dietě klíčové. Stojí totiž na tzv. ketóze. Ta nastává cca po dvou až třech dnech, kdy zcela vyloučíme výše zmíněné potraviny. Ve chvíli, kdy tělo postrádá obvyklý příjem sacharidů a s ním i neustálý příděl energie, začne ji brát jinde – nastane chvíle, kdy tělo začne spalovat tuky a tím i hubnout. V podstatě je celý proces především o tom, aby se tělo naučilo využívat energii i jinak než jen příjmem sacharidů.

Ne každému je hned od začátku s keto dietou dobře. Někomu je těžko, někdo se cítí unavený, jiné bolí hlava. Tyto průvodní jevy však po pár dnech skončí a tělo pociťuje náhlý příval energie. Ať už držíte keto dietu s jakoukoli značkou potravin a nápojů, vždy se jedná o stejný proces. Naším cílem bylo především zhodnotit, jak tato jídla chutnají, zda se připravují snadno, rychle apod.

KetoDiet má e-shop plný opravdu pestré stravy najdete v něm nápoje, smoothie, pudinky, palačinky, maso, pečivo, proteinové tyčinky, dezerty a mnoho dalšího. Díky tomu si můžete vyzkoušet, co vám nejvíce chutná a vyhovuje a nemusíte se nutit do něčeho, co vám nechutná. Chutě jsou samozřejmě individuální, takže hodnocení je různé. Většina klientů se však shoduje v tom, že potraviny od KetoDiet jsou chutné, zdravé a šetří plno času.

KetoDiet si pochvalují obyčejní lidé i celebrity. Někteří si tak nastartují metabolismus a naučí se podle ketodiety stravovat už napořád. Jiní s KetoDiet zhubnou a pak žijí tak, jako před tím. Hodně klientů se ale ke KetoDiet vrací.

Největší výhodou je, že s KetoDiet balíčky máte jídlo jednoduše naplánované na celý den. Pokud se k tomu ještě donutíte více hýbat, pít dostatečné množství tekutin a nejíst sladké, máte po starostech. Nemusíte vymýšlet, co si uvaříte, co budete jíst k večeři či ji raději zcela vynecháte. Žádná panika, že jste zapomněli nakoupit. Stačí si objednat celý zvýhodněný balíček a jídlo na několik dnů až týdnů máte doma nachystáno.  

Podpora 10/10

KetoDiet má velmi dobře řešenou podporu klientů. Můžete se s nimi spojit telefonicky nebo e-mailem, ale využít můžete i on-line chat. Radit se můžete nejen o dietě jako takové, o tom, jaké potraviny si objednat v e-shopu, jak začít s KetoDiet atd., ale můžete řešit i individuální záležitosti s hubnutím či stravováním. On-line poradci jsou připraveni a ochotně vám s vašimi otázkami pomohou. Vedle on-line chatu, e-mailu a telefonu je možné navštívit také již výše zmíněná centra KetoDiet na Praze 10 a 6, v Brně nebo v Pardubicích.

On-line podpora
Telefon
E-mail
Odpovědi10/10
HodnoceníVýborná


Závěrečné hodnocení

KetoDiet Recenze
Logo Ketodiet

Název: KetoDiet

Shrnutí:
✅Přirozené hubnutí bez hladovění
✅On-line podpora výživových poradců
✅Příprava jídel je snadná a rychlá

 • Finance - 9/10
  9/10
 • Jídla - 10/10
  10/10
 • Důležité parametry - 9/10
  9/10
 • Pestrost jídel - 9/10
  9/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.75 (4 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám