KetoMix Recenze

KetoMix Recenze

Výhody

+ Jednoduchá dieta.
+ Balíček obsahuje jídla na celý den.
+ Bohaté na vitamíny a minerály.

Nevýhody

– Některá jídla nemusí chutnat každému.

Ketomix Logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

KetoMix je promyšlená česká dieta, která vám pomůže se shazováním přebytečných kil. Dieta je založena na jednoduchém, ale účinném, principu ketonové diety. Jde vlastně o připravené balíčky jídel, co vám pomohou zhubnout několik kilogramů během pár týdnů.

Základem ketonové diety, a tedy i KetoMix diety, je nízký příjem sacharidů. Cílem je vyvolat v těle stav nazývaný Ketóza. Ten je vědecky podložený a vzniká tehdy, když tělo nemá dostatek sacharidů.

Nedostatek sacharidů potřebuje tělo nějakým způsobem nahradit, aby mu nescházela energie. Sacharidy začne nahrazovat ketony, které tvoří v játrech a začne spalovat zásoby uloženého tělesného tuku.

Do teď vypadá držení takové diety jako docela namáhavá disciplína. Ale to je omyl. Výhodou ketonové diety je tedy rychlé hubnutí, které je vědecky podložené. Nicméně, na KetoMix je skvělé, že vám pomůže tuto dietu dodržovat.

Při nastavování KetoMix spolupracovalo několik výživových poradců. Těm se podařilo vyvinout dietní plán založený na speciálních jídlech, které vám pomohou s efektivním shazováním nahromaděných kilogramů.

Základem každé diety je vytrvalost. Pokud se jednou naruší dietní plán, tak se nakonec zboří jako domeček z karet. Teď se určitě děsíte toho, jak budete muset dodržovat složité jídelníčky, denně stát u plotny, vařit podle přesně danných receptů a jezdit všude s batohem plným krabiček. Tak toto s KetoMixem nehrozí.

KetoMix obsahuje na přípravu jednoduchá jídla, která uvaříte během okamžiku. Podle dietního plánu, obvykle na 4 týdny, získáte balíček plný jídel. Na 4 týdny tedy budete mít připravených 140 jídel. Ty vám po celou dobu diety nahradí obvyklý jídelníček. Takže budete jíst pouze KetoMix stravu, ušetříte čas s vymýšlením jídla na další dny, ušetříte čas ztracený vařením, s mytím nádobí a ještě zhubnete.

Finance – 10/10

KetoMix se zdá na první pohled jako velice nákladná záležitost. Pokud ho neseženete v akci, tak vás může 4týdenní plán vyjít na téměř 7000 Kč. Vysoká částka. Má to však háček. Tento plán obsahuje 140 jídel.

Když vydělíte cenu balíčku s počtem jídel, tak se dostanete na nějakých 50 Kč za jedno dietní jídlo. To už není tak zlé. A to ještě přidejte fakt, že vlastně nemusíte nic vymýšlet, vážit, vařit nebo plánovat. Zda se vám to vyplatí nebo ne, to už si musíte dokázat spočítat sami.

Balíček na 2 týdny (70 porcí jídla)2890 Kč včetně DPH
Balíček na 3 týdny (110 porcí jídla)4390 Kč včetně DPH
Balíček na 4 týdny (140 porcí jídla)5390 Kč včetně DPH
Šejkr v ceně?

Jídla – 10/10

I dieta se musí užívat, aby si hlava zachovala zdravou mysl, a nesmí se při ní trpět. Z toho důvodu je důležité, abyste při dietě nezapadli do nějakého stereotypu. Stejně důležité je dodržovat tradiční jídelní plán, na který jsme si zvykli snad už ve středověku. To znamená pravidelné stravování.

Snídaně
Dopolední svačina
Oběd
Odpolední svačina
Večeře

Důležité parametry – 8/10

U diety by vás měl zajímat nejen její účinek, ale také její náročnost na přípravu nebo dodržování. KetoMix je balíček předpřipravených jídel, jejichž příprava se většinou vejde do 5 minut.

Tak například zeleninovou polévku rozmícháte v teplé vodě a v podstatě můžete začíst jíst. Na sýrové omeletě si pochutnáte po jejím umíchání v šejkru a opečením na pánvičce s kapkou oleje. A na teplých houstičkách si pochutnáte po krátké přípravě. Směs těsta smícháte s vodou, vytvarujete bochánky a dáte je péct při 180 °C na 15 minut do trouby. Žádná věda ani velká práce to není.

Rychlá příprava?
Jednoduchá příprava?
Snadné dodržování stravovacího plánu? (díky připraveným pokrmům)
Manuál pro přípravu
Pečení houstiček trvá delší dobu

Pestrost jídel – 8/10

Kromě rozmanitosti jednotlivých chodů je pro tělo a mysl důležité, aby měli různé chuťové podněty, a ne jen strohou stravu bez chuti. Jídla jsou chuťově pestrá a vychutnáte si například rajčatovou polévku, sýrovou omeletu, banánovou nebo čokoládovou kaši a vanilkový puding.

To nejdůležitější jsou výživové hodnoty. Bílkoviny, vitamíny, vláknina a dostatek minerálů získá tělo společně s jídlem, aby mu nic nescházelo a mohlo v klidu hubnout.

Sladké a slané
Rozmanitost stravy? (kaše, polévky, vejce, houstičky)
Obsahuje vitamíny a minerály?
Obsahuje vlákninu
Jídla nemusí chutnat každému

Zkušenosti s KetoMix

Určitě už jste napjatí se dozvědět o zkušenostech s KetoMix dietou, a hlavně to, jestli se s ní dá opravdu zhubnout. Nebo je to jen reklamní tahák? Není to reklamní trik, ale úplně jednoduché to s dietou také není. No, ve výsledku to vlastně jednoduché je. Pojďme se na to podívat.

Ketóza je jasně prokázaný jev, o kterém si můžete přečíst i na Wikipedii. Při ketóze vznikají v krvi takzvané ketolátky. Ty se začnou v těle tvořit, když poklesne zásoba glykogenu. Tato zásoba poklesne se sníženým příjmem sacharidů. Sacharidy jsou například cukry, ale také mouka. Takže je přijímáte společně s potravou. Jsou to těstoviny, pečivo, rýže a tak dále. Když tyto potraviny omezíte, tak tělo ztratí vydatný energetický příjem, který potřebuje pro své fungování. Tento příjem je potřeba nahradit. A tady přijdou na řadu nahromaděné tuky, které začne tělo přeměňovat na energii. Energie se spálí, tuky zmizí a ručička váhy jde dolů.

Při KetoMix je nutné počítat s tím, že při první fázi vás pár dní může bolet hlava. Nicméně, do stavu ketózy se dostanete během 2-3 dnů. Po této době začne tělo používat ketony, vám se výrazně zlepší nálada a ručička váhy se pohne směrem dolů.

Lidé si KetoMix dietu pochvalují. Nejen proto, že jsou její jídla celkem dobrá, ale také proto, že se rychle připravují. Svačina, oběd. Vlastně jídlo na celý den se vám vejde do malé tašky. K jejich přípravě vám stačí šejkr, který je většinou součástí balíčku, nebo prostě nějaká nádoba, kde jídlo připravíte. Často budete potřebovat jen horkou vodu.

KetoMix je plnohodnotné jídlo se sníženým podílem sacharidů. Musíte počítat s tím, že jeho konzistence je většinou kašovitá. Tedy až na houstičky, výborná vajíčka a palačinky.

Nebudu vám tvrdit, že jsou všechna jídla výborná. To rozhodně nejsou. Ale nejsou ani odporná. Něco chutná lépe, něco ne. Chutě se liší, takže jednomu nechutná puding a druhému zase ano. Třeba omeletu a polévky si pochvaluje snad každý, kdo KetoMix dietu držel.

Kolik se dá s KetoMix zhubnout? Hubněte s rozumem, takže než si objednáte balíček diety, tak na stránkách KetoMix e-shopu použijte kalkulačku BMI. Ta vám napoví s výběrem dietní kůry.

Kolik zhubnete záleží nejen na dietě, ale také na vašem metabolismu. Někdo zhubne za 5 dní kilo a další shodí za dva týdny 3 kilogramy. Je to různé, ale opravdu to funguje.


Navštívit stránku →


Závěrečné hodnocení

KetoMix Recenze
Ketomix Logo

Název: KetoMix

Shrnutí:
✅Jednoduchá příprava jídel
✅Jídla na celý dietní plán
✅Dostatek chuťových variací
✅Možnost přikoření pokrmy
✅Dobře zasytí
✅Houstičky, palačinky a omelety

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Jídla - 10/10
  10/10
 • Důležité parametry - 8/10
  8/10
 • Pestrost jídel - 8/10
  8/10
9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.5 (14 Recenzí)

Navštívit stránku →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem