KetoMix Recenze

Vyhody

+ Jednoduchá dieta.
+ Balíček obsahuje jídla na celý den.
+ Bohaté na vitamíny a minerály.

+ Pestrá jídla, kde si vyberete sladké i slané.

Nevyhody

Některá jídla nemusí chutnat každému.

 

Ketomix Logo

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání keto diet.

KetoMix Recenze

Shrnutí:

KetoMix je keto dieta, která je postavena na minimálním příjmu sacharidů a zvýšeném příjmu proteinů. Během první – redukční fáze nastane (už po 2-3 dnech) tzv. stav ketózy, kdy kila začnou jít dolů. KetoMix má několik výhodných balíčků, které obsahují určitý počet jídel doporučených na konkrétní počet dní. Tato jídla pak doplňujete povoleným množstvím zeleniny a oříšků a pijete dostatečné množství tekutin. K dispozici je pestrá řada jídel od slaných omelet až po sladké kaše, pudinky, palačinky, ale i koktejly, proteinové tyčinky nebo dokonce proteinové čokolády.

KetoMix video recenze

Finance – 9/10

Ketomix Cena

KetoMix se zdá na první pohled jako velice nákladná záležitost. Pokud ho neseženete v akci, tak vás může 4 týdenní plán vyjít na téměř 7000 Kč. Vysokou částku vám však vynahradí nejen to, že vaše kila půjdou opravdu dolů, protože na rozdíl od jiných druhů diet, ty ketonové skutečně fungují (KetoMix nevyjímaje), ale navíc budete mít zajištěno jídlo téměř na celé dny.  Tento plán obsahuje rovnou 140 jídel, která můžete – ale nemusíte – doplňovat povolenou zeleninou, oříšky nebo semínky. 

Když vydělíte cenu balíčku s počtem jídel, tak se dostanete na nějakých 50 Kč za jedno dietní jídlo. To už není tak vysoká cena – většina keto diet je na tom finančně podobně. Můžete samozřejmě narazit i na nižší částky, ale pozor – většinou jsou to dietní plány, kde si musíte mnohem více a častěji vařit. A ono vaření z vlastních surovin podle keto diety není zrovna levná záležitost. K tomu navíc přidejte fakt, že vlastně nemusíte nic vymýšlet, vážit, vařit nebo plánovat. Zda se vám to vyplatí nebo ne, to už si musíte dokázat spočítat sami, ale pokud chcete hubnout, jíst zdravěji a navíc ušetřit čas, je pro nás KetoMix jasná volba. 

Zvolit ale můžete samozřejmě i balíčky za menší částky – na kratší dobu. K dostání je balíček na dva nebo tři týdny, ale i tzv. ochutnávkový balíček na vyzkoušení, který obsahuje dva druhy koktejlu KetoMix, sýrovou palačinku a zeleninovou polévku – vše v prášku, instantní. K tomu si případně můžete dokoupit další jídla z e-shopu KetoMix podle svého uvážení. Záleží vlastně jen na vás, zda se vám bude chtít přemýšlet a sestavit si jídelníček z jednotlivých druhů jídel podle své chuti, nebo to necháte na odbornících a vyberete si rovnou předchystané výhodné balíčky.  

I dieta se musí užívat, aby si hlava zachovala zdravou mysl, a nesmí se při ní trpět. Z toho důvodu je důležité, abyste při dietě nezapadli do nějakého stereotypu. Stejně důležité je dodržovat tradiční jídelní plán, na který jsme si zvykli snad už ve středověku. To znamená pravidelné stravování.

Balíček na 2 týdny (70 porcí jídla)2312Kč včetně DPH - v akci - jinak 3568 Kč
Balíček na 3 týdny (110 porcí jídla)3512 Kč včetně DPH - mimo akci 5104 Kč
Balíček na 4 týdny (140 porcí jídla)4312 Kč včetně DPH - mimo akci 6713 Kč
Cena za jedno jídlocca 50 Kč
Šejkr v ceně? (šejkr nebo jiný dárek dle výběru)

Jídla – 10/10

Ketomix Jidla

I dieta se musí užívat, aby si hlava zachovala zdravou mysl, a nesmí se při ní trpět. Z toho důvodu je důležité, abyste při dietě nezapadli do nějakého stereotypu. Stejně důležité je dodržovat tradiční jídelní plán, na který jsme si zvykli snad už ve středověku. To znamená pravidelné stravování.

Snídaně
Dopolední svačina
Oběd
Odpolední svačina
Večeře

Důležité parametry – 10/10

Ketomix Jidelnicek

U diety by vás měl zajímat nejen její účinek, ale také její náročnost na přípravu nebo dodržování. KetoMix je balíček předpřipravených jídel, jejichž příprava se většinou vejde do 5 minut.

Tak například zeleninovou polévku rozmícháte v teplé vodě a v podstatě můžete začíst jíst. Na sýrové omeletě si pochutnáte po jejím umíchání v šejkru a opečení na pánvičce s kapkou oleje. A na teplých houstičkách si pochutnáte po celkem rychlé přípravě. Směs těsta smícháte s vodou, vytvarujete bochánky a dáte je péct při 180 °C na 15 minut do trouby. Žádná věda ani velká práce to není.

Rychlá příprava?
Jednoduchá příprava?
Snadné dodržování stravovacího plánu?
Manuál pro přípravu
Pečivo

Pozor na!

Při dietě KetoMix je nutné počítat s tím, že v první fázi vás pár dní může bolet hlava. Nicméně, do stavu ketózy se dostanete během 2-3 dnů. Po této době začne tělo používat ketony, vám se výrazně zlepší nálada a ručička váhy se pohne směrem dolů.

Pokud si chcete keto jídlo vylepšit a udělat si k němu směs z povolené zeleniny a oříšků, může se příprava trochu protáhnout. Záleží také na tom, zda si zeleninu zchroupete syrovou, nebo ji povaříte či uděláte na páře, což se při keto dietě doporučuje. To už ale záleží na vašich chutích. 

Na druhou stranu pokud máte hlad a potřebujete rychle něco, co vás zasytí a nemáte ani možnost uvařit si vodu, stačí rozmíchat ve studené vodě a šejkru koktejl, nebo si nakoupit do zásoby nějaké proteinové tyčinky, suchary apod. 

Pestrost jídel – 10/10

Ketomix Jidla Ukazka

Kromě rozmanitosti jednotlivých chodů je pro tělo a mysl důležité, aby měli různé chuťové podněty, a ne jen strohou stravu bez chuti. Jídla z KetoMix jsou chuťově pestrá a vychutnáte si například rajčatovou polévku, sýrovou omeletu, banánovou nebo čokoládovou kaši, vanilkový puding a řadu dalších vynikajících pokrmů.

To nejdůležitější jsou však výživové hodnoty. I ty jsou samozřejmě v jídlech KetoMix zastoupeny v hojné míře. Najdete zde bílkoviny, vitamíny, vlákninu i dostatek minerálů, které vaše tělo potřebuje, aby mohlo v klidu hubnout.

Pokud byste se cítili během keto diety velmi unaveně, nebylo vám dobře, příliš vás bolela hlava apod., nepřestávejte. Nesnažte se omezit keto dietu a nahrazovat ji klasickým jídlem. Zbytečně si celý proces hubnutí zastavíte. Lepší je poradit se s odborníkem na klientské lince a na základě toho doplnit různé vitamíny a minerály. Lehká nevolnost, únava nebo bolest hlavy je v prvních dnech i týdnech keto diety obvyklá. Někdy pomůže doplnit výživu potravinovými doplňky. I ty samozřejmě seženete na e-shopu KetoMix. Není nutné shánět je někde jinde. 

Sladké a slané
Rozmanitost stravy? (kaše, polévky, vejce, houstičky)
Obsahuje vitamíny a minerály?
Obsahuje vlákninu

Náš tip!

Lidé si KetoMix dietu pochvalují. Nejen proto, že jsou její jídla dobrá, ale také proto, že se rychle připravují. Svačina, oběd. Vlastně jídlo na celý den se vám vejde do malé tašky. K jejich přípravě vám stačí šejkr, který je většinou součástí balíčku, nebo prostě nějaká nádoba, kde jídlo připravíte. Často budete potřebovat jen horkou vodu.

Pokud si objednáte celý balíček jídel – ať už ochutnávací, nebo na dva, tři či čtyři týdny, získáte kromě šejkru či jiného dárku zdarma i manuál, jak vařit, co a jak kombinovat a najdete v něm i řadu chutných receptů, které jsme osobně vyzkoušeli. Některé jsou rychlé, jiné o něco pracnější. Trochu práce navíc se však odrazí v chuti vašeho jídla a rozhodně se vyplatí. 

Moje zkušenost s KetoMix

KetoMix je plnohodnotné jídlo se sníženým podílem sacharidů. Musíte počítat s tím, že jeho konzistence je většinou kašovitá. Tedy až na houstičky, výborná vajíčka a palačinky.

Nebudu vám tvrdit, že jsou všechna jídla výborná. To nejsou. Něco chutná lépe, něco ne. Nesmíme ale zapomínat, že chuť je velmi individuální. Chutě se člověk od člověka liší, takže jednomu nechutná puding a druhému zase ano. Třeba omeletu a polévky si pochvaluje snad každý, kdo KetoMix dietu držel. Očekávejte, že jídla KetoMix jsou všechna mírně nasládlá – a to i zeleninová polévka nebo sýrová omeleta.

Kolik se dá s KetoMix zhubnout? Hubněte s rozumem, takže než si objednáte balíček diety, tak na stránkách KetoMix e-shopu použijte kalkulačku BMI. Ta vám napoví s výběrem dietní kůry. A pokud si nejste jisti, obraťte se na podporu, nebo rovnou výživovou poradkyni, jako my. 

Kolik zhubnete záleží nejen na dietě, ale také na vašem metabolismu. Někdo zhubne za 5 dní kilo a další shodí za dva týdny 3 kilogramy. Je to různé, ale opravdu to funguje.

Podpora – 10/10

Ketomix Podpora

KetoMix je pro své klienty k dispozici na telefonu, e-mailu i na live chatu. Odpovědi na otázky tak můžete získat během chvilinky. My jsme vyzkoušeli live chat a byli jsme spokojení. Operátorka – poradkyně nám vysvětlila nejen postup diety a ideální řešení právě pro nás, ale také nám doporučila výhodné balíčky KetoMix, které se vyplatí koupit. 

Problém nastal, když jsme řešili u některých jídel chuť, která nám nesedla. S naším dotazem na výměnu jídla či vrácení peněz jsme se nesetkali s velkou ochotou. Byla nám doporučena výživová poradkyně a nabídnuty další druhy jídel, avšak bez vrácení peněz za ta, která nám úplně nesedla. I přesto můžeme společnost KetoMix určitě doporučit. Jídla jsou až na pár výjimek, které nám nesedly, velmi chutná, rychlá a jistě se najde řada dalších spokojených zákazníků. 

On-line podpora
Telefon
E-mail
Odpovědi10/10
HodnoceníVýborné


Závěrečné hodnocení

KetoMix Recenze
Ketomix Logo

Název: KetoMix

Shrnutí:
✅Jednoduchá příprava jídel
✅Jídla na celý dietní plán
✅Dostatek chuťových variací
✅Možnost přikoření pokrmy
✅Dobře zasytí
✅Houstičky, palačinky a omelety

 • Finance - 9/10
  9/10
 • Jídla - 10/10
  10/10
 • Důležité parametry - 10/10
  10/10
 • Pestrost jídel - 10/10
  10/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.32 (31 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem