Chia Shake Recenze

Vyhody

+ Chutná jídla připravená během chvilky
+ Strava bohatá na vitamíny a vlákninu snižující hladinu cukru v krvi

Nevyhody

Nízkosacharidová strava nemusí vyhovovat každému
– Je třeba dlouhodobé dodržování, aby se předešlo jojo efektu

 

Chia Shake Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Chia Shake jsou zdravá jídla ze superpotravin, která obsahují vyvážený poměr živin, vitamínů a minerálů. Nabízejí produkty na míru pro hubnutí, pro zdravý životní styl, pro sportovce i pro vegany – zkrátka si vybere opravdu každý! K dispozici máte nejen zákaznickou podporu, ale také výživové poradkyně, které vám pomohou vybrat správný směr a upravit stávající životní styl. Můžete vyzkoušet výhodné dietní balíčky a dietní plány na týden až 2 měsíce. Dieta od Chia Shake nabízí pohodlné hubnutí bez negativního jojo efektu a je cenově dostupná!

Chia Shake Recenze

Chia Shake Keto Dieta

Chia Shake vyvrací dlouholetý mýtus, že zhubnout se dá jen hladověním a cvičením v posilovně. Naučíte totiž své tělo, aby tuky spalovalo samo díky řadě dietních jídel udržujících ketonovou dietu. Budete spalovat vlastní tukové zásoby jako zdroj energie, a to bez hladovění a úmorného cvičení.

Nejlepší na tom je, že tato dieta je i cenově dostupná a bez nežádoucího jojo efektu. Produkty nabízené na eshopu jsou vhodné pro příznivce ketonové, Atkinsonovy i low carb diety. Přednostmi Chia Shake je hubnutí bez hladovění, rychlé výsledky, produkty bez přidaného cukru a jídlo 5x denně. Navíc se vám výrazně sníží chuť na jídlo a s tím souvisí i následné snížení hladiny cukru v krvi.

V produktech Chia Shake jsou cukry a sacharidy nahrazeny kvalitními bílkovinami, které spolehlivě zaženou pocit hladu. A proto díky keto dietě nemusíte cvičit ani hladovět. Vybírat můžete z široké nabídky proteinových jídel od koktejlů a kaší až po lahodné palačinky nebo pudink.

Ketonová jídla Chia Shake dokážou plně nahradit stravu a mají vysoký obsah nejen bílkovin a vlákniny, ale také veškerých tělu prospěšných vitamínů a minerálů. Chia semínka obsažená v produktech navíc zasytí, hydratují a dodají zdravé omega-3 mastné kyseliny.

Finance – 10/10

Chia Shake Dietni Balicky

Keto dieta vás dostane do stavu ketózy, kdy si organismus bere energii z tukové tkáně a tím aktivuje rychlejší hubnutí. K tomu dochází na základě konzumace bílkovin a omezenému příjmu sacharidů. Sacharidů je dovoleno jen velice malé množství a jejich příjem by neměl denně překročit 40 g. Plně funkční ketóza pak nastává po 2 až 3 dnech a je velice důležité udržovat pravidelný pitný režim.

Díky bílkovinám obsaženým v dietních jídlech Chia Shake si zachováte svaly a bude docházet k přednostnímu úbytku tukových zásob. U ketonové diety s dietními jídly Chia Shake můžete procházet vždy jednou ze 3 fází:

 • fáze 1 – pro vylepšení postavy, 5 týdnů, předpokládaný úbytek váhy v rozmezí 1 až 3,5 kg
 • fáze 2 – pro optimální formu, 8 týdnů, předpokládaný úbytek váhy v rozmezí 3,5 až 5 kg
 • fáze 3 – pro výraznější zhubnutí, 12 týdnů, předpokládaný úbytek váhy v rozmezí 5 až 11 kg

Chia Shake pro své zákazníky připravil rovnou i ketonové dietní balíčky. Balíček na týden vás vyjde na 1 399 Kč, na 2 týdny na 2 499 Kč, na 4 týdny na 4 799 Kč a na 8 týdnů na 8 990 Kč.

Cena jednotlivého jídla se pohybuje v rozmezí od 32 do 40 Kč v závislosti na vybraném dietním balíčku. Každý balíček obsahuje předvybrané potraviny, ale na vás je poté výběr konkrétní příchutě. Navíc obdržíte shaker, dietní plán a dárek.

Samozřejmě je možné si také sestavit dietní plán dle vašich představ a objednat si jednotlivé potraviny samostatně. Výběr je poměrně široký a vybere si opravdu každý.

Plán na cca 2 týdny2 499 Kč
Plán na cca 3 týdny-
Plán na cca 4 týdny4 799 Kč
Cena za jedno jídlo32 - 40 Kč
Šejkr v ceněNe, ale dárek v podobě překvapení

Obsah balení a cena

Obsahy jednotlivých dietních balíčků Chia Shake se liší, jelikož každý z nich je určen na jiný časový úsek a předpokládá se při něm jiný váhový úbytek.

U dietních koktejlů můžete vybírat z 9 lákavých příchutí (jahoda a malina, banán, vanilka, čokoláda, hruška se skořicí, pistácie, cappuccino, třešeň nebo lískový oříšek), chia pudink nabízí 3 příchutě (mango, lesní plody, piňa colada), palačinky můžete vybírat ze 2 variant (vanilkové a banánové), polévky nabízejí 3 příchutě (rajská, zeleninová, sýrová) a omelety si můžete vychutnat také ve 3 variantách (sýrová, zeleninová, žampionová).

Keto dieta na týden

Chia Shake Na Jeden Tyden

Balíček keto diety Chia Shake na týden obsahuje dietní koktejl (10 porcí), chia pudink (10 porcí), proteinové palačinky (10 porcí) a dietní tyčinky (5 porcí). Získáte celkem 35 jídel, přičemž každé z nich vás vyjde na 40 Kč. Celková cena balíčku je 1 399 Kč. Tento malý dietní balíček je vhodný pro vyzkoušení jídel, ale pro větší výsledky je doporučován rozhodně některý z následujících balíčků.

Keto dieta na 2 týdny

Chia Shake Na Dva Tydny

Balíček keto diety Chia Shake na 2 týdny obsahuje velký dietní koktejl (30 porcí), chia pudink (10 porcí), proteinové palačinky (10 porcí), dietní polévku (10 porcí) a dietní omelety (10 porcí). Získáte celkem 70 jídel, přičemž každé z nich vás vyjde na 32 Kč. Celková cena balíčku je 2 499 Kč.

Keto dieta na 4 týdny

Balíček keto diety Chia Shake na 4 týdny obsahuje 2 velké dietní koktejly (60 porcí), 2 chia pudinky (20 porcí), 2 x proteinové palačinky (20 porcí), 2 x dietní polévku (20 porcí), dietní omelety (10 porcí) a dietní kaši (10 porcí). Získáte celkem 140 jídel, přičemž každé z nich vás vyjde na 34 Kč. Celková cena balíčku je 4 799 Kč.

Keto dieta na 8 týdnů

Chia Shake 8 Tydnu

Balíček keto diety Chia Shake na 8 týdnů obsahuje 4 velké dietní koktejly (120 porcí), 3 chia pudinky (30 porcí), 4 x proteinové palačinky (40 porcí), 2x dietní polévku (20 porcí), 2x dietní omelety (20 porcí), chia muffin (10 porcí), 8x dietní tyčinka a 2x dietní kaši (20 porcí). Získáte celkem 268 jídel, přičemž každé z nich vás vyjde na 33 Kč. Celková cena balíčku je 8 990 Kč.

Jídla – 10/10

Chia Shake Jidla

Jak již bylo uvedeno výše, máte na výběr z několika pečlivě připravených produktů Chia Shake, díky nimž získáte dostatečný přísun bílkovin a minimum sacharidů. Ty budou základem pro vaše hubnutí v 5 denních porcích – snídani, dopolední svačince, obědu, odpolední svačince a večeři. Důležitou součástí plánu je také dodržování dostatečného příjmu vhodných tekutin.

S každým balíčkem obdržíte také praktický manuál, který vám pomůže hlavně ze začátku. Jsou totiž potraviny, které při keto dietě smíte jíst, ale také potraviny, které jsou zakázané.

Mezi povolené potraviny patří všechny druhy masa, ryby, vejce, mléčné výrobky, tempeh a tofu. Dále pak máslo, ghí, olivový olej, avokádo, ořechy, zelená zelenina, jahody, borůvky, brusinky, třešně a višně, maliny nebo ovesné otruby.

Zakázané potraviny jsou brambory, batáty, rýže, čočka, quinoa, fazole, sladkosti, alkohol, pivo, med, cereálie, jablko, pomeranč, banán, mango, hroznové víno, ananas, mandarinky, margarín nebo slunečnicový olej.

Uvedené povolené a zakázané potraviny se ovšem liší v každé ze 3 fází diety a je třeba je striktně dodržovat, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

Snídaně
Dopolední svačina
Oběd
Odpolední svačina
Večeře

Důležité parametry – 7/10

Veškeré produkty Chia Shake jsou velice snadné na přípravu, která vám zabere opravdu minimum času. Například koktejly stačí zalít stanoveným množstvím vody nebo mléka, zatřepat v šejkru a jídlo je připravené. Jsou tedy vhodné nejen pro konzumaci doma, ale hlavně na cesty, do práce nebo do školy jako chutná a vydatná svačinka.

Dodržování stravovacího plánu dle instrukcí je velice individuální záležitostí. Někdo má silnou motivaci a vůli a nebude mu to dělat žádné potíže, někdo jiný s tím naopak může mít velké problémy.

Každopádně je důležité, že pokud se dieta dodržuje poctivě a je doplněna pravidelným pitným režimem, výsledků se jistě dočkáte.

Rychlá příprava
Jednoduchá příprava
Snadné dodržování stravovacího plánuIndividuální
Manuál pro přípravu
Pečivo

Rozmanitost pokrmů – 10/10

Chia Shake Pestrost Jidel

Chia Shake nabízí širokou škálu produktů, které můžete různě kombinovat. Všechny pokrmy však obsahují dostatek vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek

Dietní koktejly mají vysoký obsah bílkovina nízký obsah sacharidů. Nápoj vás zasytí na 3 až 5 hodin a můžete jím nahradit až 2 jídla denně.

Kromě koktejlů můžete ochutnat také polévky, omelety, pudinky, kaše nebo palačinky. Všechny pokrmy mají vysoký obsah bílkovin a vlákniny a nízký obsah sacharidů, tuků a cukrů.

Ve speciálně sestavených dietních balíčkách najdete kombinaci všech dietních produktů za zvýhodněnou cenu. Tyto balíčky jsou sestaveny pro co nejrychlejší výsledky hubnutí a obdržíte k nim dietní plán a dárek zdarma. Balíčky jsou vhodné nejen pro keto dietu, ale také pro proteinovou, nízkosacharidovou nebo Atkinsonovu dietu.

Sportovně aktivní lidé mohou využít fitness produkty Chia Shake Optimal. Koktejl obsahuje kvalitní syrovátkový WPC protein, pomalé sacharidy z rýže a zdravé omega-3 mastné kyseliny z chia semínek, vitamíny a minerály.

Chia Shake nabízí produkt i ve veganské verzi. Koktejl obsahuje mandlový a rýžový protein, vitamíny a minerály včetně vitamínu B12. Nechybí ani zdravé tuky z kokosu a pomalé sacharidy z rýže. Chia Shake Vegan vám dodá energii a zasytí na 3 až 5 hodin.

Sladké a slané
Rozmanitost stravy
Obsahuje vitamíny a minerály
Obsahuje vlákninu

Podpora – 10/10

Zákaznická podpora Chia Shake je poměrně rozsáhlá. Můžete je totiž kontaktovat hned několika různými způsoby. Email i telefon je samozřejmostí. Funguje také online chat, který pokud není právě aktivní, vám umožní zanechat zprávu, na kterou následně dostanete odpověď prostřednictvím emailu.

Podpora funguje v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin a můžete získat informace o dietě jako takové, produktech i dietních plánech.

On-line podpora
Telefon
E-mail
Odpovědi5/5
HodnoceníVýborné


Závěrečné hodnocení

Chia Shake Recenze
Chia Shake Logo

Název: Chia Shake

Shrnutí:
✅ žádné přidané cukry
✅ zajímavé výsledky se dostaví brzy
✅ jídlo na celý den

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Jídla - 10/10
  10/10
 • Důležité parametry - 7/10
  7/10
 • Pestrost jídel - 10/10
  10/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (2 Recenze)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání keto diet.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám