Zájezdy.cz recenze

Zájezdy.cz – srovnávač zájezdů


Výhody
+ Garance vrácení peněz v případě krachu CK
+ Jeden z nejnavštěvovanějších porovnávačů zájezdů
+ Pokročilé vyhledání zájezdů


Nevýhody
– Nabízený počet zájezdů není tak ohromující jako např. u Invia či TravelPortal.cz

zajezdy-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Zájezdy.cz je cestovní agentura, která shromažďuje zájezdy celkem 142 cestovních kanceláří, jejichž zájezdy si zde můžete zakoupit pod jednou střechou. Společnost funguje od roku 2003 a nyní máte garanci odjezdu na dovolenou – pokud si ji zakoupíte na Zájezdy.cz a cestovní kancelář zkrachuje, pak dostanete peníze do 30 dnů zpět. Užitečnou věcí při vybírání zájezdu jsou uživatelské recenze hotelů, jež se stihlo za dobu jejich působení nashromáždit obstojné množství. Uznat se jim musí i kvalitní vyhledávač zájezdů, kde můžete vyfiltrovat zájezdy i podle vzdálenosti od pláže či velikosti pokoje.

Jedna z nejznámějších cestovních agentur s vychytaným vyhledávačem zájezdů

Kategorie zájezdů – 8.3/10

Zajezdy Cz Kategorie Zajezdu

Zájezdy všeho druhu, až na některé kategorie

Hledáte exotický zájezd, pobyt v lázních či třeba eurovíkend? Některé srovnávače zájezdů vám umí vyfiltrovat přesně takovou kategorii, jakou hledáte. Umí však Zájezdy.cz najít přesně ty, které hledáte?

Co se týká vyhledávače zájezdů, je tato webová stránka o dost jednodušší, než její konkurentky (Invia, TravePortal nebo třeba Dovolená.cz). Na vrchní liště můžete rozkliknout záložky First Minute nebo Dovolená, kde se vám rozbalí podrobnější informace. First Minute Řecko, Chorvatsko, Maďarsko, Rakousko a další… Po rozkliknutí záložky Dovolená můžete podrobněji vybrat z Last Minute, First Minute, Léto 2021, Exotika, Lyžování, Akční nabídky a výběry, Poznávací zájezdy, Eurovíkendy, Lázně a wellness atd.

Lišta níže vám umožní výběr dovolené podle země, kam chcete vycestovat. Zadat můžete dobu dovolené – kdy chcete vyrazit a pak počet osob a dětí, kteří na dovolenou pocestují.

Exotické zájezdy
Lyžařské zájezdy a hory
Dovolená s dětmi
Dovolená a aquapark
Adventní zájezdy
Dovolená a potápění
Luxusní dovolená
Poznávací zájezdy
Dovolená pro seniory
Eurovíkendy
Golfové zájezdy
Lázně a wellness
Plavby
Skupinové zájezdy
Sportovní zájezdy
Adrenalin
Last minute
First Minute

Náš tip!

Chcete spolehlivou a lety prověřenou cestovní agenturu, u které máte dostatečné množství zájezdů a kvalitní služby? Nebaví vás vyplňovat složité filtry a chcete opravdu jednoduché zadání a vyhledávání dovolených? Pokud patříte mezi milovníky prohlížení katalogů (i těch online), pak bude cestovní agentura Zájezdy.cz přesně pro vás.

Níže pak na stránce najdete další nabídky, které vám mohou hledání usnadnit, jako katalogy zájezdům – Last Minute, Autem po Evropě, Exotika atd. Níže jsou pak Top nabídky leteckých zájezdů, Doporučení cestovní agentury atd. Hledat se tady dá opravdu dobře, ale chybí tu zkrátka podrobné filtry, jaké nabízí konkurence. Na druhou stranu zde není takové množství zájezdů, abyste nad výběrem trávili dlouhé hodiny. I když – i to se dá. Záleží na tom, jakou máte představu kam cestovat, nebo zda vůbec nevíte, co chcete.

Rozsah služeb – 8.1/10

Zajezdy Cz Poznavaci Zajezdy

Slabší nabízené množství zájezdů oproti konkurenci

Použitelnost srovnávače zájezdů, chcete-li cestovní agentury, je nejvíce závislá na rozsahu služeb, které nabízejí. Následující sekci proto považujeme za jednu z nejzásadnějších a při sestavování srovnání cestovních agentur na ni bereme velký zřetel.

Cestovní agentura Zájezdy.cz spolupracuje se 142 cestovními kancelářemi a nabízí přibližně 49 tisíc zájezdů. To je sice výrazně méně, než nabízí některá konkurence, na druhou stranu i tento výběr je opravdu bohatý a především kvalitní.

Zájezdy.cz mají standardně 4 kamenné pobočky, ale v současné době ovlivněné covidem funguje jen jedna pobočka – v Třebíči. Zájezdy a dovolené se však dají pohodlně a levně nakupovat online, přičemž je vám k dispozici tým zkušených operátorů a operátorek, kteří vám rádi s výběrem a objednávkou zájezdu pomohou.

S výběrem toho správného hotelu vám mohou pomoci i uživatelské recenze hotelů, kterých se za dobu působení cestovní agentury nashromáždilo poměrně slušné množství a vy si tak můžete snáze udělat reálnou představu, jak to bude na hotelu vypadat a fungovat.

Počet cestovek v nabídce142
Přibližný počet zájezdů49 000
Počet poboček1
Uživatelské recenze u hotelů
Vlastní cestovatelský magazín
Pronájem aut
Prodej letenek

Oblíbenost – 9.7/10

Zajezdy Cz Facebook

Cestovní agentura s dlouholetou tradicí

Dobrá reputace firmy, cestovní agentury nevyjímaje, je ukazatelem toho, do jaké míry cestovní agentuře můžete věřit. Dali jsme proto dohromady ta nejdůležitější kritéria, podle kterých můžete zjistit, jak dobře si společnost Zájezdy.cz vede.

Jedním ze zajímavých ukazatelů solidní a spolehlivé firmy je rok založení. To, jak dlouho se dokázala společnost na trhu udržet, ukazuje, jak si firma u zákazníků vede. Zájezdy.cz působí od roku 2003 a jejich obliba stále roste. Dokazuje to další kritérium – oblíbenost mezi uživateli/fanoušky, kteří sledují, hodnotí a lajkují jejich stránky a příspěvky na Facebooku. Zájezdy.cz mají v současné době přes 55 tisíc fanoušků, což je opravdu úctyhodné číslo.

Rok založení firmy2003
Počet fanoušků na facebooku49 000

Podpora – 9/10

Na všech frontách i o víkendech od 8 do 20 hod

Zájezdy.cz sice nemají live chat, na kterém by byli okamžitě k dispozici, ale disponují e-mailem a telefonní linkou, která je dostupná ve všední dny od 7:30 do 18:00, a v neděli od 12:00 do 18:00. Telefonní číslo je 565 656 610 a lze na něj v případě potřeby volat i ze zahraničí.

My jsme využili kontaktní e-mail a jsme maximálně spokojeni. Odpověď přišla během pár hodin a byla dostatečná. Sice nijak výrazně rozsáhlá, ale na druhou stranu jsme nepotřebovali vědět žádné složité věci, které by bylo nutné rozepisovat. Proto podporu klientů hodnotíme za výbornou.

Live chat
Telefon
Email
Odpověď do 24 hod
Odpovědi/otázky5/5
Pracovní dobaPo-Ne 8-20

Nenašli jste svou vysněnou dovolenou na portále zajezdy.cz – podívejte se na další cestovní agentury, které srovnáváme na našem webu.

Více informací →

Zájezdy.cz recenze
logo-zajezdycz

Název: Zájezdy.cz

Shrnutí:
✅ Parkování u letiště
✅ Uživatelské recenze hotelů

 • Kategorie zájezdů - 8.3/10
  8.3/10
 • Rozsah služeb - 8.1/10
  8.1/10
 • Oblíbenost - 9.7/10
  9.7/10
 • Podpora - 9/10
  9/10
8.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.86 (14 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

2 Příspěvky

 1. Jitka Měřilová 11.8.2019
 2. Adam 31.5.2019

Přispět názorem

Odesílám