Invia recenze

Invia – srovnávač zájezdů


Výhody
+ Bezkonkurenční počet zájezdů a poboček po ČR
+ Nadstandardní služby jako pronájmy aut či prodej letenek
+ Na 160 poboček po ČR


Nevýhody
– Kvalita zájezdu závisí na konkrétní cestovní kanceláře; Invia je “pouze” prostředník

invia-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Invia je aktuálně největším srovnávačem zájezdů na českém trhu. Ve své nabídce má více než 300 cestovek a na trhu působí od roku 2002. Jedná se o zprostředkovatele, proto nabízí více než 7,7 milionů zájezdů.  Ze stejného důvodu není možné brát zájezdy od Invie jako záruku kvality, protože ve finále záleží na konkrétní cestovce, jak kvalitní služby poskytne. Invie má pokročilé vyhledávání zájezdů, kde můžete filtrovat na základě svých priorit. Uživatelé mohou vkládat recenze hotelů. Kromě zájezdů si můžete u Invie zařídit pronájem auta či koupit letenky. Oceňujeme, že když si zakoupíte zájezd a pořádající cestovní kancelář do té doby zkrachuje, pak Invia garantuje 100% vrácení peněz v rámci programu Faktor 100.

Největší srovnávač zájezdů aktuálně v roce 2022

Video Recenze

Kategorie zájezdů – 8.9/10

Invia Zajezdy

Téměř všechny kategorie zde vyfiltrujete

Hledáte exotický zájezd, pobyt v lázních či třeba eurovíkend? Některé srovnávače zájezdů vám umí vyfiltrovat přesně takovou kategorii, jakou hledáte. Jelikož je Invia v současné době největším srovnávačem zájezdů, najdete v ní nabídky více než 300 cestovních kanceláří a přes 7 milionů zájezdů. Je tedy celkem logické, že i zde najdete pokročilé vyhledávání.

Pokud bychom měli jmenovat konkrétní kategorie zájezdů, které na Invii najdete, pak jsou to zájezdy po Česku a za exotikou, eurovíkendy, plavby, zájezdy na lyže, do lázní, zájezdy, které jsou v různých akcích a slevách (last minute apod.) a pak zájezdy dotované.

Vyhledávání jednotlivých zájezdů pak můžete filtrovat podle destinace, kam chcete jet, podle toho, zda se chystáte autem, letadlem, autobusem nebo jinak, kdy chcete odjet a kdy se vrátit atd. Filtrace vám výrazně usnadní vyhledávání, takže výběrem toho pravého místa strávíte poměrně krátký čas, i když budete mít na výběr z obrovského množství zájezdů.

Exotické zájezdy
Lyžařské zájezdy a hory
Dovolená s dětmi
Dovolená a aquapark
Adventní zájezdy
Dovolená a potápění
Luxusní dovolená
Poznávací zájezdy
Dovolená pro seniory
Eurovíkendy
Golfové zájezdy
Lázně a wellness
Plavby
Skupinové zájezdy
Sportovní zájezdy
Adrenalin
Last minute
First Minute

Náš tip!

Pokud chcete lety prověřenou cestovní agenturu s největší nabídkou zájezdů od největšího množství cestovních kanceláří, pak je Invia nejlepší volba. Najdete zde téměř vše, na co si vzpomenete. A k tomu navíc doplňkové služby, jako např. pronájem automobilu v místě dovolené.

Rozsah služeb – 9.1/10

Invia Sluzby

Bezkonkurenční nabídka zájezdů

Použitelnost srovnávače zájezdů, chcete-li cestovní agentury, je nejvíce závislá na rozsahu služeb, jež nabízejí. Následující sekci proto považujeme za jednu z nejzásadnějších a při sestavování srovnání cestovních agentur na ni bereme velký zřetel. Jak si stojí Invia?

Invia má v nabídce více než 300 cestovních kanceláří, což je opravdu vysoké množství. Vyrovnat se jí v tomto může snad jen Dovolená.cz. Díky tomu mají i obrovské množství zájezdů – přes 7 milionů.

Kromě objednávání zájezdů přes internet, na jejich webových stránkách můžete u Invie využít i kamenné pobočky, kterých je přes 160. Jedním z důvodů, proč se vyplatí koupit zájezd přes Invii a ne přímo od vybrané cestovní kanceláře, jsou bonusy a výhody, které Invia poskytuje. Nejsou to jen slevy na zájezdy, ale i možnost zajištění parkování na letišti, pronájem aut v místě dovolené nebo prodej letenek.

Na webu Invie můžete najít i recenze hotelů od uživatelů této cestovní agentury, což vám umožní udělat si lepší přehled o hotelu a zájezdu. A pokud hledáte nějaké tipy na cestování, zkuste kouknout do jejich cestovatelského magazínu.

Firma bez dobré reputace dlouho nepřežije a je ukazatelem toho, do jaké míry cestovní agentuře můžete věřit. Dali jsme proto dohromady nejdůležitější informace, podle kterých můžete zjistit, jak dobře si Invia vede.

Rok založení ukazuje to, jak dlouho se dokázala společnost na trhu udržet a jak je firma u zákazníků oblíbená. Invia působí na českém i zahraničním trhu již od roku 2002, což dokazuje, že její služby jsou oblíbené a oceňované. Řada klientů se k nim ráda vrací a cestuje s nimi opakovaně.

Dalším zajímavým ukazatelem může být i počet fanoušků, např. na Facebooku nebo případně i na dalších sociálních sítích. Tvorba komunity do jisté míry ukazuje prozákaznický přístup. Invia má na facebooku přes 100 tisíc fanoušků.

Ukazatelem oblíbenosti společnosti a kvality jejich služeb jsou samozřejmě i již zmíněné recenze. Kvalitu zájezdů a služeb v hotelu sice Invia ovlivnit nemůže, ale důležité je, zda se mají zákazníci kam obrátit, v případě potřeby. A v tom je Invia zkušená. Klienti mohou odkudkoli ze zahraničí volat na telefonní číslo 226 000 600.

Počet cestovek v nabídce300+
Přibližný počet zájezdů7,7 mil
Počet poboček160+
Uživatelské recenze u hotelů
Vlastní cestovatelský magazín
Pronájem aut
Prodej letenek

Oblíbenost – 9.9/10

Invia Facebook

Nejnavštěvovanější cestovní agentura na trhu

Firma bez dobré reputace dlouho nepřežije a je ukazatelem toho, do jaké míry cestovní agentuře můžete věřit. Dali jsme proto dohromady nejdůležitější informace, podle kterých můžete zjistit, jak dobře si Invia vede.

Rok založení ukazuje to, jak dlouho se dokázala společnost na trhu udržet a jak je firma u zákazníků oblíbená. Invia působí na českém i zahraničním trhu již od roku 2002, což dokazuje, že její služby jsou oblíbené a oceňované. Řada klientů se k nim ráda vrací a cestuje s nimi opakovaně.

Dalším zajímavým ukazatelem může být i počet fanoušků, např. na Facebooku nebo případně i na dalších sociálních sítích. Tvorba komunity do jisté míry ukazuje prozákaznický přístup. Invia má na facebooku přes 100 tisíc fanoušků.

Ukazatelem oblíbenosti společnosti a kvality jejich služeb jsou samozřejmě i již zmíněné recenze. Kvalitu zájezdů a služeb v hotelu sice Invia ovlivnit nemůže, ale důležité je, zda se mají zákazníci kam obrátit, v případě potřeby. A v tom je Invia zkušená.

Klienti mohou odkudkoli ze zahraničí volat na telefonní číslo 226 000 600.

Rok založení firmy2002
Počet fanoušků na facebooku103 000

Podpora – 9/10

Na všech frontách i o víkendech

Invia má podporu klientů vyřešenou velmi dobře. Postrádali jsme online chat, který zde dříve k dispozici byl, ale je možné, že to je současnou covidovou situací a časem, až se turismus zase více rozjede, vrátí na web i live chat.

Nyní je možné podporu kontaktovat pomocí e-mailu, kontaktního formuláře nebo telefonicky. My jsme si otestovali podporu na e-mailu a byli jsme spokojeni. Odpovědi přišly během hodiny a byly dostačující, i když nijak obsáhlé. Co jsme chtěli vědět jsme se dozvěděli.

Oceňujeme, že na stejné telefonní číslo – 226 000 600 můžete zavolat i odkudkoliv ze zahraničí. Problém však vidíme v tom, že podpora je k dispozici sice od pondělí do neděle, ale “jen” od 9 do 18 hodin. Pokud potřebujete okamžitou radu někde v zahraničí, navíc ještě v posunutém časovém pásmu, může být pracovní doba podpory omezující.

Live chat
Telefon
Email
Odpověď do 24 hod
Odpovědi/otázky5/5
Pracovní dobaPo-Ne 7-22 hod

Nezaujala vás nabídka Invie? Zkuste se podívat na další námi recenzované cestovní agentury.

Více informací →

Invia recenze
logo-invia

Název: Invia

Shrnutí:
✅ Vlastní pobočky
✅ Stabilita od roku 2002
✅Přes 300 cestovních kanceláří v nabídce

 • Kategorie zájezdů - 8.9/10
  8.9/10
 • Rozsah služeb - 9.1/10
  9.1/10
 • Oblíbenost - 9.9/10
  9.9/10
 • Podpora - 9/10
  9/10
9.2/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.22 (9 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

8 Příspěvků

 1. Anonym 12.11.2021
 2. Zkušenosti se společností Invia- otřes 26.7.2021
 3. Anonym 6.12.2020
 4. Anonym 28.8.2020
 5. Anonym 17.8.2020
 6. Anonym 5.8.2020
 7. Anonym 27.7.2020
 8. Anonym 18.7.2020

Přispět názorem

Odesílám