TravelPortal.cz recenze

TravelPortal.cz – srovnávač zájezdů


Výhody
+ Uživatelsky přívětivý web a snadné sjednávání zájezdu
+ Ochotná podpora (i skrze live chat)
+ Velké množství zájezdů (přes 7 milionů)


Nevýhody
– Nákupem zájezdu nemáte tzv. garanci odjezdu na dovolenou (při úpadku CK jste odkázání na pojištění proti úpadku CK)

travelportal-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

TravelPortal.cz je česká cestovní agentura, nabízející zájezdy od více než 80 cestovních kanceláří. Mají velmi kvalitní podporu klientů a to na telefonu, e-mailu i live chatu. TravelPortal.cz jako srovnávač a přeprodejce zájezdů plní svou funkci na jedničku a pokud potřebujete jednoduše bez starostí pořídit zájezd, tato společnost patří mezi ty nejlepší na trhu. Berte však na vědomí, že při koupi zájezdu skrze TravelPortal nemáte garanci vrácení peněz v případě krachu cestovní kanceláře. Pokud dáváte přednost osobnímu jednání, pak můžete navštívit jednu z celkem 36 poboček po celé ČR.

Moderní srovnávač zájezdů s obstojnou nabídkou zájezdů

Kategorie zájezdů – 8.9/10

Všechny druhy zájezdů

Hledáte exotický zájezd, pobyt v lázních či třeba eurovíkend? Některé srovnávače zájezdů vám umí vyfiltrovat přesně takovou kategorii, jakou hledáte. TravelPortal.cz v tomto testu obstál na jedničku. Vyhledávání v něm je velmi jednoduché a rychlé. A pokud potřebujete některé zájezdy porovnat, není nic jednoduššího než využít jejich Porovnávač.

Hned v horní liště si můžete rozbalit zájezdy, které jsou v různých akcích nebo kategoriích – Firt minute, Last minute nebo Exotika. Rozbalit můžete i zájezdy podle destinací nebo různých kategorií, jako dovolená s dětmi, dovolená u moře, dovolená a aquapark, poznávací zájezdy, eurovíkendy, dovolená pro seniory, dovolená a potápění, lyžařské zájezdy apod.

V liště níže si můžete zakliknout, zda budete cestovat letadlem, vlastním autem nebo autobusem. Dále nastavíte zemi, kam chcete cestovat, vyberete datum odjezdu a příjezdu, délku pobytu, počet cestujících a počet dětí, popř. cenu, do které by měla být hledaná dovolená dostupná. Pokud se vám nechce probírat se velkým množstvím zájezdů, lze vybrat ještě pokročilou filtraci. Tam se dá nastavit druh ubytování, typ stravování, typ zájezdu, akční nabídky a místo odletu. Zaškrtnout lze First minute nebo Last minute a hledat lze dokonce i podle počasí.

Pokud vás zaujme více zájezdů, můžete si je ukládat a později si je znovu projít přes Porovnávač. To vám ukáže přehled všech zájezdů, které vás zaujaly a lépe si tak můžete vybrat ten nejvhodnější.

Exotické zájezdy
Lyžařské zájezdy a hory
Dovolená s dětmi
Dovolená a aquapark
Adventní zájezdy
Dovolená a potápění
Luxusní dovolená
Poznávací zájezdy
Dovolená pro seniory
Eurovíkendy
Golfové zájezdy
Lázně a wellness
Plavby
Skupinové zájezdy
Sportovní zájezdy
Adrenalin
Last minute
First Minute

Rozsah služeb – 8.3/10

Travelportal.sluzby

Poměrně rozsáhlá nabídka zájezdů

Použitelnost srovnávače zájezdů, chcete-li cestovní agentury, je nejvíce závislá na rozsahu služeb, které nabízejí. Následující sekci proto považujeme za jednu z nejzásadnějších a při sestavování srovnání cestovních agentur na ni bereme velký zřetel. Jak si stojí TravelPortal.cz?

TravelPortal.cz pod sebou shromažduje více než 80 cestovních kanceláří. Díky tomu je schopen nabídnout úctyhodné množství zájezdů. V současné době (jaro 2021) je to přes 7 milionů zájezdů, což je množství srovnatelné např. s cestovní agenturou Invia.

Zájezdy a dovolenou si u nich můžete sjednat přes internet, což je jistě nejpohodlnější a nejrychlejší varianta. Pokud ale dáváte přednost osobnímu jednání, je možné využít některou z jejich 36 poboček, které jsou vám k dispozici po celé České republice.

Počet cestovek v nabídce80+
Přibližný počet zájezdů7,1 mil.
Počet poboček36
Uživatelské recenze u hotelů
Vlastní cestovatelský magazín
Pronájem aut
Prodej letenek

Náš tip!

Nemůžete se rozhodnout, jakou dovolenou vybrat? Projděte si jich kolik chcete a zájezdy, které vás zaujmou, uložte na TravelPortal.cz k pozdějšímu srovnání v Porovnávači zájezdů. Výběr pak bude jednodušší a vy se snáze rozhodnete, který zájezd je ten pravý.

Velkou výhodou jsou uživatelské recenze u hotelů, díky kterým si uděláte reálnější obrázek o daném hotelu, než jen z popisku dovolené. Víte tak, jak se na místě líbilo hostům před vámi, zda něco hotelu vytýkali, nebo naopak co je nejvíce nadchlo. To pak může ovlivnit i váš výběr.

Pokud úplně přesně nevíte, jakou dovolenou vybrat nebo kam vůbec vyrazit, můžete využít jejich magazín o cestování, kde najdete nejen zajímavá místa, ale i tipy na cestování.

A pokud řešíte možnost parkování na letišti v Praze, lze využít placené služby TravelParking, díky které vám odpadne starost, kdo vás odveze na letiště, nebo kam zaparkujete v Praze auto po dobu dovolené. Jejich ceny jsou poměrně příznivé a vám se bude na dovolené klidně spát, protože budete vědět, že váš zaparkovaný vůz je v bezpečí.

Oblíbenost – 9.4/10

Travelportal Facebook

Cestovní agentura s dobrou reputací

Firma bez dobré reputace dlouho nepřežije.  Oblíbenost a pozitivní hodnocení jsou ukazatelem toho, do jaké míry cestovní agentuře můžete věřit. Dali jsme proto dohromady nejdůležitější data, podle kterých můžete zjistit, jak dobře si společnost TravelPortal stojí mezi svými uživateli.

Nejprve jsme se zaměřili na rok založení společnosti.  TravelPortal.cz funguje od roku 2007 a za tu dobu si získal obrovské množství spokojených klientů, kteří se k nim rádi vrací a cestují výhradně jejich prostřednictvím. Ostatně důkazem toho mohou být i ohlasy, komentáře či recenze na sociálních sítích.

Podívali jsme se také na to, kolik fanoušků má TravelPortal na Facebooku. Je to přes 24 tisíc sledujících. I to hovoří o tom, že služby této společnosti zaujaly opravdu velké množství osob a že jsou jejich klienti spokojení.

Rok založení firmy2007
Počet fanoušků na facebooku24 000

Podpora – 9/10

Na všech frontách i o víkendech

TravelPortal.cz se svými klienty a zájemci o zájezdy komunikuje na všech frontách. Spojit se s nimi můžete telefonicky na čísle 234 121 121 a to ve všední dny od 8 do 18 hodin. Napsat jim můžete na e-mail i na fax a pokud chcete nějakou rychlou radu, lze v pracovní době využít i live chat.

Bohužel na dotazy zaslané e-mailem jsme nezískali žádnou reakci. Bylo proto nutné využít live chat, popř. telefon.

Live chat
Telefon
E-mail
Odpověď do 24 hod
Odpovědi/otázky0/5 (vždy nás odkázali na web)
Pracovní dobaPo–Pá: 8–18h
So-Ne: zavreno

Nenašli jste na TravelPortal.cz váš vysněný zájezd? Zkuste se podívat a všechny námi recenzované cestovní agentury.

Více informací →

TravelPortal.cz recenze
logo-travelportal

Název: TravelPortal.cz

Shrnutí:
✅ Možnost využít službu TravelParking
✅ Přes 80 cestovních kanceláří v databázi
✅ Vlastní pobočky

8.9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (5 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

5 Příspěvků

  1. Anonym 28.8.2020
  2. Anonym 18.8.2020
  3. Anonym 2.8.2020
  4. Anonym 27.7.2020
  5. Anonym 15.7.2020

Přispět názorem

Odesílám