Rocket Languages recenze

Rocket Languages


Výhody
+ Velké množství materiálů na rozličná témata
+ V porovnání s konkurencí mají dobrý poměr ceny / výkon (jednorázová platba)
+ Některé materiály si můžete stáhnout a studovat offline


Nevýhody
– Prostředí platformy není nejmodernější
– Někdy cvičení trvají až příliš dlouho
– Řada uživatelů si stěžuje, že se někdy neukládá pokrok a musí tak dělat celou sekci znovu

 

rocket-languages-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Dříve bývaly kurzy jako Rocket Languages velmi drahé, spolu s Duolingem a dalšími bezplatnými aplikacemi na učení jazyků musela konkurence ceny snížit. Rocket Languages zareagoval adekvátně a cena je v poměru k obrovskému množství materiálů konkurenceschopná. Byť tato platforma nabízí řadu interaktivních cvičení, hlavním pilířem kurzu jsou audio nahrávky a poslech rozhovorů (kombinované s procvičováním psaní, mluvení a čtení). V roce 2017 přidali i funkci rozpoznání řeči a je tak možno procvičovat správnou výslovnost.

Učit se můžete až 12 jazyků, celý program je však veden z angličtiny (nikoli z češtiny). Hlavními důvody, proč si kurz pořídit je, že zde je velké množství materiálů, které vám vydrží na několik let a díky jednorázové platbě, která vám umožní doživotní přístup do platformy (žádné předplatné). Pokud však hledáte hravou platformu s širokým záběrem na různá interaktivní cvičení, zde byste byli pravděpodobně zklamaní.

Anglicky mluvící platforma s obrovským množstvím materiálů a zaměřením na poslech.

Finance – 9,8/10

Žádné předplatné: Jedna platba = doživotní přístup do platformy

Oproti většině svým konkurentů je Rocket Languages stále věrný jednorázové platbě s doživotním přístupem (žádné měsíční předplatné). Pokud se spokojíte s jednou úrovní, vyjde vás na $99.95, za dvě úrovně zaplatíte $249.90 a za tři levely dáte $259.90. Čím více úrovní si naráz pořídíte, tím levněji vás vyjde jedna jazyková úroveň. K dispozici mají i trial verzi, proto si můžete dopředu vyzkoušet jejich metody, zda-li vám osobně vyhovují.

Cena$99.95 / úroveň (2200Kč)
Verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze

Učební metody – 10/10

Audio, audio a audio

Hledáte-li platformu, která dokonale vytrénuje vaše porozumění mluveného slova, pak jste narazili na lídra na trhu. Učební systém dává důraz na poslech audionahrávek, rozhovorů a následnou práci s nimi v různorodých cvičeních. Do množství pokrytých témat se bude tomuto rovnat je málokterý konkurent. Na druhou stranu co se týče interaktivity a zábavnosti, je na tom tento kurz o něco hůře než např. OnlineJazyky.cz nebo Babbel. Díky funkci rozpoznání správné výslovnosti zde procvičujete i mluvení. Kombinuje však i další součásti učení jazyků jako je psaní, čtení a poslech.

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Interaktivní funkce
Škola hrou

Kompatibilita – 10/10

Dostupné na všech zařízeních – včetně mobilní appky

Rocket Languages je primárně webová aplikace, má však přesah i do mobilní aplikace na iOS i Android. Pokud si v stáhnete audio nahrávky, je možné výuka i offline.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivita (mobil, tablet)
Funguje offline?

Jednoduchost a lokalizace – 5/10

Mírně zastaralá administrace – stále přijatelné

Pro ty, kteří nemluví anglicky, je výuka nemožná, protože není v češtině. Pokud patříte mezi lidi, jenž angličtinu již ovládli a chystáte se na další jazyk, pak je šance, že tento program bude pro vás ideální. Byť prostředí není to nejmodernější a nejinteraktivnější, je uživatelská přívětivost stále ještě velmi přijatelná.

Z jakého jazyka je kurz veden?angličtina
Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Jazyky

Ty nejznámější jazyky + pár netradičních

Na výběr máte ze 12 jazyků, což je oproti konkurenci velmi dobré skóre. V rámci kurzu se můžete učit tyto jazyky: němčina, španělština, francouzština, ruština, italština, americká znaková řeč, arabština, čínština, hindi, japonština, korejština a portugalština. Za každý jazyk je třeba platit zvlášť.

Angličtina
Němčina
Španělština
Francouzština
Ruština
Italština
Další jazyky

Více informací →

Rocket Languages recenze
logo-rocket-languages

Název: Rocket Languages

Shrnutí:
✅ Mobilní aplikace
✅ Funguje offline
✅ Intuitivní ovládání
✅ Video průvodce
✅ Němčina
✅ Španělština
✅ Francouzština
✅ Ruština
✅ Italština

 • Finance - 9.8/10
  9.8/10
 • Učební metody - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 10/10
  10/10
 • Jednoduchost a lokalizace - 5/10
  5/10
8.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (2 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem