Rocket Languages recenze

Rocket Languages


Výhody
+ Velké množství materiálů na rozličná témata
+ V porovnání s konkurencí mají dobrý poměr ceny / výkon (jednorázová platba)
+ Některé materiály si můžete stáhnout a studovat offline


Nevýhody
– Prostředí platformy není nejmodernější
– Někdy cvičení trvají až příliš dlouho
– Řada uživatelů si stěžuje, že se někdy neukládá pokrok a musí tak dělat celou sekci znovu

rocket-languages-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Hlavním pilířem online kurzů Rocket Languages jsou audio nahrávky a poslech rozhovoru kombinované s procvičováním psaní, mluvení i čtení. Navíc tato platforma nabízí velké množství interaktivních cvičení a funkci rozpoznávání řeči pro procvičování správné výslovnosti. Celý program je veden z angličtiny a učit se můžete až 12 jazyků. K dispozici budete mít velké množství materiálů a díky jednorázové platbě získáte doživotní přístup do platformy.

Anglicky mluvící platforma s obrovským množstvím materiálů a zaměřením na poslech.

Finance – 9.8/10

Žádné předplatné: Jedna platba = doživotní přístup do platformy

Rocket Languague Cena

Oproti většině svým konkurentů je Rocket Languages stále věrný jednorázové platbě s doživotním přístupem. Při platbě $99.95 získáte celoživotní online přístup ke kurzu, díky němuž dosáhnete dobré konverzační úrovně. K dispozici budete mít 144 hodin lekcí, 4 210 frází s rozpoznáváním hlasu, 32 interaktivních zvukových lekcí, 40 jazykových a kulturních lekcí a 32 psaných lekcí. Samozřejmostí je také bezplatná zkušební verze.

Cena$99.95 / úroveň (2200Kč)
Verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze

Doporučujeme!

Pokud nebudete s kurzem spokojeni, můžete využít 60denní záruku na vrácení peněz. Bez otázek a z jakéhokoliv důvodu vám po kontaktování zákaznické podpory budou zaplacené peníze vráceny.

Učební metody – 10/10

Audio, audio a audio

Rocket Languague Ucebni Metody

Hledáte-li platformu, která dokonale vytrénuje vaše porozumění mluveného slova, pak jste narazili na lídra na trhu. Učební systém dává důraz na poslech audionahrávek, rozhovorů a následnou práci s nimi v různorodých cvičeních.

Co se týče množství témat, jen málokterý konkurent se Rocket Languages vyrovná. Ovšem interaktivita a zábavnost je o něco horší než např. OnlineJazyky.cz nebo Babbel.

Každá lekce obsahuje řadu testovacích nástrojů, které vám pomohou si nové znalosti uložit do paměti a chytré algoritmy se přizpůsobují tak, aby se zaměřily na oblasti, kde potřebujete další pomoc.

Naučíte se nejdůležitější gramatiku a slovní zásobu, se kterou obstojíte v reálném světě. Kurz posiluje všechny aspekty jazyka, takže budete poslouchat, mluvit, číst i psát v novém jazyce bez větších potíží. Moderní nástroj na rozpoznávání hlasu kontroluje vaši výslovnost a ukazuje vám, kde je potřeba se zlepšit.

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Interaktivní funkce
Škola hrou

Kompatibilita – 10/10

Dostupné na všech zařízeních – včetně mobilní appky

Rocket Languages je primárně webová aplikace, má však přesah i do mobilní aplikace na iOS i Android. Všechny lekce jsou také ke stažení a díky mobilní aplikaci je můžete maximálně využívat i offline právě tehdy, kdy máte volnou chvilku. Učte se v autobuse, na zahrádce nebo kdekoliv jinde a zlepšujte své znalosti.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivita (mobil, tablet)
Funguje offline?

Náš tip!

Po stažení aplikace Rocket Languages můžete synchronizovat svůj pokrok ve všech zařízeních a sledovat svůj pokrok.

Jednoduchost a lokalizace – 5/10

Mírně zastaralá administrace – stále přijatelné

Pro ty, kteří nemluví anglicky, je výuka víceméně nemožná, protože není v češtině. Neporozuměli byste zadání a těžko byste se tak učili další cizí jazyk. Pokud však angličtinu máte v malíčku nebo alespoň obstojně rozumíte, mohl by tato platforma být to pravé pro vás.

Byť prostředí není úplně nejmodernější a nejinteraktivnější, je uživatelská přívětivost stále ještě velmi přijatelná a jistě si práci a výuku oblíbíte.

Z jakého jazyka je kurz veden?angličtina
Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Jazyky

Ty nejznámější jazyky + pár netradičních

Rocket Languague Jazyky

Na výběr máte ze 12 jazyků, což je poměrně dobré skóre. Benefitem Rocket Languages je nabídka kromě tradičních cizích jazyků také možnost studovat jazyky netradiční a svým způsobem výjimečné. Vybírat můžete z těchto jazyků: němčina, španělština, francouzština, ruština, italština, americká znaková řeč, arabština, čínština, hindi, japonština, korejština a portugalština. Za každý jazyk je však třeba platit zvlášť.

Angličtina
Němčina
Španělština
Francouzština
Ruština
Italština
Další jazyky

Více informací →

Rocket Languages recenze
logo-rocket-languages

Název: Rocket Languages

Shrnutí:
✅ Mobilní aplikace
✅ Funguje offline
✅ Intuitivní ovládání
✅ Video průvodce
✅ Němčina
✅ Španělština
✅ Francouzština
✅ Ruština
✅ Italština

8.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (2 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem