Prectime.cz Recenze

Prectime.cz


Výhody
+ Netradiční a kreativní přístup k učení
+ Masivní nástroj na procvičování slovíček dle vlastního výběru
+ Nadprůměrné vysvětlování gramatiky (zábavnými videi a PDF cvičeními)
+ Přístup do všech jazyků


Nevýhody
– Postrádá některé pokročilé interaktivní funkce jako je např. rozpoznání správné výslovnosti
– Vhodné pouze pro začátečníky

prectime-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Prectime.cz je unikátní platforma na učení cizích jazyků cílící na metody, které přinášejí maximum výsledků za minimum času – propagují Paretovo pravidlo 20:80 a netradiční přístupy k učení. Vlastní kurz trvá 85 dní a nabízí různorodé formy učení. Kurz je vhodný spíše pro začátečníky, kteří potřebují zvládnout základy jazyka než pro pokročilé, kteří chtějí dosahovat vyšších úrovní.

Česká platforma s unikátním učebním systémem, jenž vám dá výborné gramatické základy a pomůže naučit tisíce slovíček.

Finance – 9/10

Všechny jazyky v jedné ceně

Prectime Cz Cenik

Investice do vzdělání je vždy investicí výhodnou, která vám bude přinášet dlouhodobý užitek. Abyste ovšem nekupovali zajíce v pytli, máte možnost vyzkoušet verzi zdarma, která vás dostatečně obeznámí s obsahem kurzu, a vy se poté můžete rozhodnout, zda je to právě to, co hledáte. Prectime.cz nabízí dvě možnosti předplatného, a to na 12 měsíců nebo neomezený přístup navždy.

Varianta na 12 měsíců stojí 3 220 Kč a jejím zaplacením získáte všechny jazyky za jednu cenu, přístup k 240 animovaným lekcím na 1 rok, přístup ke všem nástrojům a knihám navždy a vratný kredit 10 až 50$ na italki.com. Neomezený přístup na vždy vás bude stát 6 930 Kč a oproti levnější variantě je přístup k animovaným lekcím navždy a vratný kredit na italki.com je ve výši 50$.

Cena3220 Kč / rok
Verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze (za 6930 Kč)

Učební metody – 10/10

Netradiční metody s důrazem na metody, které skutečně posouvají

Prectime Cz Ucebni Metody

Vynikající systém na naučení základů gramatiky a tisíců slovíček. Hlavním pilířem výuky je přístup k 240 animovaným lekcím, které jednak představují jejich know-how učení jazyků, ale také zábavným způsobem vysvětlují gramatiku. Výuka je rozdělena do 85 dnů a v každém dni najdete video lekci, interaktivní cvičení i PDF cvičení s řešeními. Důležitý je též nástroj na procvičování slovíček pomocí kartiček, který můžete využívat nezávisle na celém programu. Kurz vás navíc navede i na pohovor s rodilým mluvčím přes službu iTALKI. Důraz je kladen i na poslech zahraničních rádií a čtení knih a článků ve vybraném jazyce, a to vše přístupné v jejich databázi.

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Interaktivní funkce
Škola hrou

Náš tip!

Díky podrobným a zábavně točeným videím u každého dne získá student i dostatečný gramatický základ, což je u většiny jiných platforem na učení jazyků slabší stránkou.

Kompatibilita – 8,5/10

Webová aplikace, mobilní appka i offline výuka – juchů!

Prectime Cz Mobilni Aplikace Android

Prectime je primárně webová aplikace, které bez obtíží funguje na každém počítači bez nutnosti instalace. Prectime.cz jde ovšem s dobou, a tak nabízí také praktickou mobilní aplikaci, díky níž můžete studovat kdykoliv a kdekoliv a vyplnit tak volné chvíle například při čekání na MHD. Nutností je ovšem připojení k internetu. Bohužel nenabízí možnost spuštění offline, takže jediným možným způsobem, jak se učit bez připojení je stáhnout si PDF cvičení a pracovat s nimi.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivita (mobil, tablet)
Funguje offline?

Jednoduchost a lokalizace – 9/10

Kurz veden z češtiny nikoli angličtiny & uživatelská přívětivost je parádní.

To poslední, co jako student jazyků chcete zažívat, je zdržování díky nepřehledné administraci kurzu. Pohyb tímto kurzem je proto velmi přímočarý, intuitivní a velice rychle se v něm zorientujete. Jste vedeni den po dni a vše je vysvětlováno pomocí praktických vysvětlivek a animovaných videí. Ohledně uživatelské přívětivosti zde najdete pouze miniaturní nedostatky jako např. když dokončíte interaktivní cvičení, nevrátí vás to zpět do kurzu, ale musíte kliknout na položku v menu “Tvoje cesta”. Až na drobnosti tohoto charakteru jde o jeden z nejpřívětivějších kurzů, na který jsem při srovnání narazila (považuji jej dokonce za přívětivější než platformy Rosetta Stone či Rocket Languages).

Z jakého jazyka je kurz veden?čeština
Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Doporučujeme!

Díky skvělému zpracovaní platformy, animovaných videí a praktických vysvětlivek zvládne práci a učení opravdu každý!

Jazyky

Angličtina, němčina a španělština

Prectime Cz Jazyky

Studovat za jednu cenu hned 3 jazyky? To není žádný vtip, ale regulérní nabídka. Za jedny peníze můžete zároveň studovat němčinu, angličtinu i španělštinu. Pokud tedy budete mít chuť a motivaci, můžete se naučit základy hned tří světově nejpoužívanějších jazyků a jejich znalosti pak využít v práci nebo jen na dovolené či poznávacím zájezdu.

Angličtina
Němčina
Španělština
Francouzština
Ruština
Italština
Další jazyky

Více informací →

Prectime.cz recenze
logo-prectime

Název: Prectime.cz

Shrnutí:
✅ Listening / Poslech
✅ Speaking / Mluvení
✅ Reading / Čtení
✅ Writing / Psaní
✅ Interaktivní funkce
✅ Škola hrou
✅ Intuitivní ovládání

 • Finance - 9/10
  9/10
 • Učební metody - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 8.5/10
  8.5/10
 • Jednoduchost a lokalizace - 9/10
  9/10
9.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.57 (23 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem