Prectime.cz Recenze

Prectime.cz


Výhody
+ Netradiční a kreativní přístup k učení
+ Masivní nástroj na procvičování slovíček dle vlastního výběru
+ Nadprůměrné vysvětlování gramatiky (zábavnými videi a PDF cvičeními)
+ Přístup do všech jazyků


Nevýhody
– Postrádá některé pokročilé interaktivní funkce jako je např. rozpoznání správné výslovnosti
– Vhodné pouze pro začátečníky

 

prectime-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Prectime.cz je unikátní platforma na učení jazyků (angličtiny, němčiny a španělštiny), přičemž autoři vybírají takové metody, které přinášejí maximum výsledků za minimum času – propagují Paretovo pravidlo 20:80 a netradiční přístupy k učení. Jejich metodika je komplexní, zde jsou však nejdůležitější informace: Kurz je rozdělen do 85 dní, přičemž v každém dni máte jednu video lekci, interaktivní cvičení a PDF cvičení k dané oblasti. V ceně kurzu máte i možnost jednou za čas promluvit s rodilým mluvčím přes skype. Kromě předem připravených lekcí, můžete využívat i nástroj na procvičování slovíček pomocí karet, poslouchání cizojazyčných rádií či čtení zahraničních knih z databáze Prectime.cz.

V rámci kurzu máte přístup do všech jazyků v jedné ceně (4600 Kč / rok). Tento kurz je ideální spíše pro začátečníky, nikoli pokročilé – od kurzu očekávejte spíše ovládnutí základů než dosahování pokročilejších úrovní. Díky podrobným a zábavně točeným videím u každého dne získá student i dostatečný gramatický základ – u většiných jiných platforem na učení jazyků je právě vysvětlování gramatiky slabší stránkou. Nenajdete tu však pokročilé interaktivní funkce jako např. rozpoznání správné výslovnosti jako třeba u OnlineJazyky.cz.

Česká platforma s unikátním učebním systémem, jenž vám dá výborné gramatické základy a pomůže naučit tisíce slovíček.

Finance – 9/10

Všechny jazyky v jedné ceně

Abyste nekupovali zajíce v pytli, máte možnost vyzkoušet verzi zdarma, která vás dostatečně obeznámí s obsahem kurzu. Co se týče cen, můžete si pořídit tarif na 3 měsíce za 2800 Kč, na 1 rok za 4600 Kč a nebo navždy za 9900 Kč.

Cena4600 Kč / rok
Verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze (9900Kč)

Učební metody – 10/10

Netradiční metody s důrazem na metody, které skutečně posouvají

Vynikající systém na naučení základů gramatiky a tisíců slovíček. Hlavním pilířem výuky je přístup k 240 animovaným lekcím, které jednak představují jejich know-how učení jazyků, ale také zábavným způsobem vysvětlují gramatiku. Výuka je rozdělena do 85 dnů a v každém dni najdete i PDF cvičení s řešeními, stejně jako interaktivní procvičování frází a slovíček. Důležitý je též nástroj na procvičování slovíček pomocí kartiček, který můžete využívat nezávisle na celém programu. Kurz vás též navede i na pohovor s rodilým mluvčím přes službu iTALKI. Důraz kladou též na poslech zahraničních zdrojů a čtení knih a článků – vše přístupné v jejich databázi.

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Interaktivní funkce
Škola hrou

Kompatibilita – 8,5/10

Webová aplikace, mobilní appka i offline výuka – juchů!

Prectime je primárně webová aplikace, má však přesah i do mobilní aplikace (od září 2018). Výuka offline je možná díky PDF cvičením, které si v platformě můžete stáhnout.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivita (mobil, tablet)
Funguje offline?

Jednoduchost a lokalizace – 9/10

Kurz veden z češtiny nikoli angličtiny & uživatelská přívětivost je parádní.

To poslední, co jako student jazyků chcete zažívat, je zdržování díky nepřehledné administraci kurzu. Pohyb kurzem je proto velmi přímočarý. Jste vedeni den po dni a vše je vysvětlováno pomocí vysvětlivek a animovaných videí. Ohledně uživatelské přívětivosti zde najdete pouze miniaturní nedostatky jako např. když dokončíte interaktivní cvičení, nevrátí vás to zpět do kurzu, ale musíte kliknout na položku v menu “Tvoje cesta”. Až na drobnosti tohoto charakteru jde o jeden z nejpřívětivějších kurzů, na který jsem při srovnání narazil (považuji jej dokonce za přívětivější než platformy Rosetta Stone či Rocket Languages).

Z jakého jazyka je kurz veden?čeština
Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Jazyky

Angličtina, němčina a španělština

Jako jeden z mála kurzů nabízí za jednu cenu všechny jazyky, v tomto případě jde o angličtinu, němčinu a španělštinu. Celkem tedy 3 jazyky.

Angličtina
Němčina
Španělština
Francouzština
Ruština
Italština
Další jazyky

Více informací →

Prectime.cz recenze
logo-prectime

Název: Prectime.cz

Shrnutí:
✅ Listening / Poslech
✅ Speaking / Mluvení
✅ Reading / Čtení
✅ Writing / Psaní
✅ Interaktivní funkce
✅ Škola hrou
✅ Intuitivní ovládání

 • Finance - 9/10
  9/10
 • Učební metody - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 8.5/10
  8.5/10
 • Jednoduchost a lokalizace - 9/10
  9/10
9.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.5 (14 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem