Rosetta Stone recenze

Rosetta Stone


Výhody
+ Netradiční a kreativní přístup k učení
+ Prostředí je poměrně intuitivní
+ Kurz je skutečně obsáhlý


Nevýhody
– Gramatika je někdy téměř nevysvětlená
– Dle některých dlouhodobých uživatelů má program tendenci stávat se nudným a repetetivním

rosetta-stone-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Roseta Stone je jedna z neúspěšnějších platforem na učení jazyků na světě. Pro výuky již potřebujete ale umět anglicky a pak můžete vybírat z 24 jazyků, což je v porovnání s jinými kurzy nadstandard. Základem metody Rosetta Stone je učení se slovíček pomocí karet s obrázky, práce s textem a mluvení s automatickým rozpoznáním řeči. Platforma je o něco méně hravá než například OnlineJazyky.cz, ovšem obsahuje daleko více materiálů.

Obsáhlý kurz na několik měsíců, který je veden z angličtiny (do 28 jazyků).

Finance – 8,5/10

Předplatné dává přístup ke všem úrovním

Rosseta Stone Cena

Ačkoli je zde k dispozici demo verze zdarma, je poměrně dost omezená a člověk si neudělá dostatečnou představu, co vše kurz nabízí. Rosseta Stone nabízí hned 4 placené verze. Verze na 3 měsíce stojí £49, verze na 6 měsíců £89, verze na 1 rok £159 a verze na 2 roky £239. Bohužel oproti jiným jazykovým platformám, nenabízí časově neomezenou verzi, kterou byste měli k dispozici kdykoliv. O to víc by vás to však mělo motivovat ke zvládnutí a naučení co největšího rozsahu učiva ve vybraný časový horizont.

Cena£159 (4930Kč)
Verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze

Doporučení!

Pokud nebudete spokojeni se stylem výuky, můžete využít 30denní záruku vrácení peněz bez rizika na všechny zakoupené produkty.

Učební metody – 10/10

Obrázkové karty a slovíčka – to je oč tu běží

Rosseta Stone Metody

Nejvýraznějším prvkem učební metody Rosetta Stone je výuka pomocí obrázkových karet a poslechu. Díky chytrému školení výslovnosti každé slovo, které se naučíte, budete vyslovovat správně hned od začátku. K tomu vám pomůže okamžitá zpětná vazba od nejpokročilejšího softwaru pro rozpoznávání řeči na trhu. Porovná vaši výslovnost s rodilými mluvčími a umožní vám slovo nebo frází opakovat, dokud nebude dokonalá.

Některá cvičení jsou zaměřena na všechny aspekty učení jazyků: poslech, čtení, psaní i mluvení. Ačkoli zde jsou interaktivní učební metody, oproti konkurentům není platforma tak hravá. Platforma se snaží nasměrovat vás k intuitivním správným odpovědím, než abyste strojeně opakovali naučené fráze. Aktivní přístup vám pomůže udržet si nově získané jazykové dovednosti a přemýšlet v cizím jazyce.

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Interaktivní funkce
Škola hrou

Kompatibilita – 10/10

Dostupné na všech zařízeních – včetně mobilní appky

Rosseta Stone Kompatibilita

Rosseta Stone byla původně prodávána přes CD a DVD, což se dnes jeví jako hodně zastaralý způsob. Nyní je to samozřejmě primárně webová aplikace s předplatným, jenž má však přesah i do mobilní aplikace na iOS i Android. A navíc, pokud si v mobilní aplikaci stáhnete kurz, je možné absolvovat také výuku offline, což jiště oceníte zejména při pobytu v přírodě bez připojení k internetu. Budete svým pánem i na cestách a využijete každou volnou chvilku ke vzdělávání a zlepšování svých znalostí.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivita (mobil, tablet)
Funguje offline?

Náš tip!

Synchronizujte a sledujte svůj pokrok na více zařízeních současně.

Jednoduchost a lokalizace – 6/10

Průměrná uživatelská přívětivost – stále přijatelná

Rosseta Stone je na trhu již velice dlouho a to se někdy projevuje také na používaném softwaru, který občas působí trochu zastarale. Vlastní používání platformy není příliš obtížné a můžete vše intuitivně ovládat a lehce se zorientovat. Ovšem pro lidi, kteří nemluví anglicky, se stává výuka dalšího cizího jazyka téměř nemožná. Jelikož je kurz veden v angličtině a bez alespoň její základní znalosti nemáte šanci porozumět úkolům, které máte splnit.

Z jakého jazyka je kurz veden?angličtina
Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Jazyky

Bezkonkurenční počet jazyků (28)

Rosseta Stone Vyuka Jazyku

To, co této platformě nemůžeme upřít je fakt, že nabízí obrovský výběr jazyků – celkem 24 (ačkoli bohužel ne všechny jazyky jsou dostupné na všech platformách). Jedná se o tyto jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština, japonština, arabština, čínština, holandština, řečtina, hebrejština, hindština, indonéština, irština, korejština, americká angličtina, španělština (Latiská Amerika), perština, polština, portugalština, švédština, turečtina a vietnamština. S nadsázkou tedy můžeme říct, že ať už se budete chystat vyrazit kamkoli na světě, s Rosseta Stone se domluvíte všude!

Angličtina
Němčina
Španělština
Francouzština
Ruština
Italština
Další jazyky

Více informací →

Rosetta Stone recenze
logo-rosetta Stone

Název: Rosetta Stone

Shrnutí:
✅ Mobilní aplikace
✅ Funguje offline
✅ Intuitivní ovládání
✅ Video průvodce
✅ Němčina
✅ Španělština
✅ Francouzština
✅ Ruština
✅ Italština

 • Finance - 8.5/10
  8.5/10
 • Učební metody - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 10/10
  10/10
 • Jednoduchost a lokalizace - 6/10
  6/10
8.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.75 (4 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem