Babbel Recenze

Babbel


Výhody
+ Vynikající poměr cena/výkon ($23.85 na 3 měsíce)
+ Široká nabídka jazyků (nyní celkem 13)
+ Kurzy jsou chytře a interaktivně zpracované.


Nevýhody
– Je nutné umět anglicky, abyste se mohli učit další jazyky (žádný kurz není z češtiny)
– Kvalita i kvantita kurzu se liší jazyk od jazyku
– Někteří uživatelé si stěžovali na komplikace při rušení předplatného

babbel-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Pokud se smíříte s tím, že v této platformě o češtinu nezavadíte ani omylem a že vše probíhá z angličtiny do jiného jazyka, pak Babbel může být skutečně dobrá volba. Vše, co byste očekávali od platformy na učení jazyků, zde najdete – rozpoznání správné výslovnosti, procvičování gramatiky, slovíčka, poslech a jiná interaktivní cvičení. Jde o moderně zpracovaný software na učení cizích jazyků, který můžete spustit jak skrze váš prohlížeč, tak i v mobilní aplikaci (iOS i Android).

Moderní, interaktivní platforma na učení jazyků z angličtiny do jiného jazyka.

Finance – 9.1/10

Jeden z nejvýhodnějších mezi placenými kurzy

Babbel Cena

Není třeba kupovat zajíce v pytli, jelikož máte možnost vyzkoušet poměrně štědrou demo verzi zdarma. Bez rizika si tak můžete vyzkoušet všechny učební metody, ovšem v omezeném rozsahu. Pokud se následně rozhodnete pro zakoupení kurzu, můžete si vybrat ze 3 nabízených tarifů: 3měsíční kurz za €19.95, 6měsíční kurz za €33.30 nebo roční kurz za €59.40. Získáte tak přístup ke všem úrovním vybraného jazyka. Pokud byste měli zájem o další jazyk, je nutné si připlatit. Nevýhodou je, že Babbel nenabízí žádný kurz, který byste měli k dispozici neomezeně.

Cena59.40 € / rok (1600Kč)
Verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze

Náš tip!

Pokud si nejsi jisti úrovní jazyka, Babbel nabízí zdarma rozřazovací testy pro určení vašich jazykových znalostí.

Učební metody – 10/10

Hravé a interaktivní metody učení

Babbel Metoda Vyuky Jazyku

Co se týče interaktivity, patří Babbel mezi špičku. Jednou z unikátních funkcí je simulovaný rozhovor mezi vámi a fiktivní osobou, při němž čtete připravené věty, které systém nahraje a následně přehraje. Máte tak možnost slyšet sami sebe a systematicky vylepšovat výslovnost. Navíc vám interaktivní dialogy na reálná témata pomohou získat jistotu používat jazyk v každodenních situacích.

Dále Babbel kombinuje všemožné interaktivní cvičení jako poznávání slovíček z obrázků, doplňování do vět či jiné. Platforma kombinuje poslech, mluvení, čtení i psaní. Jelikož je kurz rozdělen do více úrovní, najde si zde své jak začátečník, tak i pokročilý mluvčí. Výhodným benefitem je také ověřená metoda opakování učiva s odstupem, díky níž si můžete zkontrolovat a zapamatovat to, co jste se již naučili.

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Interaktivní funkce
Škola hrou

Doporučujeme!

Podle výsledků uživatelů Babbel až 92 % z nich zdokonalilo své jazykové znalosti za pouhé 2 měsíce.

Kompatibilita – 10/10

Dostupné na všech zařízeních – včetně mobilní appky

Babbel Kompatibilita

Babbel je primárně webová aplikace, má však přesah i do mobilní aplikace. Abyste mohli používat Babbel na svém notebooku nebo stolním počítači, nemusíte instalovat žádný speciální software, stačí vám pouze aktualizovaný internetový prohlížeč.

Pokud si však stáhnete kurz v aplikaci, je možná výuka i offline odkudkoliv a kdykoliv. To jistě oceníte při cestování nebo pobytu v přírodě, kde nemáte stabilní připojení k internetu.

Pokud máte Apple iPhone nebo iPad, musíte používat iOS 12.0 nebo vyšší a u telefonů a tabletu s Androidem je třeba Android 7.0 nebo vyšší.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivita (mobil, tablet)
Funguje offline?

Pozor!

Nedoporučujeme používat Babbel v Internet Exploreru, jelikož se může stát, že budete mít problémy s funkcí rozpoznávání řeči.

Jednoduchost a lokalizace – 5,3/10

Působí čistým, uživatelsky přívětivým dojmem

Celé prostředí platformy Babbel na mě působí čistě a moderně. Administrace nemá příliš mnoho rušivých elementů a často je i bez vysvětlivek na první pohled jasné, jak danou funkci v aplikaci využívat. Celou výuku však může některým komplikovat fakt, že zde nic není v češtině, nýbrž pouze v angličtině. Takže bez dostatečné znalosti angličtiny se do výuky dalšího cizího jazyka prostřednictvím Babbel raději ani nepouštějte. Co mi ovšem v rámci kurzů chybí, jsou podpůrní video průvodci, kteří mnohdy mohou nabídnout uživateli příjemný způsob, jak se naučit v kurzu efektivně pohybovat.

Z jakého jazyka je kurz veden?angličtina
Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Jazyky

Výběr ze 13 jazyků (kromě angličtiny)

Babbel Vyuka Jazyku

Babbel nabízí možnost výuky 13 jazyků. Angličtinu zde ovšem nenajdete, jelikož to je jazyk, ze kterého výuka probíhá. Můžete se tak zdokonalovat nebo se učit od základů španělštinu, němčinu, italštinu, francouzštinu, portugalštinu, švédštinu, turečtinu, holandštinu, polštinu, indonéštinu, norštinu, dánštinu a ruštinu.

Angličtina
Němčina
Španělština
Francouzština
Ruština
Italština
Další jazyky

Více informací →

Babbel recenze
logo-babbel

Název: Babbel

Shrnutí:
✅ Mobilní aplikace
✅ Funguje offline
✅ Intuitivní ovládání
✅ Němčina
✅ Španělština
✅ Francouzština
✅ Ruština
✅ Italština

8.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.8 (5 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem