Vodafone internet Recenze

Vyhody

+ Vodafone poskytuje svým klientům komplexní služby – neomezené tarify, internet 4 G LTE i pevný internet v DSL
+ nabídka cenově výhodných balíčků pro klienty odebírající více služeb

Nevyhody

chybí podpora online chatu– informace na webu jsou velmi strohé a podrobnosti je nutno složitě dohledávat

 

vodafone - logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Vodafone poskytuje svým zákazníkům komplexní služby v oblasti telefonování i internetu. Nabízí neomezený internet na doma a nejlepší datovou síť v České republice. Připojení od Vodafone je vždy bezpečné a rychle a snadno si pořídíte další výhodné služby. Zákazníci mohou vybírat z několika tarifů, kteří se liší zejména rychlostí stahování dat.

Internet Vodafone

Vodafone Internet Cenik

Vodafone si je vědom, že bez internetu se v dnešní době neobejdeme. Využíváme ho nejen přes pevné připojení, ale také v mobilu a na dalších zařízeních pomocí Wi-Fi. Vodafone v současné době může nabídnout pevný internet v 99 % českých domácností prostřednictvím internetu 4G LTE, xDSL nebo optické sítě. Vždy najde nejoptimálnější řešení na vaší adrese.

V současné době můžete vybírat ze 3 tarifů:

Tarif 300 Mb/s nabízí vysokou rychlost, se kterou poběží celá vaše domácnost skutečně naplno. Jeho cena je 392 Kč měsíčně. Nahrávat můžete rychlostí 20 Mb/s a cena modemu je 70 Kč měsíčně.

Tarif 500 Mb/s nabízí rychlý optický internet a neomezené surfování, online hry nebo streamování. Jeho cena je 430 Kč měsíčně. Nahrávat můžete rychlostí 30 Mb/s a cena modemu je 70 Kč měsíčně.

Tarif 1 Gb/s je nejrychlejší a nejstabilnější internet pro celou rodinu. Jeho cena je 450 Kč měsíčně. Nahrávat můžete rychlostí 50 Mb/s a cena modemu je 100 Kč měsíčně.

Poplatek za modem70 Kč měsíčně (pouze pronájem)
Aktivace služeb/vybudování zásuvky99Kč
Samoinstalace
Zapojení modemu technikem404Kč
Cena zaslání modemu poštou(doručí technik)
ZávazekBez závazku
Stahování datNeomezené
Pevná veřejná IP adresa za příplatek
Pevná veřejná IP adresa177 Kč měsíčně
Maximální rychlost250 Mb/s

Je potřeba modem?

K pevnému internetu je vždy potřeba pořídit modem, který vám Vodafone poskytne za měsíční poplatek 70 Kč, přičemž vám garantuje plnou technickou podporu. Pokud váš stávající modem bude splňovat minimální technické parametry na připojení, je možné využít i ten. Vodafone má v nabídce 5 různých modemů, s výběrem toho nejvhodnějšího právě pro vás vám pomůže technik.

Výhody internetu od Vodafonu

Vodafone Internet Vyhody

Vodafone nabízí samozřejmě k poskytování internetového spojení také spoustu výhod a předností. Nabízí svým zákazníkům ideální řešení i rychlost na poskytované adrese. Internet na doma je vždy neomezený, již žádné datové limity, které by vás omezovaly v brouzdání po netu a při pracovních záležitostech. Dle svého tvrzení dokonce má nejlepší datovou síť v České republice. Připojení od Vodafonu je bezpečné, takže můžete surfovat bez starostí a navíc se o veškeré vybavení, instalaci i servis postarají za vás. A mimo jiné k pevnému internetu si můžete pořídit také další služby, a to samozřejmě výhodně.

Mobilní internet do notebooku nebo tabletu

Vodafone Mobilni Internet

Při pořízení mobilního internetu do notebooku nebo tabletu můžete být online až na 4 zařízeních za jednu cenu. Sdílená Red Data+ pro více čísel nabízejí 3 tarify, ze kterých si můžete vybrat.

Tarif 10 GB je ideální pro časté prohlížení webu, řešení emailů a příležitostných videí. Získáte až 2 SIM se sdílenými daty za 399 Kč měsíčně. 8 GB vám naskočí automaticky na začátku zúčtovacího období a další 2 GB si každý měsíc vyzvednete v aplikaci Můj Vodafone v sekci Moje nabídky.

Tarif 20 GB je varianta vhodná pro všechny milovníky surfování, hudby a sledování videí. Získáte až 4 SIM se sdílenými daty za 549 Kč měsíčně. 10 GB vám naskočí automaticky na začátku zúčtovacího období a dalších 10 GB si každý měsíc vyzvednete v aplikaci Můj Vodafone v sekci Moje nabídky.

Tarif 40 GB je to pravé pro internetové mágy, kteří mají rádi videa v HD kvalitě. Získáte až 4 SIM se sdílenými daty za 999 Kč měsíčně. 30 GB vám naskočí automaticky na začátku zúčtovacího období a dalších 10 GB si každý měsíc vyzvednete v aplikaci Můj Vodafone v sekci Moje nabídky.

Náš tip!

Pokud se některý z tarifů objednáte online, získáte navíc 1 GB na půl roku zdarma.

Wi-Fi st na doma i na chatu

Vodafone Wifi Na Chatu

S Vodafone si můžete vytvořit Wi-Fi síť vždy tam, kde právě jste, díky připojení bez kabelu. Stačí si koupit Datový tarif s 60 GB dat za 449 Kč měsíčně a k tomu Wi-Fi modem, na který lze připojit až 32 zařízení najednou za 1 Kč (měsíční splátka je 60 Kč na 24 měsíců). Vše bez složité instalace a nastavení. Stahovat můžete rychlostí 8 Mbit/s a nahrávat rychlostí 5 Mbit/s. Snadný návod, jak vše připojit naleznete v praktickém videonávodu.

Podpora

Vodafone Podpora

Pokud se potřebujete spojit s podporou Vodafone, můžete si vybrat z několika způsobů. Asi nejsnazší je zavolat zdarma na jejich linku 800 77 77 77, která funguje nonstop. Ještě předtím se však můžete podívat na nejčastější otázky a odpovědi v Centru péče o zákazníky. A také je možné Vodafone kontaktovat přes Facebook nebo Twitter. Jako nejlepší čas, kdy zavolat na infolinku je uvedeno mezi 10. a 16. hodinou.

On-line chat
Dotazy na e-mail, sociální sítě, Whatsapp
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů10/10
Kvalita podporyVelmi dobrá
Telefon800 77 77 77

My vyzkoušeli kontaktovat Vodafone přes Messenger, jelikož byl víkend a odpověď na naše dotazy jsme dostali téměř okamžitě. Velice oceňujeme, že nám nebyly nabízeny žádné služby a dostali jsme jen rychlé a obsáhlé odpovědi na naše otázky.Závěrečné hodnocení

Vodafone internet Recenze
vodafone - logo

Název: Vodafone internet

Shrnutí:
✅ Široká nabídka služeb
✅ Jednoduchá samoinstalace
✅ Možnost propojit s dalšími službami Vodafone a ušetřit

  • Důležité parametry - 8.5/10
    8.5/10
  • Podpora - 7.5/10
    7.5/10
8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.05 (44 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání antivirů

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

  1. Anonym 6.12.2021

Přispět názorem

Odesílám