T-Mobile internet Recenze

Vyhody

+ Výběr z několika tarifů, vybere si každý
+ Kvalitní zákaznická podpora

Nevyhody

Nutnost pořídit set-top box od T-mobile
– Starší typ set-top boxu nemá Wi-Fi, novější typ sice ano, ale pro kvalitní přehrávání je stejně třeba připojení routeru LAN kabelem

 

t-mobile logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

T-Mobile je společnost nabízející široké spektrum služeb. Mezi zákazníky je velice vyhledávána nejen kvůli rychlému internetu nebo výhodnému mobilnímu volání, ale v posledních letech také kvůli kvalitní internetové televizi. Při spojení a kombinaci více nabízených služeb získají výhodnější ceny na poskytované služby. T-Mobile se také pyšní kvalitní a funkční zákaznickou podporou.

T-Mobile Internet na doma

Mít dnes doma internetové připojení je téměř nutností. Kdo jej nemá, jako by nežil. T-Mobile nabízí svým zákazníkům různé tarify rozdělené do tří kategorií – pevný internet VDSL, Optika a Pevný internet do zásuvky.

Pevný internet VDSL – 9/10

T Mobile Vdsl Ceny

Pevný internet VDSL nabízí neomezený pevný internet poskytovaný přes metalické vedení se stabilním připojením s rychlostí až 1000 Mbit a smlouvou k internetovému tarifu na dobu neurčitou.

Technik T-Mobile vám zprovozní Pevný internet DSL. Stále zapojený LTE modem pak slouží jako záložní připojení v případě výpadku Pevného internetu.

Pevný internet M nabízí rychlost stahování 50 Mbit/s, neomezený datový limit a měsíční pronájem modemu za 50 Kč. To vše za výhodnou cenu 299 Kč měsíčně, která je platná na prvních 6 měsíců využívání. Následně se cena zvedne na 499 Kč měsíčně.

Pevný internet L nabízí rychlost stahování 100 Mbit/s, neomezený datový limit a měsíční pronájem modemu za 50 Kč. To vše za výhodnou cenu 299 Kč měsíčně, která je platná na prvních 6 měsíců využívání. Následně se cena zvedne na 599 Kč měsíčně.

Pevný internet XL nabízí rychlost stahování 250 Mbit/s, neomezený datový limit a měsíční pronájem modemu za 70 Kč. To vše za výhodnou cenu 299 Kč měsíčně, která je platná na prvních 6 měsíců využívání. Následně se cena zvedne na 799 Kč měsíčně.

Pevný internet XXL nabízí rychlost stahování 1000 Mbit/s, neomezený datový limit a měsíční pronájem modemu za 70 Kč. To vše za výhodnou cenu 299 Kč měsíčně, která je platná na prvních 6 měsíců využívání. Následně se cena zvedne na 799 Kč měsíčně.

Poplatek za modem70 Kč měsíčně nebo 2399 Kč jednorázově
Aktivace služeb/vybudování zásuvkyzdarma
Samoinstalace
Zapojení modemu technikem
Cena zaslání modemu poštou0 Kč
ZávazekBez závazku
Stahování datNeomezené
Pevná veřejná IP adresa za příplatek
Pevná veřejná IP adresa180 Kč měsíčně
Maximální rychlost250 Mb/s

Optický internet

T Mobile Opticky Internet

Optický internet je nejmodernější neomezený pevný internet vedený přes optická vlákna. Je vysoce stabilní a nabízí připojení bez sekání a s rychlostí až 1 Gb/s. Ideální spojení s T-Mobile Optic TV, která vám přinese více než 150 programů a exkluzivní obsah.

Instalace je velice jednoduchá, technik T-Mobile vám přiveze veškerá potřebná zařízení a rovnou službu zapojí, provede nezbytné instalační práce, natáhne kabel a zřídí zásuvku.

Optický internet S nabízí rychlost stahování 50 Mbit/s, neomezený datový limit a měsíční pronájem modemu za 50 Kč. To vše za výhodnou cenu 299 Kč měsíčně, která je platná na prvních 6 měsíců využívání. Následně se cena zvedne na 399 Kč měsíčně.

Optický internet M nabízí rychlost stahování 250 Mbit/s, neomezený datový limit a měsíční pronájem modemu za 50 Kč. To vše za výhodnou cenu 299 Kč měsíčně, která je platná na prvních 6 měsíců využívání. Následně se cena zvedne na 499 Kč měsíčně.

Optický internet L nabízí rychlost stahování 1000 Mbit/s, neomezený datový limit a měsíční pronájem modemu za 50 Kč. To vše za výhodnou cenu 299 Kč měsíčně, která je platná na prvních 6 měsíců využívání. Následně se cena zvedne na 799 Kč měsíčně.

Pevný internet do zásuvky

T Mobile Internet Do Zasuvky

Pevný internet do zásuvky nabízí připojení k internetu přes LTE. Doručení modemu domů je rychlé a snadno sami nainstalujete. Modem s vloženou SIM kartou jen připojíte do elektrické zásuvky. Smlouva k internetovému tarifu je na dobu neurčitou. V nabídce je pouze jediný tarif.

Pevný internet do zásuvky S nabízí rychlost stahování 20 Mbit/s, neomezený datový limit a měsíční pronájem modemu za 30 Kč. Za tento tarif zaplatíte měsíčně 399 Kč.

Ověřte si dostupnost internetu

T Mobile Overeni Dostupnosti

Pokud si chcete objednat pevný internet v DSL u vposkytovatele, je dobré si vždy předem ověřit dostupnost jeho služeb na vaší adrese. Proto neváhejte vyzkoušet i T-mobile a proklikněte se na testování přímo od tarifů pevného internetu. Je to důležité. Může se totiž stát, že si vyberete dražší balíček s vyšší rychlostí stahování dat, ale poskytovatel nebude mít dostatečně silný signál a nebude moci dostát svého závazku. Pak je výhodnější zvolit levnější balíček, nebo vyzkoušet ještě jiného poskytovatele. 

Internet 4G a 5G

T Mobile 5g

Internet 5G je nová generace mobilní sítě, která vám umožní reálnou rychlost stahování až 500 Mb/s, zkrátí odezvu a zásadně zvětší kapacitu sítě. Obslouží více zákazníků a zároveň zařízení udrží při stále stejném kvalitním připojení. Síť vždy automaticky využije tu nejlepší technologii, kterou zákaznická zařízení v daném místě podporují. Místa s dostupností této nové technologie se postupně rozrůstají, v současné době je možné 5G zprovoznit přes 339 vysílačů a v rámci 38 stanic metra. Pro detailnější informace se můžete podívat na mapu pokrytí.

Rychlost500 Mb/s
Poplatek za aktivaci1 Kč
Poplatek za doručení0 Kč
ModemZa 1 Kč + 23x 50 Kč/ měsíc (nebo 1551 Kč jednorázově)
Závazek24
Stahování dat10 GB

Pozor!

T-Mobile 5G síť si může vyzkoušet každý s jakýmkoliv tarifem, který v sobě má data, včetně Twist karet. Abyste jej mohli vyzkoušet, je však třeba vlastnit telefon s podporou 5G a vložit SIM kartu s podporou LTE.

Mobilní internet

T Mobile Data V Mobilu

Jelikož v dnešní době lidé hodně cestují a jsou mobilní, je vhodné popřemýšlet také o mobilním internetu, který vám zajistí připojení v na místech, kde nemáte možnost se připojit k pevnému internetu ani přes Wi-Fi. S datovou SIM se připojíte k internetu všude. Datové tarify jsou bez závazků a připojíte se prostřednictvím SIM, která je zdarma nebo USB modemu (k notebooku) jen za 1 Kč.

SD neomezeně nabízí surfování 20 GB plnou rychlostí, poté až 3 Mbit/s a datový limit 14 GB v rámci EU. Volat můžete za 3,50 Kč/min a posílat SMS za 1,50 Kč. Tento tarif vás vyjde měsíčně na 675 Kč. Data 15 GB získáte za 425 Kč a Data 5 GB můžete mít  za 275 Kč.

Podpora – 9.5/10

T Mobile Podpora

Zákaznická podpora T-Mobile funguje od pondělí do pátku v rozmezí 8 až 21 hodin současně na více úrovních a je opravdu skvěle zvládnutá. Bohužel není k dispozici oblíbený online chat na jejich webových stránkách, ale můžete využít kontaktní formulář nebo sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter nebo Google+. U kontaktního formuláře vyplníte předmět dotazu a uvedete na vás telefonní a emailový kontakt, na němž vás bude podpora následně kontaktovat. Lze také odeslat jakýkoliv soubor, který souvisí s vaším dotazem.

My se rozhodli využít zákaznickou podporu přes Messenger. Jelikož jsme psali ve večerních hodinách, kdy nebyla podpora online, obdrželi jsme zprávu, že se dotazům budou věnovat hned, jakmile to bude možné. A opravdu jsme dostali rozsáhlé odpovědi hned druhý den brzy ráno, takže reakce byla velice rychlá a uspokojující.

On-line chatNa stránkách ne – možnost přes sociální sítě
Dotazy přes kontaktní formulář
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů10/10
Kvalita podporyVelmi dobrá
Telefon800 73 73 73


Závěrečné hodnocení

T-Mobile internet Recenze
t-mobile logo

Název: T-Mobile internet

Shrnutí:
✅ Jeden poskytovatel pro všechny služby
✅ Při využívání více služeb je možné dosáhnout na zajímavé slevy
✅ Pokrytí takřka po celé ČR

  • Důležité parametry - 9/10
    9/10
  • Podpora - 9.5/10
    9.5/10
9.3/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.14 (37 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání internetu vDSL.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám