Any.do Recenze

Vyhody

+ Aplikace pro všechny platformy a operační systémy
+ Minimalistický desigh
+ Připomínky podle lokace

Nevyhody

Není v češtině.

 

Any Do Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Any.do je jednoduchá aplikace pro vytváření a správu úkolů, která má spoustu užitečných funkcí a vychytávek. Základem je jednoduchý úkolovník, kde je možné vytvářet a třídit úkoly do oddělených seznamů. Tyto úkoly si mohou uživatelé nechat synchronizovat na různá zařízení.

Výhodou Any.do je jeho minimalistické rozhraní, ve kterém uživatelům nepřekáží nic, co by jim mohlo znesnadňovat správu úkolů. Any.do patří podle mnoha testů k nejjednodušším úkolovníkům na trhu. UX (uživatelská přívětivost) aplikace patří skutečně ke špičce mezi ostatními úkolovníky.

Poměrně užitečnou funkcí je například hlasový vstup, přes který je možné přidávat úkoly. To je mnohdy jednodušší než samotné psaní. Přes mikrofon mohou uživatelé vytvářet také seznamy úkolů, takže se Any.do stane jejich virtuálním asistentem, kterému diktují, co má vytvořit.

Aplikace Any.do disponuje funkcí Moment. Ta uživatele přiměje v pravý čas zkontrolovat všechny přiřazené úkoly pro daný den a buď se jim musí věnovat (zavázat se, že je splní) nebo je přeplánovat. Tato funkce je součástí placeného tarifu.

Any.do není klasickým pracovním úkolovníkem, ale má uživatelům pomoci především v osobním životě. Pro práci budou uživatelé nejspíš postrádat některé funkce, které mají propracovanější pracovní úkolovníky. Některé funkce v Any.do chybí nejspíš také kvůli minimalistickému designu, kvůli kterému si jej nejspíš zamilují vyznavači jednoduchosti a minimalismu.

Finance – 8/10

Any.do je dostupné zdarma nebo v prémiovém tarifu. Rozdíl mezi placeným a neplaceným tarifem je v některých užitečných funkcích, které u tarifu zdarma chybí. Mezi takové funkce patří například nastavení upozornění dle lokalit, upozornění na WhatsApp a také možnost barevně oddělovat štítky nebo upravovat vzhled samotné aplikace. Například podle aktuální nálady.

Roční platba (tarif pro jednotlivce)772 Kč
Verze zdarma?

Důležité funkce – 8.8/10

Any.do neomezuje uživatele limity na počet seznamů nebo samotných úkolů. V podstatě lze říci, že počet seznamů a úkolů je neomezený. 

Tento úkolovník je určený především k osobní produktivitě. Pokud uživatelé potřebují na některých úkolech spolupracovat s někým jiným, tak mohou úkoly a seznamy sdílet se spolupracovníky. Tato funkce je dostupná jen v prémiovém tarifu

V Any.do je možné nastavovat upozornění na úkoly. A to i ve verzi zdarma. V aplikaci lze snadno vytvářet podúkoly a také propracované nákupní seznamy.

Tento úkolovník má svůj vlastní kalendář. Ten je možné propojit s oblíbeným Google kalendářem a díky tomu mít všechny události na jednom místě.

Počet projektů/seznamů verze zdarmaBez limitu
Počet projektů/seznamů placená verzeBez limitu
Počet úkolů v projektu/seznamu verze zdarmaBez limitu
Počet úkolů v projektu/seznamu placená verzeBez limitu
Sdílení a spolupráce (ne u tarifu zdarma)
Připomenutí
Opakování úkolů
Podúkoly (subtasky)
Spojení s Google Kalendářem

Kompatibilita – 8.3/10

Any.do je moderní aplikace, takže je možné ji používat na oblíbených operačních systémech Windows a Mac OS. Pokud patříte k zastáncům desktopových aplikací, tak vás v tomto směru Any.do nezklame. 

Aplikaci lze nainstalovat na chytrá zařízení s Androidem a iOS. Například v mobilním telefonu mohou mít uživatelé úkoly v kapse a budou na nich moct pracovat a přemýšlet takřka kdekoliv.

Úkolovník Any.do umí zobrazovat notifikace a úkoly na chytrých hodinách. Na těch je možné úkoly odkliknout jako vyřízené nebo je například přeložit na jiný čas. 

Uživatelé mohou s úkoly pracovat přes rozšíření pro internetový prohlížeč nebo ve webovém rozhraní. S webovým rozhraním odpadá nutnost instalovat na zařízení jakoukoliv aplikaci, ale je nutné poznamenat, že pak uživatel přijde například o upozornění.

Aplikace pro desktop (Windows, MacOS)
Aplikace pro mobilní zařízení (Android, iOS)
Podpora chytrých hodinek (Android, Apple)
Rozšíření pro internetové prohlížeče (Chrome, Firefox)
Webové rozhraní
V češtině

Užitečné funkce – 7.7/10

Aplikaci Any.do je možné používat i v místech, kde není k dispozici internetové připojení. Uživatelům tak nebrání v danou chvíli pracovat na úkolech, přidávat nové úkoly nebo editovat již vytvořené úkoly. Až bude zařízení zase online, tak všechnu práci synchronizuje na server, aby uživatel o data nepřišel.

V aplikaci je možné používat klávesové zkratky. Některým uživatelům dokáže tato možnost zpříjemnit používání aplikace a urychlit jejich práci v ní. 

Jednotlivým úkolům je možné nastavovat různé štítky a také je možné úkoly filtrovat. A to nejen podle priority.

Úkolovník umožňuje uživatelům nahrávat k úkolům soubory. U bezplatného tarifu je velikost souborů omezena na 1.5 MB.

Any.do je možné propojit s dalšími nástroji, které uživatelé používají pro plánování projektů nebo pro komunikaci s týmem a klienty.

Offline editace
Klávesové zkratky
Měření produktivity/cílů
Štítky
Filtry (priority)
Možnost vkládat k úkolům soubory jako přílohy (u tarifu zdarma 1.5 MB)
Přidávání úkolů e-mailem
Možnost propojit s dalšími nástroji (Slack, Gmail, Outlook atd.)
Projektové šablony

Podpora – 10/10

Aplikace Any.do má propracovanou nápovědu, která dokáže uživatelům poradit v začátcích používání aplikace, ale také s řešením některých potíží. Za zmínku určitě stojí videa. Ta se snaží především naučit uživatele efektivně pracovat s aplikací a s úkoly na různých operačních systémech.

Nápověda
FAQ a poradce při potížích
Videonávody


Závěrečné hodnocení

Any.do Recenze
Any Do Logo

Název: Any.do

Shrnutí:
✅ S úkoly lze pracovat i v režimu offline
✅ K úkolům je možné přidávat poznámky
✅ Integrovaný kalendář

 • Finance - 8/10
  8/10
 • Důležité funkce - 8.8/10
  8.8/10
 • Kompatibilita - 8.3/10
  8.3/10
 • Užitečné funkce - 7.7/10
  7.7/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
8.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání To-Do aplikací.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem