Vratné peníze recenze

Vratné peníze


Výhody
+ Pro své zákazníky připravili mobilní aplikaci a videonávod na použití cashback portálu.


Nevýhody
– Nemají věrnostní program a pro získání odměny je nutné mít nastřádaných minimálně 300Kč.

 

vratne-penize-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Vratné Peníze je jeden z nejstarších cashback portálů. Jako jediný cashback nabízí ke stažení mobilní aplikaci. Pro vysvětlení principu jejich fungování vytvořili krátké instruktážní video. Na stránkách portálu sestavují seznam TOP 10 obchodů, kde lze získat odměnu až 15%, což je zároveň maximální odměna za nákup zboží. Vyplácení peněz zákazníkovi proběhne podle jejich slov ‘bez zbytečných odkladů’. Není zde možnost využít live chat nebo jim zavolat. Odpověď z podpory jsme nedostali do jednoho dne. Pro ušetření více peněz nabízejí slevové kupony a další bonusy.

Jeden z nejstarších cashbacků na trhu, pro své zákazníky má mobilní aplikaci a videonávod. Výše odměn je spíše nižší.

Důležité parametry – 7,5/10

392 e-shopů rozdělili do 12 nákupních kategorií. Nakupování je možné i přes mobilní aplikaci. Na facebooku není dostupné hodnocení od fanoušků, ale podle similarweb.com jsou VratnéPeníze třetí nejnavštěvovanější cashback za období září – únor 2017/18.

Počet obchodů406
Návštěvnost podle similarweb.Com (září-březen 17/18)152,03 K
Počet kategorií pro nákup12
Mobilní aplikace
Hodnocení uživatelů fb (22.3. 2018)bez hodnocení

Bonusy – 5/10

Vstupní bonus činí 50Kč, bonus za doporučení kamarádovi je dvojnásobný, tedy 100Kč. Pokud si přidáte rozšíření do prohlížeče, získáte dalších 20 Kč jako bonus. Další cestu k ušetření představují slevové kupony, které naleznete u některých obchodů přímo na vratnepenize.cz. Přes VratnéPeníze se dá nakupovat na některých slevových portálech, jako je slever.cz, pepa.cz, slevoking.cz, atp… Chybí zde možnost zapojit se do věrnostního programu.

Vstupní bonus50Kč
Bonus za doporučení100Kč
Kupony na slevy
Odměna za přidání rozšíření do prohlížeče20Kč
Hromadné slevy (cashback + slevový portál)
Věrnostní program

Výplata – 6,5/10

Výplatu dostane zákazník teprve tehdy, až nastřádá 300Kč, ale pak proběhne vyplacení do 2-6 pracovních dní. Maximální procento, které lze získat zpět je 15% z nákupu zboží – to se různí podle e-shopů.

Minimální částka pro vyplacení300Kč
Rychlost vyplacení2-6 pracovních dnů
Maximální výše odměny (%) za zboží15 %

Podpora – 5,5/10

Ke kontaktování podpory slouží pouze e-mail nebo facebook. Live chat a telefonní číslo nemají na webu k dispozici. Odpověď jsme nedostali do 24 hodin.

Live chat
Telefon
Email - do jednoho dne
Facebook zprávy

Podívejte se na naše srovnání Cashback portálů.

Více informací →

Vratné peníze recenze
 • Důležité parametry - 7.5/10
  7.5/10
 • Bonusy - 5/10
  5/10
 • Výplata - 6.5/10
  6.5/10
 • Podpora - 5.5/10
  5.5/10
6.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.79 (19 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

 1. Lenka Saláková 6.2.2021

Přispět názorem