Ziskejte.cz Recenze

Ziskejte.cz Recenze


Výhody
+ Osvědčený slevový portál, který dává nejvyšší provize v procentech i fixních částkách.


Nevýhody
– Pokud byste hledali telefonní kontakt, pravděpodobně ho nenajdete, stejně jako my.

Logo ziskejte

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Pokud chcete nakupovat opravdu výhodně, ušetřit nějakou tu korunu, a dokonce si vydělat slušné odměny, je slevový portál Získejte.cz jeden z nejlepších. Poskytne vám téměř 500 partnerských obchodů, ve kterých můžete nakupovat výhodně. K dispozici jsou vám cashbacky, tedy procenta či dokonce fixní částky z vašich nákupů, ale i slevové kupony, sezónní nabídky a žhavé akce, které vám umožní nakupovat téměř zadarmo. Získejte.cz je přehledný portál, kde se snadno zorientujete. Vše, co potřebujete (odpovědi na své otázky, obchody i zboží) najdete v relativně krátkém čase.


Důležité parametry – 8.5/10

Získejte.cz je slevový portál, který je zde pro klienty už sedm let. Po celou dobu poskytuje nejvyšší provize a cashbacky ze všech. K dispozici má 490 obchodů, které jsou přehledně rozděleny do 8 kategorií a ty pak ještě na další, menší podkategorie. Celkem jich je 54. Tento slevový portál sice nemá mobilní aplikaci, což je škoda, můžete si ale aktivovat tzv. „hlídače“, doplněk do vašeho počítače, který vás bude upozorňovat na výhodné slevy v obchodech, do kterých nahlížíte, spolupracují-li s portálem Získejte.cz. Za instalaci „hlídače“ navíc dostanete bonus 30 Kč.

Počet obchodů490
Návštěvnost podle similarweb.Com (září-březen 17/18)240 K
Počet kategorií pro nákup54
Mobilní aplikace
Hodnocení uživatelů fb (22.3. 2018)5

Bonusy – 10/10

Co se týká bonusů a odměn, je portál Získejte.cz opravdu velmi štědrý. Za registraci vám dá 100 Kč a k tomu 150 VIP bodů. Tyto body jsou součástí věrnostního programu. Sbíráte je nejen za registraci a nákupy, ale i za doporučení a za nákupy doporučených klientů. Když dosáhnete určitého množství bodů, můžete je měnit za peníze.
Odměna za doporučení je 350 Kč + 350 VIP bodů za každého klienta, který získá alespoň 350 Kč cashback. To ale není všechno. Za každých 5 nových uživatelů registrovaných přes váš odkaz, a kteří získají cashback alespoň 700 Kč, získáte vy 500 Kč. Pokud získáte 10 nových klientů, kteří nakoupí a dostanou cashback 1400 Kč, vy dostanete bonus 1000 Kč. To je opravdu velkorysá nabídka.
Portál Získejte.cz nabízí hned čtyři možnosti, jak nakupovat výhodně, šetřit a dostávat zpět provize. První možností je již zmíněný cashback. Některé smluvní obchody vrací až 59 %! Využít můžete i slevové kupony, sezonní akce a tzv. „žhavou nabídku“, která nabízí opravdu neuvěřitelné slevy.
Portál Získejte.cz se právem řadí mezi ty, které svým klientům vyplácí nevyšší odměny.

Vstupní bonus100 .- +150 VIP bodů
Bonus za doporučení350 Kč + % z nákupů
Kupony na slevy
Odměna za přidání rozšíření do prohlížeče30Kč
Hromadné slevy (cashback + slevový portál)
Věrnostní program

Výplata – 9/10

Abyste si mohli nechat vyplatit své bonusy, je potřeba dosáhnout na portálu Získejte.cz částky alespoň 299 Kč. Jakmile pracovníci převezmou vaši žádost o výplatu, doručí peníze do 3 dnů. Jak už jsme zmínili výše, odměny jsou na tomto portále opravdu štědré. Nejvyšší možná provize je až 59 %.

Minimální částka pro vyplacení299Kč
Rychlost vyplaceníodeslání do 3 pracovních dnů od přijetí požadavku
Maximální výše odměny (%) za zboží59,50%

Podpora – 9.5/10

Portál Získejte.cz je poměrně přehledný a na všechny své dotazy najdete odpovědi přímo na webu. Pokud byste i přesto potřebovali kontaktovat pracovníky portálu, máte možnost pomocí live chatu, emailu, nebo zpráv na facebookové stránce. Obvykle odpovídají do 24 hodin. Telefonní číslo jsme hledali na stránkách i na Facebooku, ale nenašli.
Získejte.cz je slevový portál, který nabízí velké množství partnerských obchodů, ve kterých můžete nakupovat se slevou. I když provize vyplácí až od 299 Kč, dosáhnete této částky poměrně rychle. Pomohou k tomu především vysoké cashbacky, ale i vstupní bonus a provize za doporučení.

Live chat
Telefon
Email - do jednoho dne
Facebook zprávy

Ziskejte.cz patří bezesporu k nejlepším cashbackovým portálům na českém trhu. Pokud vám ovšem chybí nějaké funkce, podívejte se na stránku, kde srovnáváme cashbackové portály.

Více informací →

Ziskejte.cz Recenze
 • Důležité parametry - 8.5/10
  8.5/10
 • Bonusy - 10/10
  10/10
 • Výplata - 9/10
  9/10
 • Podpora - 9.5/10
  9.5/10
9.3/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.38 (13 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem