Tipli recenze

Tipli


Výhody
+ Cashback portál Tipli vyplácí odměny od nejnižší možné částky, což je jedna koruna.
+ Zákazníkům dává vysoká procenta z nákupu.


Nevýhody
– chybí kontakt přes telefon

tipli-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Přestože je Tipli jeden z nejmladších cashback portálů, tak se řadí mezi nejúspěšnější. V současné době působí kromě Česka také na Slovensku a v Polsku, proto přes něj můžete nakoupit ve více než tisíci e-shopech. Často v porovnání s ostatními cashback portály nabízí vyšší procento z nákupu jako odměnu. Pro své zákazníky neustále vymýšlí různé soutěže a akce. Tipli vybírá nejlepší produkty z pěti nákupních kategorií a tím inspiruje své zákazníky v nakupování. Ještě vyšší procento z nákupu pro zákazníka zajistí Zlatý účet u Tipli, který funguje jako věrnostní program.

Tipli.cz často nabízí nejvyšší odměny za nákup a přidává k nim různé výhody, akce i soutěže.

Video Recenze

Důležité parametry – 10/10

Díky rozšíření do dalších dvou zemí lze přes Tipli nakoupit ve více než tisícovce e-shopů, což žádný jiný cashback portál nenabízí. Obchody mají na webu rozdělené do 10 nákupních kategorií. Podle similarweb.com je dvojkou v návštěvnosti za období září 2017 – únor 2018. V dosažení všech pěti hvězdiček facebookového hodnocení chybí portálu Tipli.cz tři desetiny.

Počet obchodů450
Návštěvnost podle similarweb.Com (září-březen 17/18)433,77 K
Počet kategorií pro nákup10
Mobilní aplikace
Hodnocení uživatelů fb (22.3. 2018)4,7

Bonusy – 8.5/10

Těch má Tipli poměrně hodně. Dostanete vstupní bonus, bonus za doporučení kamarádovi i za instalaci “hlídacího” rozšíření do prohlížeče. To ale není všechno, vyplatí se také věrnostní program Zlatý účet a slevové kupony. Přes Tipli se dá nakoupit na některých slevových portálech jako je pepa.cz. Přímo na jejich webu tipli.cz najdete slevové kupony.

Vstupní bonus100Kč
Bonus za doporučení150Kč
Kupony na slevy
Odměna za přidání rozšíření do prohlížeče10Kč
Hromadné slevy (cashback + slevový portál)
Věrnostní programano (zlatý účet)

Výplata – 10/10

Výplatu si můžete nechat vyplatit od jedné koruny, nemusíte čekat, než si nastřádáte určitou částku. Navíc vyplacení peněz proběhne do dvou pracovních dnů. Nejvyšší možné procento, které získáte z nákupu je 33% – to se ale různí podle e-shopu. Celkově Tipli patří mezi štědřejší cashbacky.

Minimální částka pro vyplacení1Kč
Rychlost vyplacení2 pracovní dny
Maximální výše odměny (%) za zboží33 %

Podpora – 9.5/10

Nejrychleji odpověď na vaši otázku získáte díky live chatu, ale možnost kontaktování tady je i přes e-mail nebo facebookovou zprávu. V případě Tipli funguje podpora opravdu rychle a odpověď jsme dostali do 24 hodin.

Live chat
Telefon
Email - do jednoho dne
Facebook zprávy

Tipli patří k nejlepším CashBack portálům v Česku. Pokud vám ovšem schází nějaké obchody nebo funkce, podívejte se na srovnání všech kvalitních Cashback portálů v ČR.

Více informací →

Tipli recenze
 • Důležité parametry - 10/10
  10/10
 • Bonusy - 8.5/10
  8.5/10
 • Výplata - 10/10
  10/10
 • Podpora - 9.5/10
  9.5/10
9.5/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.21 (19 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

5 Příspěvků

 1. Anonym 25.8.2020
 2. Anonym 25.8.2020
 3. Anonym 25.8.2020
 4. Anonym 25.8.2020
 5. Anonym 25.8.2020

Přispět názorem

Odesílám