Hamty recenze

Hamty


Výhody
+ Zákazníkům nabízí vysoké odměny a vyplácí je od jedné koruny na bankovní účet.


Nevýhody
– Nemůžete si stáhnout žádnou aplikaci od Hamty.

 

hamty-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Nejmladší cashbackový portál vyplácí zákazníkům vyšší odměny než konkurence a za to si strhne pro sebe ročně maximálně 240 Kč z nastřádaných peněz. Pokud zákazník nakupuje málo, tak platí menší nebo žádný poplatek. Sice často ale jen na krátký čas navyšuje Hamty výši provizí pro zákazníka formou akce. Vyberete si ze 420 e-shopů. Nemůžete se zapojit do věrnostního programu.

Cashback portál, který nabízí vyšší odměny než konkurence. Za to si ovšem účtuje maximální roční poplatek 240 Kč. Pořádá časově omezené akce, kdy navyšuje cashback.

Důležité parametry – 5,3/10

Nakupovat lze ve 420 e-shopech rozdělených do 10 nákupních kategorií. Mobilní aplikaci budete hledat marně, ale nakoupit se dá i bez ní z mobilu. Na facebooku získalo Hamty od svých fanoušků 4,8 hvězdičky z 5.

Počet obchodů420
Návštěvnost podle similarweb.Com (září-březen 17/18)není k dispozici
Počet kategorií pro nákup10
Mobilní aplikace
Hodnocení uživatelů fb (22.3. 2018)4,8

Bonusy – 5/10

Vstupní bonus činí 50 Kč, bonus za doporučení kamarádovi 200 Kč. Dostat můžete ještě 10 Kč, pokud si přidáte ‘hlídací’ rozšíření do prohlížeče. Další výhody v podobě věrnostního programu zde nejsou k dispozici. Přes Hamty se dá nakupovat na některých slevových portálech (slever.cz, slevoteka.cz, atp…). Přímo na webu hamty.cz najdete slevové kupony.

Vstupní bonus50Kč
Bonus za doporučení200Kč
Kupony na slevy
Odměna za přidání rozšíření do prohlížeče10Kč
Hromadné slevy (cashback + slevový portál)
Věrnostní program

Výplata – 9/10

Odměnu vyplácí Hamty od jedné koruny na bankovní účet zákazníka. Stane se tak do tří pracovních dnů od požádání. Za nakoupené zboží získáte maximální odměnu 30%.

Minimální částka pro vyplacení1Kč
Rychlost vyplacení3 pracovní dny
Maximální výše odměny (%) za zboží50 %

Podpora – 7/10

Podpora ochotně a rychle komunikuje přes e-mail a facebookové zprávy. K dispozici není telefonní číslo ani live chat. Odpověd jsme dostali do jednoho dne.

Live chat
Telefon
Email - do jednoho dne
Facebook zprávy

Hamty je bezesporu jeden z nejlepších Cashback portálů u nás. Pokud ovšem postrádáte nějaký obchod, či funkcionalitu, tak se podívej ne naše srovnání Cashback portálů.

Více informací →

Hamty recenze
 • Důležité parametry - 5.3/10
  5.3/10
 • Bonusy - 5/10
  5/10
 • Výplata - 9/10
  9/10
 • Podpora - 7/10
  7/10
6.6/10
Posílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (7 Hlasů)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

7 komentářů

 1. Tony napsal:

  bylo vhodné doplnit další informace, například odměny – provize cashback portálů, tedy kolik si strhnou za poskytování služeb…
  Třeba zmiňovaný Hamty.cz si účtuje na rok 240,- Kč!

  • Martin napsal:

   Dobrý den, toto roční členství je v recenzi zmíněno. Jen doplním, že je to za rok maximálně 240 Kč (tj. v rozmezí od 0 Kč do 240 Kč). Polovinu nastřádaného cashbacku vždy vyplatíme na účet. Výměnou za tento poplatek získáte oproti konkurenčním cashbackům 2x větší odměny. Členství si strháváme vždy jen z nastřádaných peněz, takže nikdy nic neplatíte.

   Uvedu na ročním příkladu:
   – na Hamty.cz ušetříte 100 Kč, vyplatíme Vám 50 Kč (u konkurence získáte také jen 50 Kč kvůli nižším odměnám)
   – na Hamty.cz ušetříte 500 Kč, vyplatíme Vám 260 Kč (u konkurence získáte jen 250 Kč)
   – na hamty.cz ušetříte 1 000 Kč, vyplatíme Vám 760 Kč (u konkurence získáte jen 500 Kč)
   – a dále pak výhodnost Hamty.cz razantně roste, protože členství má strop na max. 240 Kč za rok, zatímco u konkurence platíte 50% marži vždy z každého nákupu (ale nepřímo formou nižších odměn)

   Děkuji Vám. Hamty.cz.

 2. Roman Skala napsal:

  Hamty vykazuje vlastnosti šmejdů. Okrade vás o poplatky a vyplatí vám almužnu. Utíkejte kamkoliv jinam!!!!

  • Martin napsal:

   Dobrý den, pane Skálo,

   mrzí mě Vaše hodnocení. Hamty.cz funguje na principu ročního členství, které je v rozmezí od 0 Kč do max. 240 Kč a tyto podmínky jsou předem jasně dány. Výměnou za tento poplatek získáte oproti konkurenčním cashbackům 2x větší odměny. Členství si strháváme vždy jen z nastřádaných peněz, takže nikdy nic neplatíte a platí pravidlo, že Vám polovinu cashbacku z nákupu vždy vyplatíme.

   Uvedu na ročním příkladu:
   – na Hamty.cz ušetříte 100 Kč, vyplatíme Vám 50 Kč (u konkurence získáte také jen 50 Kč kvůli nižším odměnám)
   – na Hamty.cz ušetříte 500 Kč, vyplatíme Vám 260 Kč (u konkurence získáte jen 250 Kč)
   – na hamty.cz ušetříte 1 000 Kč, vyplatíme Vám 760 Kč (u konkurence získáte jen 500 Kč)
   – a dále pak výhodnost Hamty.cz razantně roste, protože členství má strop na max. 240 Kč za rok, zatímco u konkurence platíte 50% marži vždy z každého nákupu (ale nepřímo formou nižších odměn)

   Děkuji, neváhejte mi napsat na martin@hamty.cz Váš registrovaný e-mail a mohu prověřit konkrétně Váš případ. S hamty.cz můžete získat min. stejně, ale většinou více oproti konkurenci. Nerad bych ve Vás zanechal negativní pocit z naší služby a pokud budete souhlasit, mohu Vám připsat extra bonus pro odmazání ročního členství. Děkuji za odpověď. Hamty.cz.

   • Skala napsal:

    Výraz u konkurence nepoužívejte, zkreslujete a lžete. Upozornění na skutečnost, že účtujete roční poplatek takticky skrýváte a většina klientů se o něm dozví, až mu začnete krátit výplaty. Je to hnus – nikdy víc. Měli byste prodávat deky, hrnce, zázračné lampy a nabízet změnu dodavatele energii.

    • David napsal:

     Teď čtu Romane Tvou odpověď. Pokud nejste neandrtálec a umíte číst, tak ve vstupních podmínkách je poplatek jasně uveden a popsán. Žádnou lumpárnu v tom na rozdíl od Vás nevidím. Píšu sem jen pro vyváženost názorů. Ten můj je na rozdíl od Vás přeci jen více objektivní po téměř roční zkušenosti.

  • David napsal:

   Co to plácáte za nesmysly Romane !

   Mám tedy naprosto jinou zkušenost. Almužnu vyplatí jen těm, kteří přes internet málo nakupují. Mě už se to reálně velmi slušně zhodnotilo a vybírám eshopy dle podpory od Hamty. Poplatek jsem měl po prvním nákupu před vánocemi zaplacen a od té doby už jen vydělávám v řádu stokorun. Žádná práce s tím není a je škoda to nevyužívat. Takže za mě velká spokojenost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

14 − osm =