Plná peněženka recenze

Plná peněženka


Výhody
+ Jako hlavní výhodu spatřujeme vyhledávač módy Lookio.cz.


Nevýhody
– Marně budeme hledat mobilní aplikaci a live chat.

plna-penezenka-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Plná Peněženka je na trhu už pár let a rozrostla se na 614 e-shopů, funguje také na Slovensku. Pro své zákazníky vymýšlí různé zlepšováky jako vyhledávač módy nebo věrnostní program. Nechybí ani bonusy například za doporučení kamarádovi, vstupní, bonus za propojení účtu s facebookem nebo za přidání rozšíření do prohlížeče. Odměnu vyplácí od jedné koruny a to do tří pracovních dnů. Chybí jim mobilní aplikace a live chat.

Největší cashback portál v Česku nabízí různé vychytávky jako vyhledávač módy Lookio.cz, bonus za propojení účtu s facebookem a věrnostní program, kdy může zákazník získat až o 10% větší odměny.

Důležité parametry – 8/10

PlnáPeněženka má 614 českých e-shopů rozdělených do 8 nákupních kategorií. Její fanoušci na facebooku ji ohodnotili 4,6 hvězdičkami z pěti. Podle similarweb.com to je nejnavštěvovanější cashback portál za období září až březen 2017/18.

Počet obchodů614
Návštěvnost podle similarweb.Com (září-březen 17/18)436,35 K
Počet kategorií pro nákup8
Mobilní aplikace
Hodnocení uživatelů fb (22.3. 2018)4,6

Bonusy – 10/10

Vstupní bonus činí 50Kč, dále bonus za doporučení kamarádovi 300Kč. Zákazník si může přijít na dalších 10Kč přidáním rozšíření do prohlížeče a propojením facebooku s PlnouPeněženkou. Odměny lze navýšit ve věrnostním programu až o 10%. Šetřit můžete také díky slevovým kuponům, které najdete přímo na stránkách plnapenezenka.cz. Přes PlnouPeněženku se dá nakoupit na některých slevových portálech – například slevoking.cz a pepa.cz.

Vstupní bonus50Kč
Bonus za doporučení300Kč
Kupony na slevy
Odměna za přidání rozšíření do prohlížeče10Kč
Hromadné slevy (cashback + slevový portál)
Věrnostní program

Výplata – 8.5/10

Výplatu zasílá Plná Peněženka od jedné koruny a to do tří pracovních dnů od požádání. Maximální procentuální odměna za zboží dosahuje výše 25%.

Minimální částka pro vyplacení1Kč
Rychlost vyplacení3 pracovní dny
Maximální výše odměny (%) za zboží25 %

Podpora – 7.5/10

Přestože podpora funguje rychle, tak ji můžeme kontaktovat jen přes facebook nebo e-mail. Nenajdeme telefonní číslo ani live chat.

Live chat
Telefon
Email - do jednoho dne
Facebook zprávy

Plná peněženka je jeden z největších Cashback portálů v Česku. Pokud jste nenašli, co jste hledali, podívejte se na naše srovnání Cashback portálů v Česku.

Více informací →

Plná peněženka recenze
 • Důležité parametry - 8/10
  8/10
 • Bonusy - 10/10
  10/10
 • Výplata - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora - 7.5/10
  7.5/10
8.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (17 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem