Plná peněženka recenze

Plná peněženka


Výhody
+ Jako hlavní výhodu spatřujeme vyhledávač módy Lookio.cz.
+ Odměny za doporučení až 6000 Kč


Nevýhody
Postrádáme mobilní aplikaci
– Nemají live chat ani telefon pro podporu

 

plna-penezenka-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Plná Peněženka je na trhu už pár let a rozrostla se na 826 e-shopů. Kromě České republiky funguje také na Slovensku. Pro své zákazníky vymýšlí různé zlepšováky jako vyhledávač módy Lookio.cz nebo věrnostní program. Nechybí ani bonusy například za doporučení kamarádovi, vstupní bonus, nebo bonus za přidání rozšíření do prohlížeče. Odměnu vyplácí od jedné koruny a to do tří pracovních dnů. Chybí jim mobilní aplikace a live chat.

Největší cashback portál v Česku nabízí různé vychytávky jako vyhledávač módy Lookio.cz, bonus za propojení účtu s facebookem a věrnostní program, kdy může zákazník získat až o 10% větší odměny.

Důležité parametry – 8.9/10

Plnapenezenka Cashback

PlnáPeněženka má v současné době 826 českých e-shopů rozdělených do 10 nákupních kategorií. Počet e-shopů přitom neustále roste, stejně jako roste obliba tohoto cashbackového portálu. Ještě před časem ho fanoušci na facebooku ji ohodnotili 4,6 hvězdičkami z pěti, ale nyní už hodnocení stouplo na 4,8 hvězdiček.

Vedle cashbacků a bonusů, o kterých si více povíme níže, oceňujeme i mobilní aplikaci Plná peněženka (pro Android i iOS), která nám nově umožňuje nakupovat s cashbackem i z našeho mobilu. Nemusíme se přihlašovat na PC, když potřebujete rychle něco koupit a jsme zrovna mimo domov. Ani nemusíme oželet cashback. Díky aplikaci máme navíc okamžitě přehled o našich odměnách i akčních nabídkách a slevách.

Počet obchodů826
Počet kategorií pro nákup10
Mobilní aplikace
Hodnocení uživatelů fb (10.6.2021)4.8/5

Bonusy – 10/10

Plnapenezenka Bonusy

Bonusů nabízí Plná peněženka opravdu hodně a rozhodně nejsou nízké. I když třeba jejich výška cashbacků není tak vysoká, jako u některé konkurence – např. Tipli.cz, dokáže to vyrovnat na dalších odměnách. Např. za registraci získáte vstupní bonus 60 Kč, který vám na účet Plné peněženky připíšou postupně, na třikrát podle toho, jak nakupujete. Tedy jedná se odměnu za první tři nákupy.

Vysoký je především bonus za doporučení kamarádovi, který činí  300 Kč. Oproti Tipli.cz sice můžete doporučit “jen” 20 nových uživatelů, ale i tak se to rozhodně vyplatí. Celkem totiž můžete na bonusech získat až 6000 Kč. A ty opravdu jen tak na chodníku nenajdete.

Pokud si přidáte rozšíření do prohlížeče, připíšou vám na účet 10 Kč. Toto samozřejmě není vychytávka, která se vyplatí jen kvůli těm 10 Kč, ale především proto, že vám hlídá, když navštívíte nějaký e-shop, který se nachází v Plné peněžence a můžete nákupem v něm získat cashback. Nestane se tak, že byste někde nakoupili a až pak zjistili, že jste z nákupu mohli získat cashback zpět.

Vstupní bonus60 Kč
Bonus za doporučení300 Kč
Kupony na slevy
Odměna za přidání rozšíření do prohlížeče10Kč
Hromadné slevy (cashback + slevový portál)
Věrnostní program

Náš tip!

Nejznámější cashback portál v Česku – Plná peněženka – nabízí skvělou vychytávku – vyhledávač módy Lookio.cz. Pokud vás nebaví šmejdit v jednotlivých e-shopech, ale chcete mít přehled a nabídku módy okamžitě k dispozici, hledejte právě přes Lookio.cz. Ušetří vám to hromadu času a vyberete rychle i výhodně.

Věrnostní program

Plnapenezenka Vernostni Bonusy

Své odměny/cashbacky můžete navýšit ve věrnostním programu až o 10%. jak to funguje? Záleží na tom, jak často přes Plnou peněženku nakupujete. Pokud učiníte za posledních 30 dní 1 nebo 2 nákupy, bude váš následující cashback o 3 % vyšší. Pokud za 30 dní uděláte nákupy 4 nebo 5, navýší se vám cashback o 5 %. A pokud uděláte nákupů 5 a více, navýší se cashback o 10 %. A to už je skutečně na účtu u Plné peněženky znát.

Slevy a bonusy

Vedle samotných cashbacků, které se pohybují cca od 1 % výš (max. 25 %), můžete šetřit také díky slevovým kuponům, které najdete přímo na stránkách plnapenezenka.cz. Tam najdete kupony na slevy od 2 %, až po 70 %. Náleží vždy na tom, jaké akce daný e-shop nabízí a co prodává. Např. u nábytku se vyplatí i malé procento, protože to udělá z vysoké ceny opravdu velkou slevu. Příjemné jsou ale i slevy např. na krásných 10 % v knihkupectví apod. Zkrátka ať už nakupujete proto, že musíte (jídlo, pleny, krmení pro psy apod.) nebo proto, že si chcete dopřát, tady si slevu i výhodu určitě najdete.

Výplata – 8.5/10

Výplatu zasílá Plná Peněženka od jedné koruny a to do tří pracovních dnů od požádání. Většinou to ale stihnou i rychleji. Záleží na tom, jestli požádáte o výplatu o víkendu a jakou máte banku. Jak už jsme zmínili, maximální procentuální odměna za zboží dosahuje výše 25%.

Minimální částka pro vyplacení1Kč
Rychlost vyplacení3 pracovní dny
Maximální výše odměny (%) za zboží25 %

Podpora – 6/10

Přestože podpora Plné peněženky funguje rychle, tak ji můžeme kontaktovat jen přes facebook nebo e-mail. Nenajdeme telefonní číslo ani live chat. My jsme tentokrát vyzkoušeli chat na facebooku a byli jsme spokojeni. Odpovědi jsme dostali během hodiny.

Live chat
Telefon
Email/Kontaktní formulář
Facebook zprávy
Odpověď do 24 hod
Zodpovězené dotazy5/5
Kvalita podporyVysoká

Plná peněženka je jeden z největších Cashback portálů v Česku. Pokud jste nenašli, co jste hledali, podívejte se na naše srovnání Cashback portálů v Česku.

Více informací →

Plná peněženka recenze
logo-plna-penezenka

Název: Plná peněženka

Shrnutí:
✅ Bonusy a slevové kupony
✅ Vstupní bonus 60 Kč (za první 3 nákupy)

8.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.94 (18 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám