Refundo recenze

Refundo


Výhody
+ Hlavní výhodou je věrnostní program, kde zákazník sbírá body a následně je proměňuje za peníze.
+ Kreslená videa, která ukazují princip cashbacků.
+ Více než 1000 e-shopů ve spolupráci.


Nevýhody
– Pro vyplacení odměny na bankovní účet je nutné nejprve nastřádat alespoň 25 Kč.

refundo-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Refundo potkáváme na trhu už pár let. Svým zákazníkům nenabízí vysoká procenta z nákupu, ale mají možnost získat více peněz díky věrnostnímu programu a dalším bonusům, například za doporučení kamarádovi nebo přidání rozšíření do prohlížeče. Refundo vytváří pro své zákazníky seznam nejprodávanějšího zboží na Aliexpressu a tím je inspiruje při nákupech. Další inspirací můžou být animovaná videa o fungování cashbacku.

Patří spíše ke starším a méně štědrým cashbackům, ale na druhou stranu nabízí výhody jako je věrnostní program nebo vlastní YouTube kanál.

Důležité parametry – 9.5/10

Refundo Cashback Predstaveni

K nákupům lze využít více než 1051 e-shopů rozdělených do 16 nákupních kategorií. Najdete zde i ty nejčastěji hledané a oblíbené, jako Aliexpress, Notino, Lékárna.cz, Booking.com, eBay a spoustu dalších. Cashbacky se v nich pohybují od 1 % do 15 %. Kromě cashbacklů samozřejmě můžete využívat i slevové akce a kupony. O tom si ale více napíšeme níže.

Na facebooku ohodnotili fanoušci Refundo pěti hvězdičkami – tedy plným počtem. Portál však hodnotilo jen 27 lidí, což je oproti jiným cashbackovým portálům výrazně málo.

Refundo můžete využívat nejen na počítači, kam doporučujeme stáhnout “hlídače”, jenž vás upozorní, když budete nakupovat ve spolupracujícím obchodě, ale také si jej lze stáhnout do mobilu jako aplikaci. V době, kdy čím dál více lidí nakupuje z mobilu je to ideální řešení.

Počet obchodů1051
Počet kategorií pro nákup16
Mobilní aplikace
Hodnocení uživatelů fb (10.6.2021)5/5

Náš tip!

Pokud méně nakupujete, ale máte možnost doporučovat cashbackový portál ostatním, Refundo se vám vyplatí. Získáte totiž bonusovou odměnu i body do věrnostního programu a to za každého uživatele, který proklikne váš odkaz, nebo se přes něj zaregistruje. Podrobnější informace jak získat který bonus najdete na Refundo.cz.

Bonusy – 9/10

Refundo Bonusy

Refundo.cz sice nemá závratně vysoké cashbacky a ani jejich bonusy nijak neohromí, ale zaujal nás jejich bonus za doporučení dalších uživatelů a věrnostní program. Výše vstupního bonusu (po registraci) je 50 Kč.

Pokud rozhodíte na své stránky, blogy nebo profily na sociálních sítích odkaz na doporučení Refunda, za každý proklik dostáváte body do věrnostního programu. Dále pak dostanete 5 Kč za doporučení kamarádovi, který provede registraci, a poté, co tento kamarád získal svůj registrační bonus 50 Kč, dostanete vy ještě 100 Kč navrch.

Bonus 10 Kč za přidání rozšíření do prohlížeče a jeho výhody jsme již zmínili. Vedle výše uvedených bonusů lze využívat také kupony na slevy a věrnostní program. Tennurčitě stojí za trochu více pozornosti.

Vstupní bonus50Kč
Bonus za doporučení105Kč
Kupony na slevy
Odměna za přidání rozšíření do prohlížeče10Kč
Hromadné slevy (cashback + slevový portál)
Věrnostní program

Věrnostní program

Refundo kromě cashbacků, slev a různých peněžních bonusů nastavil i zajímavý věrnostní program. Na něm sbíráte body za přihlášení do svého účtu i za proklik odkazu na doporučení kamarádům. Pokud nasbíráte určité množství bodů, můžete si je převést na peníze. Za 2000 věrnostních bodů získáte 200 Kč, za 4000 bodů 500 Kč a za 7000 věrnostních bodů získáte 1000 Kč na váš Refundo-účet, které si pak můžete vybrat.

Výplata – 7.5/10

Refundo Vyplaceni Odmen

Výplatu od Refundo získáte do dvou pracovních dní od té doby, co si o ni zažádáte. Tuhle odměnu však dostanete jen v případě, že přesahuje výši 25 Kč. Nejvyšší možné procento, které získáte z nákupu je 15% – to se ale různí podle e-shopu. Celkově Refundo patří mezi méně štědré cashbackové portály, ale vyplatí se přes ně nakupovat kvůli slevovým kuponům a věrnostnímu programu.

Minimální částka pro vyplacení25Kč
Rychlost vyplacení2 pracovní dny
Maximální výše odměny (%) za zboží15 %

Podpora – 7.5/10

Podporu klientů Refundo.cz můžete kontaktovat přes e-mail, kontaktní formulář nebo Facebook. Na webu nenajdete telefon ani live chat, ale i tak odpovídají poměrně rychle – do jednoho dne. My jsme si otestovali jejich podporu na Facebooku a odpovědi nám přišly během 3 hodin. Byly sice trochu strohé, ale dozvěděli jsme se vše, co jsme vědět chtěli.

Live chat
Telefon
Email/Kontaktní formulář
Facebook zprávy
Odpověď do 24 hod
Zodpovězené dotazy5/5
Kvalita podporyVysoká

Refundo patří k nejstarším Cashback portálům v Česku – pokud vám chybí nějaký obchod nebo funkce, tak se podívejte na srovnání Cashback portálů na 5nej.

Více informací →

Refundo recenze
logo-refundo

Název: Refundo

Shrnutí:
✅ Bonus za doporučení nových uživatelů (neomezený počet)
✅ Mobilní aplikace na Android i iOS

8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.5 (6 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám