Refundo recenze

Refundo


Výhody
+ Hlavní výhodou je věrnostní program, kde zákazník sbírá body a následně je proměňuje za peníze.
+ Kreslená videa, která ukazují princip cashbacků.


Nevýhody
– Pro vyplacení odměny na bankovní účet je nutné nejprve nastřádat alespoň 25 Kč.

refundo-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Refundo potkáváme na trhu už pár let. Svým zákazníkům nenabízí vysoká procenta z nákupu, ale mají možnost získat více peněz díky věrnostnímu programu a dalším bonusům, například za doporučení kamarádovi nebo přidání rozšíření do prohlížeče. Refundo vytváří pro své zákazníky seznam nejprodávanějšího zboží na Aliexpresu a tím je inspiruje při nákupech. Další inspirací můžou být animovaná videa o fungování cashbacku. Mobilní aplikaci ani live chat nemají a pro získání odměny musíme počkat, než si nastřádáme 25 Kč. Vyplácení peněz pak už proběhne do dvou pracovních dní.

Patří spíše ke starším a méně štědrým cashbackům, ale na druhou stranu nabízí výhody jako je věrnostní program nebo vlastní YouTube kanál.

Důležité parametry – 10/10

K nákupům lze využít 558 českých e-shopů rozdělených do 16 nákupních kategorií. Nakupování je možné i z mobilu ale ne přes aplikaci. Podle similarweb.com mají velmi nízkou návštěvnost ve srovnání s jinými cashbacky. Na facebooku ohodnotili fanoušci Refundo pěti hvězdičkami – tedy plným počtem.

Počet obchodů558
Návštěvnost podle similarweb.Com (září-březen 17/18)52,77 K
Počet kategorií pro nákup16
Mobilní aplikace
Hodnocení uživatelů fb (22.3. 2018)5

Bonusy – 9/10

Výše vstupního bonusu je 50 Kč, dále pak dostanete 105 Kč za doporučení kamarádovi a dalších 10 Kč za přidání rozšíření do prohlížeče. Využívat můžete také kupony na slevy a věrnostní program. Přes Refundo se dá nakupovat na některých slevových portálech, jako jsou slever.cz a pepa.cz .

Vstupní bonus50Kč
Bonus za doporučení105Kč
Kupony na slevy
Odměna za přidání rozšíření do prohlížeče10Kč
Hromadné slevy (cashback + slevový portál)
Věrnostní program

Výplata – 7.5/10

Výplatu získáte do dvou pracovních dní od té doby, co si o ni řeknete. Tuhle odměnu však dostanete jen v případě, že přesahuje výši 25 Kč. Nejvyšší možné procento, které získáte z nákupu je 15% – to se ale různí podle e-shopu. Celkově Refundo patří mezi méně štědré cashbackové portály.

Minimální částka pro vyplacení25Kč
Rychlost vyplacení2 pracovní dny
Maximální výše odměny (%) za zboží15 %

Podpora – 7.5/10

Možnost kontaktování se zde nabízí přes e-mail nebo facebook. Na webu nenajdete telefon ani live chat, ale i tak odpovídají poměrně rychle – do jednoho dne.

Live chat
Telefon
Email - do jednoho dne
Facebook zprávy

Refundo patří k nejstarším Cashback portálům v Česku – pokud vám chybí nějaký obchod nebo funkce, tak se podívejte na srovnání Cashback portálů na 5nej.

Více informací →

Refundo recenze
 • Důležité parametry - 10/10
  10/10
 • Bonusy - 9/10
  9/10
 • Výplata - 7.5/10
  7.5/10
 • Podpora - 7.5/10
  7.5/10
8.5/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.4 (5 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem