The Ark recenze

The Ark – šablona na WordPress


Výhody
+ Šablona má vlastní page builder s originálními možnostmi (např. tlačítko “quick save”, díky kterému nemusíte aktualizovat stránku, abyste viděli změny)
+ Možnost upravovat rozvržení jinak neměnných částí webu
+ Vynikající poměr cena/výkon


Nevýhody
– Aktuálně není kompatibilní s pluginem Buddypress, proto nejde o ideální šablonu pro fóra.

 

the-ark-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
The Ark Theme je víceúčelová šablona od českých tvůrců, kteří prorazili na globální trh. Jde o nejlépe hodnocenou šablonu na ThemeForestu a od svých konkurentů se v řadě věcí odlišuje. V prvé řadě The Ark nespoléhá na externím page builderu jako je Visual Composer, nýbrž má svůj vlastní. Šablona si klade za cíl, aby k tvorbě webu nebylo třeba žádných (či málo) externích pluginů. I díky tomu je pak člověk s šablonou The Ark schopen postavit rychlý web připravený zobat návštěvnost pomocí SEO. V šabloně jsou tedy zabudované funkce, o které se často starají pluginy, jako např. slider či kontaktní formulář.

Za převratnou věc považujeme možnost upravovat globální nastavení pomocí jednoduchého vizuálního editoru (např. věci jako rozložení nadpisu, obrázků a data přidání v archivu příspěvků). Vše usnadňuje i možnost vybrat si ze 300 různých vzorových demo stránek, které si můžete dále upravovat. Za zmínku také stojí nadprůměrná podpora, kterou zastihnete jednak v jejich facebookové skupině, a jednak skrze oficiální požadavek na ThemeForestu. Ačkoli nemají na ThemeForestu nemají povinnost, nabízejí garanci vrácení peněz do 30 dnů.

The Ark je švýcarský nožík mezi šablonami. Na jednu stranu jde o dobré řešení pro pro profesionály díky možnosti zasahovat do kódu a nízké ceně za licenci, ale zároveň díky šikovnému video průvodci a jednoduchému uživatelskému prostředí jde o skvělou šablonu i pro úplné lajky.

Nadupaná šablona s dobrým poměrem ceny a výkonu; ideální pro freelancery, kteří dělají mnoho webů

Finance

Cenová politika u šablony The Ark, a obecně na ThemeForestu, je jednoduchá: platíte jednorázově za licenci, kterou můžete využít na jednom webu (konkrétně u The Ark jde o částku 29$). Pokud chcete šablonu i na jiném webu, je třeba přikoupit licenci další.

Způsob placeníJednorázová platba za licenci (1 licence = 1 web)
Cena29$

Důležité parametry

Jelikož porovnáváme víceúčelové šablony, považujeme za významné parametry to, zda-li mají Page Builder a jednoduché Drag&Drop ovládání. Dále také hodnotíme responzivitu a podporu dvou rozšířených pluginů: Woocommerce (plugin pro vlastní eshop) a BuddyPress (plugin pro pokročilá fóra.

Page builder
Drag & drop
Responzivita
Podpora Woocommerce
Podpora BuddyPress

Pokročilé možnosti

Vybrali jsme více než desítku nejpoužívanějších funkcí, které lidé na svých webech využívají. Nabízí šablona The Ark všechny funkce, které potřebujete?

Vlastní font (písmo)
Hotové vzory stránek
Customizace barev šablony
Tlačítka pro sdílení na soc. sítích
Více variant zobrazování blogu
Sticky bar menu
Možnost vložení skriptů
Slider
Předpřipravená sekce na portfolia
Možnost ukládat elementy jako vzory
Mega menu
Integrace ikon "Font Awesome"
CSS editor

Oblíbenost šablony

Jaké má The Ark hodnocení na ThemeForestu, kolik šablon se doteď prodalo a kolik webmasterů ji za dobu její existence stihlo dát uživatelskou recenzi? Odpoví následující tabulka:

Počet uživatelských recenzí404
Uživatelská hodnocení97%
Počet stažení šablony10828 stažení

Chybí vám některé důležité parametry u šablony ARK? Zkuste se podívat na ostatní námi recenzované wordpress šablony.

Více informací →

The Ark recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.22 (9 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem